yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25691)
  • medya (174)

  25691. hayatta en çaresiz hissettiğin an ne deseler, beni neredeyse 1 sene önce unutmuş başkasının olmuş adamın nişan fotoğraflarına bakıp bakıp ağlayışım derim.

  arkadaş biz beraber büyümüşüz ben hayatımın kaç senesini seninle yaşamışım ve gerçek anlamda tüm tüm tümm organlarımın yaşadığını hissettiğim o senelerin sonunda ilk sevgilim ilk aşık olduğum adam olarak sen o yüzüğü parmağına takarak beni her gün bu şekilde öldürmeye utanmıyor musun ?

  der gibi oluyorum ama ona bunu diyemiyorum be sözlük. çok mutlu gözüküyor.

  2 saat önce

  25690. Yapamıyorum, anksiyete illetinden kurtulamıyorum. Artık çok yoruldum, gün geçtikçe daha tükendiğimi hissediyorum. Yanlış yapma kaygımın, başarısızlık hissimin ne zaman ruhumun derinliklerine yerleştiğini bulsam ve o anıma dönebilsem keşke. O anımdaki bene sen de yanlış yapabilirsin bu seni beceriksiz bir insan yapmıyor diyip saçlarını okşayabilsem keşke. Daha 26 yaşımda çalışma hayatından bu denli yorulmuş olma fikri beni çaresizliğe sürüklüyor. Bir ömrü nasıl geçireceğim böyle? Hele ki terapilerde yanlış yapmaktan korkma kaygımın hayatımın her anına ne kadar sirayet ettiğinin farkına vardıkça daha da çıkmaza giriyorum. Tüm ilişkilerimi, attığım her adımı, hayatıma dair aldığım her kararı virüs gibi sarmış resmen. Görüyorum ki içinden irili ufaklı başka anksiyeteler çıkarmış, bana geceler boyu geçmeyen kalp çarpıntılarını, mide rahatsızlıklarını, saç dökülmesini, geçmek bilmeyen her gün yenisi çıkan sivilcileri, el titremesini, baş ağrılarını, 1-2 saat yarım yamalak uyku ile hayata devam etmeye çalışma savaşını hediye olarak bırakmış. Anksiyete, keşke ameliyatın olsa kesip atabilseler seni ruhumdan.

  bugün 04:53

  25689. İçimdeki boşluk hissinin geçmesini iple çekiyorum, onun ne kadar da görünenden uzak bi insan olduğunu çok iyi anladım.Sevilmeyecek olmanın ağırlığını fazlasıyla yaşıyorum sanırım.Keşke hiç görmesem onu bundan sonra da. Şu zamanlar bi an önce geçsin kurtulayım ne olur.

  bugün 03:26

  25688. Yapı olarak geçmişe dönük yaşayan, geçmişi çok özleyen, bu nedenle geleceğe dair hayal bile kurmayan biriyim. Hayatımı yoluna koymaya çalıştığım bi dönemdeyim. Kaç senelik ilişkimi bitirdim, kpss'ye girdim ama atanıp atanmayacağım belli değil vs bekliyorum yani. Sanırım bu sebepten Özellikle son 5-6 aydır bu durum iyice arttı ve beni çok yaralıyor. Güzel ve mutlu bir hayatım oldu ama tayincilik dolayısıyla yedi farklı şehirde yaşadım bu zamana kadar. Şehir değiştirmeyi ben seçmediğimden bütün düzenimi, arkadaşlarımı, hayatımı istemeden bırakıp başka şehre taşındım. Aslında geçmişe takılı yaşamamın en önemli sebebi bu bence.

  Her neyse kafam dağılsın diye farklı hobiler edindim ama kurtulamıyorum. Yaşarken mutsuz olduğum zamanları bile özlüyorum. Bazı pişmanlıklarım olduğu için de ders almaya çalışıyorum. Gelecekte de bugünü özleyeceğimi biliyorum. Bu nedenle dolu dolu yaşamaya çalışıyorum. Yapmadığım şeyler için pişmanlık yaşamak istemiyorum çünkü.

  Yukarıda bir süslü yazmış, ben de eskiden burada yazan yazarları bile özlüyorum (gizlinot: Swh). Komple eski hayatımı özlüyorum işte. Geçen seneyi, önceki seneyi, üniversiteyi, liseyi... üzerlerinden ne kadar zaman geçtiğini fark edince şok oluyorum. Zamanın koşturmasına her seferinde şaşırıyorum ve üzülüyorum. Örneğin Beş sene olmuş ama dün gibi daha. Eski hayatımı çok özlüyorum her şeyiyle.

  Buraya 2015 ağustosta üye olmuştum. O zamandan beri Bir sürü süslüyle mesajlaştık, takas yaptık, buluştuk, arkadaş olduk. Az evvel mesaj kutuma baktım. Her mesaj farklı bi anıyı, hayatımın farklı dönemlerini hatırlattı. İçim yine burkuldu.

  Bu girdinin konusu geçmişe duyulan özlem, evet. İç dökmek istedim. Umarım geçici bi durumdur çünkü üzülüyorum. Baş edebilen süslüler nasıl baş ettiklerini anlatmak isterlerse mesaj kutuma beklerim.

  bugün 02:06 bugün 02:10

  25687. İlk defa bugün polisi aradım. Erkek arkadaşın evimi terk etmiyor diye çok kötüyüm mutsuzum sözlük.

  bugün 00:57

  25686. üzülmüyorum ve canım acımıyor çünkü kalbimi söküp gitti.

  bugün 00:47

  25685. keşke bir mucize olsa ve yurtdışına taşınsam ah keşke. mutluluktan günlerce ağlarım gibi geliyor.(gizlinot: :()

  dün 23:42

  25684. İlk defa canım yanıyor be sözlük.  Anlam veremiyorum ben bütün bu olanlara.

  dün 23:38

  25683. Doldum,çok doldum. Artık taşmak üzereyim. Biraz daha böyle yaparsa ayrılık vakti geldi demektir. Haberi yok. En basit şeyde geçti cicim ayları kafasında. Sahi neyin kafasında? Bana karşı her zaman karşı tarafı savunmaktan beni yermekten ne zaman vazgeçecek? Beni dünümle yargılamayı bırakmazsa ben neden eski halime donmeyeyim ki! Nasılsa değişen bir şey yok. Artık kaybedecek bir şeyim yok, ayrılma fikri mantıklı gelmeye başladı.

  dün 22:19

  25682. Ahsjajs soru cevapta penil fraktürle ilgili bilgi verdiğim bir cevabım kabine düşmüş ve soru da kaldırılmış uygunsuz bulunduğu gerekçesiyle. Benim cevabım da bu bir cevap değil diye şikayet edilmiş, şikayet eden ne yaşadı acaba.

  dün 21:40