yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25436)
  • medya (173)

  25436. Özgüvensiz ve bu özgüvensizliğini sert olmakla kapatmaya çalışan bir baba beni çok yıpratıyor.

  36 dk önce

  25435. izlediğim şeyleri bir milyonuncu kez izlemeye bayılıyorum. kendi kendime replikleri gelmeden ben söylüyorum.favorilerim satc açıp düğün sahnesinde big'e küfür etmek.mamma mia izleyip şarkılarını üç gün söylemek.hımym ve friendsi rastgele açıp son sezona kadar hiç bilmiyormuşcasına izlemeyi sürdürmek.biri yeni bişey önerince hmm bakayım diyorum.sonra yine aynı şeyleri izliyorum

  bugün 01:07

  25434. Sigara içerken iş arkadaşlarıyla sohbet etmek zorunda kalıyorum diye , 2 yıldır kullanan biri  olarak sigarayı bıraktım.

  dün 18:04 dün 18:04


  25433. Haziran ayını annemlerde geçirdim. O sırada ev arkadaşım ve kızı evi temizlik avcılarına konu olacak bir ev haline getirmişler. Benim odam dahil.

  dün 13:50

  25432. işten çıkarıldım. allah bana en kısa sürede öyle hayırlı bir iş nasip etsin ki, herkesin çenesi kapansın. ekmeğimle oynayanlar hakettiklerini bulsun.

  30 haziran 14:53

  25431. normalde 58-60 kilo civarında olan ben bu karantinada 65'i gördüm ya bu iştahıma ne diyeyim bilmiyorum cidden.

  bana yemek vermeyin bana bol bol spor yaptırın (gizlinot: :()

  30 haziran 00:05

  25430. Süslüler çok korkuyorum...uykularım kaçıyor ama her şey yolundaymış gibi devam etmek zorundayım. Bana inanan herkesi hayal kırıklığına uğratacağım gibi ve bu beni kahrediyor. Lütfen bana dua/iyi enerji her neyse yollayabilir misiniz?

  29 haziran 21:17


  25429. Uzun zamandır neden ilişkim olmuyor, neden sevilmiyorum, ilişkilerden beklentim ne diye kendimi yiyip bitiriyormuşum. Okuduğum birkaç kitap sayesinde hayatın anlamını çözmesem bile karşılaştığım sorunlara yeni bir bakış açısı beslemeye başladım. Sürekli olarak kendime sorular soruyorum, kendime neyi neden istediğimi soruyorum. Mesela benim neye ihtiyacım var diye sordum kendime, beğenilmeye, derin eğlenceli akıp giden sohbetlere, güzel bulunmaya, sevgilim ile gezip eğlenmeye...İlişkilerden beklentim tam olarak buymuş aslında ama sanırım özgüven problemlerim var, benimle sevgili olamayacak insanlara tutuluyormuşum hep. Hiç ortak an paylaşamayacağım, ya ilişkiye kapalı ya da zaten benim için ulaşılmaz olan tiplere. E o insanlar tarafından beğenilmeyince özgüvensizliğim pekişmiş oluyormuş.Özgüvensizliğimi de bedenime bağladığım için sürekli diyetle uğraşıyormuşum .Mesele bu kadar basit değil tabi de, belki benim gibi yalnızlıktan şikayet eden süslüler varsa aynı şeyi yaşamış olabilir.

  29 haziran 20:32

  25428. Ilkokul,ortaokul ve lise arkadaşlarımın(!) Hepsinden nefret ediyorum. 23 yaşındayım, hala uğradığım akran zorbalığı yüzünden kendimi sevmekte zorlanıyorum. Kilom fazla diye, bıyıklarım var diye, bacaklarım kıllı diye (ki 12 13 yaşındaki çocukların bıyıklarını, bacaklarını almak zorunda bırakılması inanın ki çok korkunç) yıllarca zorbalığa uğradım. Okulu çok sevmeme rağmen gitmek istemezdim annem ağlayarak gönderirdi. Yillarca anneme de kızdım beni güzel kızım diye sevdiği için çünkü okuldaki yaşıtlarımın kendimi değersiz hissettirmelerine nasıl alışmışsam annemin hep yalan söylediğini düşünürdüm. Çok sosyal çok sevecen bir çocuk olduğumu hatırlıyorum ama bi noktada yavas yavas içime kapanmaya duvarlar örmeye başladım ve hala daha bunları yıkamıyorum. Ilkokul ortaokul lise arkadaslarim benden çocukluğumu, kendime güvenimi, kendime sevgimi çaldı hiçbirini affetmiyorum. Içimde hala onlara karşı inanılmaz bir kin var.Akran zorbalığından ve o iğrenç çocukları yetiştiren pislik ebeveynlerinden nefret ediyorum.

  29 haziran 14:36

  25427. Influencer-Youtuber tayfanın salgın başında"evden çıkmıyoruz", "herkes evde kalsın", "sosyal mesafe" diye bas bas bağırdıkları halde şu an çoğunun Bodrum Çeşme vs gibi yerlere gelerek hem yerel halkı tehlikeye atıyorlar hem önceki söylemleriyle çelişiyorlar. Tatilin önünü açanlara ayrı tabi kızıyorum ama sırf önü açıldı diye hepsinin hurra tatile mi gelmesi gerekiyor? Mesela bodrumda pandemi  hastanesi sadece bi tane var kaç kişiye hizmet edebilir ki? İstanbuldan taa buraya taşıdığınız virüsü burada yayma sorumluluğunu nasıl buluyorsunuz kendinizde? Sizi bilmem ama ben bu ikiyüzlülüğe, sorumsuzluğa katlanamıyorum.

  29 haziran 13:25