yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26048)
  • medya (171)

  26048. Bu dünyaya gelmek dahası insan olarak gelmek nasıl bir şansızlık... bir bitki olsaydım birkaç  güne solup gitseydim ya da bir hayvan olup bir köşede yaşasaydım.  Dünyadaki en garip en mide bulandırıcı yaratığın insan olduğunu düşüyorum. O kadar boşuz o kadar amaçsızca ama çok değerliymişiz, çok önemli  nedenlerimiz varmış gibi yaşıyoruz ki...  Çok yoruldum insanlardan, herbiri ayrı ayrı yorucu. Kendim de dahil.

  bugün 09:16

  26047. Sevgiler aşklar o kadar yapaylaştı ki hiç kimseye inancım kalmadı.Midem kaldırmıyor bu bakmadı diğerine bakayım tavırları.Kimse basit bir internet profilinden ibaret değil herkesin duyguları var.Keske Yeşilçam filmlerinin olduğu zamanlarda doğsaydım.Bu sahteligi kaldıramıyorum artık

  bugün 00:15

  26046. Merhaba,

  Ben tatar, 29 yaşındayım, 28 yıldır oyuncak ayıya sarılarak uyuyorum.

  ilgili medya:
  1
  dün 23:07

  26045. çocukken anneme sarılmaya çalışırdım " ben sarılmayı sevmem" diye beni iterdi bende döner ya astığıma ya yorganıma sarılırdım ya da köşede kalbi kırık sus pus. bu hep içimde kaldı hatta yıllar geçtikçe bu yokluk arttı. ne sevdiğim oldu deli gibi sarıldığım ne de bana sıkı sıkı sarılan bir dostum. en son bir aile kavgasında amcam beni haklı gördüğünde bana destek olmak için sıkı sıkı sarıldı. tam 15 sene önce... hayatımda asla unutamayacağım o kadar mutlu ve tuhaf hissetmiştim ki ağlamıştım. başka da sevdiğim kimseye o şekilde sarılamadım. en son teşebbüste bulundum bin pişman oldum. boktan geçen bir haftada daha fazla dayanamayıp herkesin ortasında ağlama krizine girdim yanımda en yakın arkadaşım. susmak bilmedim ve bitmek tükenmek bilmez sarılma ihtiyacı ile arkadaşıma sarıldım. sarılmadı. sıkı sıkı sarmadı beni. öylece havada durdum sanki. çok kötüydü kendimi daha da kötü hissettim. o gün anladım o kadarda yakın olmadığımızı ben öyle görüyormuşum. birden bire gelen sarılma ihtiyacı kadar acı veren, yalnız hissettiren çok az şey var şayet o istek karşılanmıyorsa. ve ben hep açım

  dün 21:30

  26044. Trendyol'dan 30 liraya bioderma krem alacaktım, yanlışlıkla toplam 500 ML bioderma misel su göndermişler (gizlinot: Normal fiyatı 50-60 lira) Misel suyu da alma niyetim vardı fakat paraya kıyamamıştım. 20 tl tasarruf etmiş oldum. Siparişin yanlış olduğunu söylemediğim için vicdanım hafiften sızlıyor ama bir yandan mutluyum. o_o

  dün 19:33

  26043. Bugün mc donalds’ın önünde, küçük çocuğuyla bir kadın vardı. açım diyordu gelen geçene. Yemek almayı teklif ettim, kabul etti. Tepsilerini teslim ettim ve oradan ayrıldım. 

  Tam 10 dk sonra, sokağın aşağısındaki burger king’in içinde, bu sefer iki çocukla gördüm kadını.

  Ben babamla ilgili bir gelişme için, “gerçekleşirse aç birilerini doyuracağım” diye söz vermiştim ve bu, o söz içindi.

  Resmen “çocuğum aç” diyen biri tarafından kandırıldım. Şimdi hangi insana neden, nasıl yardım edeyim? Verdiğim sözü “kandıracak beni” demeden nasıl tutayım? 

  dün 18:59

  26042. Cuma günü (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük-itiraf?i=1084089 Şu girdimde) bir büroya ortak olduğumu yazmıştım. Kadın iki günde adeta 180 derece döndü, başta dediği ile iki gün sonra dedikleri çok alakasız çıktı. Ben de pazar günü kendisiyle bu şartlarda ortak olamayacağımı söyledim. Dünyanın en kısa ortaklığı olmuş olabilir. Dahası o hızla gittim kendime bir büro kiraladım. Şaka maka bir cesaretle büroyu tek başıma açıyorum. Ve içim çok rahat. Bu sefer bir bürom olacağı için heyecanlıyım ve mutluyum, stresten çok heyecanım var.

  dün 18:26

  26041. Aşık oldum ben, çok hem de. Aslında çok değil de, başta her şey o kadar sorunsuzdu ki çok olduğumu sandım.

  Kafa olarak aynı, geri kalan her şeyde zıt olduğumuzu umursamıyordum ama sanırım o umursamaya başladı, ya da çok işi olduğu için stresini benden çıkarmaya başladı yüz bulduğundan. Her koşulda benden uzaklaşan, sürekli tersleyen bir adam olup çıktı. Bir yanım başlarım ben bu işe diyor, ufacık minicik bir yanımın da hayatımda ilk defa reddedilmekten dolayı kalbi kırık. Yeni hayatım çok mükemmel görünüyordu zaten, bir nazar boncuğu lazımdı ama henüz sindiremedim, taze.

  dün 17:21

  26040. allık konusunda ürün yorumlarında sürekli evet nars orgasma muadil okumak. yeter yani bir de o ürünle ilgili yorumlarınızı okuyalım nasıl kullandığınızı okuyalım. swatchlayınca biraz benziyorsa hemen nars orgasma muadil yorumu gerçekten sıktı artık. geçen lorealin bir aydınlatıcısına bakıyorum o bile nars orgasm muadiliymiş. tek amacımız bu allığa muadil bulmak oldu herhalde onun için ürün dener olduk.

  dün 16:30

  26039. Bazen Takas başlığını okurken kendimi mağaza geziyormuş gibi hissediyorum öyle bir keyif alıyorum :D

  dün 14:35