yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25577)
  • medya (160)

  25577. Ankara'ya geldim aylar sonra diploma için. 4 sene dolmuş saatinin başlamasını bekledim Aşti'de aynı yerde yurduma gitmek için, şimdi gidecek yerim, çalacak kapım yok. Hem çok tanıdığım bu şehre hem çok yabancı. Oturdum hönküre hönküre ağlıyorum aştinin ortasında, keşke Ankara'dan bu kadar nefret etmeseydim ilk zamanlar keşke daha güzel anılar biriktirseydim.

  bugün 05:27

  25576. Onca senenin sonunda en çok yara alan sen, gururum, beni kaldırdın ayağa bana doğru yolu gosterdin. Bi sen dimdik durdun. Kangrenimi kesecek gücü bi sen verdin. Iyi ki onca senenin sonunda bile olsa senin sesini dinledim. Gücüm senmişsin meğer

  bugün 02:29

  25575. Parfüm kullanmayı çok severim aslında ama öğrenci bütçesi sağolsun hiç doğru düzgün bir parfümüm olmadı.

  (gbkz: Süslülerin en çok beğendiği parfümler) başlığında yazan en ünlü parfümlerin bile kokusunu bilmediğimi fark ettim, başlık karşıma çıktıkça iç çekip devam ediyorum(gizlinot: Swh)

  bugün 01:01 bugün 01:02


  25574. Belli bir çoğunluğun kabul etmediği kişilerle ilgili yazdığım girdiler çok eksi alıyor. (bkz: Duygu özaslan) sevme istersen nefret et umrumda değil ama sen insanları artısıyla eksisiyle kabul etmezsen/hoş görmezsen sürekli sidik yarıştırırsan anlamsız nefretinle baş başa kalırsın.sivri insanları severim ve istediğinizi yapın çırpının özgün olan akılda kalır.dünya sizin belirlediğiniz kadar değil.

  Genel bir serzeniş çok ciddiye almayın.

  dün 20:59

  25573. Hayatım çok kötü gidiyor. Hani hayatta alt amaçlarıniz olur ve onlara ulaşınca mutlu olacağınızı bilirsiniz ya, ben artık onlara ulaşınca dahi mutlu olamayacagimi düşünüyorum. Ikinci üniversite olarak hedeflediğim yeri kazansam bile sosyal becerileri 0 olan biri olduğum için her daim yalnız kalacağım. Eskiden bunu umursamazdim ama artık canıma tak etti sanırım. Mevcut arkadaşlarımın bile benden uzaklaştığını hissediyorum. Istediğim şeylerin çoğunun olması için ise çok çalışmam gerek. Ben ise 8:30 dersine bile sürünerek giden bir insanım. Sanırım asla istediğim gibi bir arkadaş çevrem ve istediğim gibi bir kariyerim olmayacak. Üzücü

  dün 11:51 dün 11:52

  25572. 2019 giderken bana bir flört armağan etti.çok mutluyum ama kendimi iyi hissetmem gerekirken aklımı beni geçmişe götüren düşünceler sardı. kendimle yüzleşesim tuttu.(gizlinot: ne gerek vardıysa) kendimi bildim bileli dertlerimi, üzüntülerimi ciddiye almadım.karamsar olmak istemedim kötü duyguların beni yönlendirmesini de istemedim ama bugün kendime bakıyordum da böyle düşünerek ben o kadar çok şeyi halının altına süpürmüşüm ki şimdi derdimi anlatmaya kalksamda derinden düşünemiyorum hatta bu ben değilim diyorum. niçin böyle bir karar verdim,kendimle yüzleşmekten korktum? şimdi konuşmaya ihtiyacım var ama kendime öyle bir kimlik yaratmışım ki arkadaşlarımda sorunlarımı fark etmiyor.gerçekten salağım..

  dün 10:50

  25571. Not düşeyim. Yine bir kış günü sabaha karşı hayallerim yıkıldı

  dün 05:41


  25570. Bugün ortalama bir aydır sosyal medyada konuştuğum çocukla buluştuk. Tam olarak işte aradığım kişi bu olamadığımdan konuşmayı sonlandırdık ama karşı taraf o kadar dürüst ve iyi kalpli geliyor ki üzüldüm ve kendimi kötü hissediyorum. Daha da uzun yazamıyorum. Şu an sadece kötü hissediyorum.

  10 aralık 23:47

  25569. Koşulları zor olan insanlarla ilgili zaafım var bence.

  Biri mi dertli çare olmak istiyorum. Başı mı sıkışmış yardım edeyim, çözüm arayayım.

  Depresyonda mıymış? Hemen ortak olayım, dinleyeyim. 

  Zor bir hastalığı varsa gece acile taşınayım onunla birlikte.

  Bunun altında yatan bir neden olmalı. Öyle hümanistlikten ölen bir insan da değilim. Bilemiyorum bir şekilde sıkıntıları olan insanlara çekiliyorum..

  10 aralık 23:04

  25568. son zamanlarda kendimi aşırı salmış durumdayım. kendime eskisi kadar önem vermiyorum. stresten saçlarımı döküyorum umrum değil. tırnaklarım çok düzgünlerdi, hepsini stresten kopardım, 4-5 aydır uzatamıyorum. hunharca kilo veriyorum. kendime özen gösteresim gelmiyor. okula giderken güzel güzel giyinirdim, saçlarımı yapardım, şimdi asla özenemiyorum. içimden gelmiyor. başka insanlara bakıyorum güzel güzel giyinmişler, kendime bakıyorum salmışım kendimi. sonra başkalarıyla kıyaslıyorum kendimi. geçen seneki fotilerime bakıyorum yüzüm biraz daha gülüyormuş, şimdiyle kıyaslıyorum, çöktüm. o kadar içimden gelmiyor ki nedenini bilmiyorum. kendimi pek sevemiyorum. soğudum.

  10 aralık 22:45 10 aralık 22:46