yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25576)
  • medya (166)

  25576. Ekşi sözlüğe girip erkeklerin kadın nefretine maruz kalıyorum. Süslü sözlüğe girip kadınların kadın nefretine maruz kalıyorum.

  Sözlükte takılmayı ergenliğimden beri çok severim ama artık beni strese soktuğunu fark ettim sözlüklerin. Bir hobimden daha oldum teşekkürler Türkiye.

  bugün 08:55

  25575. cok karisik, olmayan iliski durumum var. ortada bi erkegin iki kizi da idare etmesi var. kiz beni bilmiyor ben onu biliyorum. her seyi bastan sona ona anlatmak istiyorum. nasil onu birakip bana geldigini, nasil beni birakip ona gittigini. ondan once benim oldugumu. kandirildigini. bilmiyorum sozluk, bi sekilde birbirimize her seyi anlatmak istiyorum.

  senin ne kadar uzuldugunu biliyorum. umarim burayi okursun, kim oldugumu bilmesen de. beni bulmana ihtiyacim var, belki kahrolucaksin ama bu yukle yapamiyorum.

  bugün 00:31 bugün 00:52

  25574. Beynimin içi çöplük gibi o kadar çok gereksiz bilgi ve ergen apaçi şarkı sözleriyle dolu ki normal işlevlerini unutmaya başlamasından korkuyorum. Yakın zamanda altıma sıçmaya fln başlamasam bari

  dün 23:25

  25573. albümde fotoğrafı aramaktan usandığım için duvar kağıdı yaptım. düşüncelerimden kendimden korkuyorum şu sıra. akışına bırakmak neden zor bu kadar? zoru başaracağım, bu beni güçlü mü güçsüz mü yapar bilmiyorum. hem güçlü hem güçsüz hissediyorum. hissediyorum!

  dün 19:26

  25572. Aşık oldum ben süslüler.

  dün 19:12

  25571. bu bir yardım çığlığı değildir.

  insanların iki yüzlülüğüne katlanabildiğim zamanı geçeli çok oldu. saate bakıyorum, saat kaç olursa olsun hep çok geç. ben her yere hep erken giderim, hep birilerini beklerim olduğum yerde. herkes hep çok geç. görüyorum, biri bizi terk ettiğinde herkes aynı şeyleri söylüyor; "hiç belli etmiyordu", "keşke yardım isteseydi", "bunu bize nasıl yaptın?". kimse, ama kimse, hiçbir şeyi belli etmeden göçüp gitmez. yardım çığlıkları odayı doldururken kulağını kapatan sendin; ey iş arkadaşı, ey yakın arkadaş, sevgili, anne, kardeş. uyuyamıyorum, yemek yiyemiyorum, nefes alamıyorum, olduğum yerde oturamıyorum, hep uzun binalar hayal ediyorum; upuzun binalar. her uzun bina gördüğümde kafamda ölçüp biçiyorum, burdan atlayan biri kesin ölür mü? aklımda tek soru var, çevremde çok bina var. sen bunları biliyorsun, bak tahmin etmiyorsun, biliyorsun. "ya zamanla geçer ne olacak, herkes acı çekiyor. öyle her canı acıyan intihar etseydi", "haline şükret ne durumda olan insanlar var". ah benim aklıma nasıl gelmedi halime şükretmek, o sırada uzun binaları düşünüyordum özür dilerim. özür dilerim afrikalı çocuklar açken kendi travmalarım içinde boğulduğum için. özür dilerim yıllardır geçecek dediğiniz şeyler hala geçmediği için, istediğiniz kahkahaları sunamadığım, yalnız ve sessiz olduğum, gününüze neşe katamadığım, benden istediğiniz şeyleri layıkıyla yapamadığım, sizi dinleyemediğim için özür dilerim. hep sizin kaldırabileceğinizden daha üzgün olduğum için özür dilerim. bardağın dolu tarafını değil, bardağı bile göremediğim için özür dilerim. bir gün sizleri yanıltacağım için şimdiden çok özür dilerim; sizden ve özellikle afrikalı çocuklardan. ben artık çığlık atmıyorum, sağır kulaklara çığlık atmanın erdemli bir tarafı yok çünkü. o yüzden bu girdi bir yardım çığlığı değildir, olsa olsa bir fısıltıdır ve ilk rüzgarda benliğinizden silinecektir.

  dün 15:02

  25570. gece rüyamda russell crowe'la evlendim. gerçek gibiydi.

  dün cinderella man'in heykelini görmüştüm, bilinçaltım onu nasıl büküp de bu hale getirdi ya dkhdjshsj

  dün 15:00

  25569. 4 dişim hariç bütün dişlerimin yapılması gerekiyor.bu yaşta dişsiz kaldım resmen.

  yapılacak dişlerin de ömürlük olduğunun garantisi yok sonuçta,şimdiye kadar defalarca yapıldı ve sonuç hep daha kötü dişler oldu.

  fırçalıyorum,düzgün besleniyorum ama artık temizliğe ekstra özen gösterip nefret etsem de yoğurt,beyaz peynir vs yemeye başlayacağım.

  o kadar paraya cidden yazık.

  dün 12:51

  25568. Buradaki insanları anlamıyorum. Yıllardan sonra yeniden girdim. O arada iyice doğal yaşamla bozdum kafayı. Deyin ki al sana internet köyden çalış artık olur der her sabah kalkar süt sağar, o sütle sabun yapar, zeytinliğimden yağımı süzer kendi meyve sebzemi yetiştiririm.

  Uzun bir aradan sonra girdim buraya, birkaç entry yazdım.

  Son yazdığım entrylerin temelinde de sektörler geliştikçe kendinizi bir şeyler yapmaya zorunlu hissediyorsunuz, manyak mısınız güzel beslenin, düzgünce cilt temizliğinizi yapın makyajdan daha çok işe yarar ve geleceğe yatırımdır dedim.

  Ha sen ne biliyorsun dersen ailemde çoğunuzun bildiği bazı markaların sahipleri var. Modeller, tasarımcılar hatta sahnedeki pek çok insanla büyüdüm. Yeğenini gezdirmeye çıkıp spor saatim geldi diye çocuğu gymin juice barına emanet edip 1 saat spor, 1 saat duş ve makyaj ile geri dönen.. . Kadının işi bu eleştiremem ama, işiniz bu değilken neden hayatınızı bu kadar zorlaştırırsınız anlamıyorum.

  Yazdığım anda hemen dislike atılmış bunlara. Beni rahatsız etmez ama gerçekten temiz olun diyen birine bu kadar nefret duyuyorsanız, 5 yıla makyaja mahkum olucaksınız.

  dün 10:33

  25567. Kan verip sonuçlarıma bakmayı seviyorum. Sınava giriyomuşum gibi oluyo, b12 falan yüksek çıkmışsa gururla yürüyorum ahzhajskab. Bugün hormonlarım için verdim merakla bekliyorum. Umarım testosteronum dengeye girmiştir, hep sınıfta kalıyorum ondan. Girmişse femme fatale olarak çıkıcam hastaneden.

  Edit: yine kaldım testosterondan ama sınıra çok yaklaşmışım, bi dahakine kesin başarıcam. Bu bile yeter gerçi.

  Yumurtalığımda da kist mist kalmamış. Başardım galiba, yani sayılır.

  dün 10:30 dün 18:29