yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25808)
  • medya (174)

  25808. (link: https://www.instagram.com/p/B7gRdG-n46Y/?igshid=wcuffmokvibj Şunun gibi) böyle hüzünlü ya da dram içeren şeyleri okuyuncaya da izleyince ağlamaya başlıyorum. Çoğu yalan ya da daha fazla reklam için uydurulmuş şeyler biliyorum ama özellikle psikolojimin iyi olmadığı dönemler dakikalarca ağlayabiliyorum. Eğer normal bir psikolojideysem de gözlerim dolar bir iki yaş damla dökülür sonra komikli videolara geçerim. Bu da pek sağlıklı değil ama işte. 

  İçimde her şeyi hemen içselleştiren ve empati yeteneği gereğinden fazla gelişmiş yaşlı bir teyze yaşıyor. Evet dizi karakterleriyle de tek taraflı ama oldukça kuvvetli tartışmalarımız çoktur. Kanal 7 dizilerini de izledim bi dönem. 

  1 saat önce 1 saat önce

  25807. arkadaşlar sözlüğe noldu? benim girdilerimi haksız yere kabine soka soka 15 gün banlanmama sebep olan tayfa herhalde bu her girdiye eksi basanlar. cidden merakımdan soruyorum her şeyi eksilemenizin nedeni ne? bakıyorum bütün girdiler en az 10 eksilenmiş siz iyi misiniz cidden

  bugün 01:18

  25806. "üzüldüğünü belli etmeye çalışıyor gibisin. 'ben çok üzüldüm' diye göstererek beni yaralamaya mı çalışıyorsun" diyip onun sebep olduğu haklı üzüntüm yüzünden beni suçlu hissettirdikten sonra "ben bunu görmek istemiyorum" diye çekip giden birini çok çok uzun bir süre boyunca sevmiştim.

  şimdi karşımda "sen üzgünsen benim burda ne yaptığımın ne hissettiğimin hiç bir önemi kalmıyor ki eğer senin için önemli ve şu anda seni üzüyosa buna saçma demem, ne kadar saçma olursa olsun benim için önemli bu" diyen birisi var. ve ben deli gibi korkuyorum. bir kere daha kendimi bırakır, bağlanmaya izin verirsem ve tekrar incinirsem, yine yüzüstü bırakılırsam diye çok korkuyorum. bir yalandan sonra tüm gerçekler şüpheli gelir lafı doğruymuş gerçekten. kendime birilerine inanmak için izin bile veremiyorum.

  bugün 00:50


  25805. Bir büyüğüm -tahmin etmesi kolay bence- yeni bir elbise aldım ve gördü eve geldiğimden beri kavga ediyoruz biraz birikim yap artık alma kıyafet diye. Diyorum ki beni neden üzüyorsun mutluyum böyle bazen sırf laf söylemek için söylüyorsun ve cidden üzülüyorum. Görende yüksek meblağalar veriyorum zanneder. Süslüyüm işte ben böyleyim neden anlamıyorsun gene tüm keyfim kaçtı 

  bugün 00:12

  25804. ben kendimi sürekli depresyon halinde, yataktan çıkamıyorum diye hissederken bir sebebi varmış. Bir tiroid olmadığım eksikti onu da oldum. Kendinizi yorgun hissediyorsanız mevsimsel bir şey olduğunu düşünmeyin. Altında daha farklı sebepler yatabilir. Salaklığıma doymayım inşallah.

  dün 21:25

  25803. O kadar halsiz ya da uyuşuğum ki 50 metrekare evime yardımcı mı çağırsam diye düşünüyorum

  dün 14:44

  25802. güçlüymüşüm gibi edilen her lafı görmezden geliyorum ama biliyorum ki sadece kendimi kandırıyorum. ilk defa uyuyamayıp sabaha dek yediğim lafları düşündüm.

  22 ocak 09:12


  25801. Makyajım tam istediğim gibi oldu,  bir yerlerim tavan şu an. bugün benle muhattap olacak insanlara allah sabırlar versin swh.

  22 ocak 08:34

  25800. kızlar sosyal medyada şu şuna romantik baktı ay bakın bu nasıl tatlı baba romantik eş diye lanse edilenlerin sonuna bakın. nerdeyse hepsi yavuşaaaah çıktı. dizi oyuncularından rapcilere kadar. içlerinde bir uraz skandal yaratmadan ayrılmayı başardı o kadar. o da duyduğuma göre zaten aldatmamak için ayrılmış.

  ama bakın sessiz sakin belki hiç romantik görünmeyenlere. romantik pozu olmayanlara. aslanlar gibi aşk yaşıyorlar

  öbür kadınlara rahat ulaşmak için romantik eş cici baba pozlarını alet etmeyin sırtlanlar

  21 ocak 21:54

  25799. (buna sırf eksi oy vermek için veren, ya da kurduğu bot sistemi ile oy verdiren herkes sevgilinden ayrılsın, yoksa da hiç olmasın. Yaptığı iddia kuponları tutmasın, yarım saat saçına fön tutup hemen sonra yağmura yakalansın, makyajı aksın.) 

  Çocukken, karınca yuvasını yıkarsak öbür dünyada o da senin yuvanı yıkar; Kediyi dövecek olursak o da öbür dünyada seni döver; kuşları vurursak o da bizi vurur; köpekleri beslersek onlar da bizi korur; ölürsek cennete gideriz derdik. 

  Keşke her şey bu kadar kolay ve basit olsaydı, adalet bu kadar kesin ve tartışmasız, uymayanlar için sonuçlar belli olsaydı, kimseye göre değişmeyen bir adalet. Yaptığının suç olduğu korkusu ile hareket etseydi. kimse ne der diye değil ya da riya ile değil ya da bir karışıklık bekleyerek değil, sadece kötülük olduğunu bildiği için eylemde bulunsaydı ya da bulunmasaydı hala. 

  Susturulmuş vicdanların, çığlıklarıyla sesi kısılmış vicdanların, umudunu kaybetmiş vicdanların artık esir olduğu ve dayanacak takati kalmayıp usul usul batan akşam güneşi gibi karanlığa teslim olduğu bir çağdayız. 

  Ama ışık ne kadar güçlüyse karanlık da o kadar yoğundur.

  Eyyorlamam bu kadar. 

  21 ocak 18:23