yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26053)
  • medya (174)

  26053. Sözlüğü de iyice ağlama duvarım yaptım ya neyse.

  Bugün çok çok yakınım biri bana "çok zayıfsın ve zayıflığından çok çirkin görünüyorsun yakından daha da çirkin görünüyorsun" dedi. Orada ona çok şey dedim de... muhtemelen canı kalorili şeyler çekti, daha kilolu olmamak için yiyemedi geldi bana sataştı.

  Kadının kadına şiddeti ne olacak? O kadar nefret dolu bir grup insan var ki Artık anlatırken midem bulanıyor. Ne olacak bu halimiz?

  dün 19:02 dün 19:04

  26052. bikini bolgesini komple aldiramiyorum aci esigim cok cok dusuk sadece kenarlarini aldiriyorum hani bakan goremez var mi yok mu diye. aylar sonra agdaya gittim kime gidersem gidiyim her seferinde “aaa komple alalim dayanirsinnnn sen su kadarcik kalmis almayalim mi” muhabbeti donuyo. hayir almayalim, hayir dayanamam demekten o kadar bunaldim ki. ulan aldirsam aldiririm iste sanane benim orada kalan kilimdan memleket meselesi haline bile getirip dakikalarca almak icin direten var. agdacilar valla kafaniza agda surerim, yeter!

  dün 11:28

  26051. Sigarayı bıraktığımdan beri rüyamda sigara içiyorum. 

  dün 09:42


  26050. istanbul sözleşmesi sorusundan geliyorum, kalbim kırıldı. umarım kimse şiddetin hiçbir türüyle uğraşmak, boğuşmak zorunda kalmaz.

  dün 01:20

  26049. Yürümediği dağ taş kalmış hatta onlara bile yürümüş erkeklerden iğreniyorum ya.

  Zamanında bir süre mesajlaştığım ama konuşmalar bir yere varmamış biri beni stalklıyor o zamanlardan beri, farkındayım

  işin garip yanıysa eskiden ortak arkadaşımız olan bazı kızları dönem dönem takipten çıkarıyor.

  Bir erkek neden durduk yere eskilerden beri ekli kızları takipten çıkarır? Muhtemelen bir adım attı onlara ve reddedildi... bana da şöyle bir uğramış...

  Bilmiyorum kafamda mı kuruyorum sizce süslüler ya? İnsanın biraz da olsa filtresi olmaz mı??

  dün 00:06

  26048. başıma türlü işler geldiği için erteleye erteleye bugünlere geldim, arkadaşlarımı evine bıraktım, eve giderken tam köşeyi döndüğümde sertap erener-yolun başı çalmaya başladı. hayatımda hiç duymamışım nasıl olduysa, sözlerine dikkat edince tutamadım kendimi yarım saat falan ağladım sanırım. Aramak istediğim tek kişi var ama onu da arayamam. her şey o kadar zor geliyor ki. bu da geçecek diyerek kendimi teselli etmek o kadar bok ki. neden geçmesi gereken şeyler yaşıyorum? Neden ben? mutlu geçirdiğimiz üç beş ayın acısı hep böyle çıkmak zorunda mı? neyse, illa ki geçecek...

  3 ağustos 21:07

  26047. Evde böcek gördüğümde başkası yakalayıp öldürmesin diye kaçmasını sağlıyorum

  3 ağustos 20:05


  26046. Sevgilim izin alıp iki haftalığına yanıma gelmişti. İlk defa aralıksız aynı evde bu kadar vakit geçirdik. Düşününce en güzel 2 haftamdi. Gezdik, tozduk, eğlendik, evde pinekledik, çok güzel filmler izledik, işten geldigimde bana prenses gibi davrandı. Yemeğimi yaptı, bulaşığımi yıkadı, temizlik bile yaptı. Her şeyden önemlisi ertesi gün işe gidecek olsam bile onun yanındayken bunun stresini yaşamadım ilk defa. Simdi işe geri döndü ve kendimi bir anda boşluğa düşmüş gibi hissediyorum. Evde herhangi bir yere bakip onunla geçirdiğim vakit aklıma geliyor. 5 gün falan oldu gideli ama şimdiden çok özledim. İtiraf etmek gerekirse aglayacak gibi bile oluyorum. Kendisini 6 ay görmediğim oldu ama bu kadar ozlememistim abartısız. İşin kötü tarafı o gittiği yerde bir telaşenin içinde ve benim hissettiklerimi hissetmiyor büyük ihtimal. Orda arkadaşları var, yeni ev tuttu falan gayet mutlu. Gün içinde bana zar zor yazıyor. Bu da ekstra uzuyor beni. Biliyorum tam bir piremsesmisim gibi anlattım. Bundan çok daha kötü günlerim oldu da sizlanmadim hicbir yerde ama nedense hassasim şu an ben de anlamadım.

  3 ağustos 19:35 3 ağustos 19:44

  26045. Aklımdan geçenleri söyleyemiyorum. Bazı insanlar beni çok bunaltıyor ama hiçbir şey yapamıyorum. Çocukluktan gelen bir travmam yüzünden yıllarca yalnız olmadığım hiçbir yerde gülmedim. Ağzımı açıp konuşmamaya çalıştım. Bu sebepten şimdi bir ortama girdiğimde konuşamıyorum. O kadar alışmışım ki sadece dinlemeye ve insanlar da o kadar alışmış ki benim dinlememe, hayatım resmen önümden akıp gidiyor bazen ve ben sadece dinliyorum. Şu an konuşman gerekiyor x, hadi bi şey söyle diye düşünsem de iletişim yeteneğim yok.

  Yoruldum ben bu yüzden. Çok yoruldum. Herkesin dertlerini akıttığı kuyu olmaktan bıktım. Bazen gülerek kendi kendime keşke psikoloji okusaydım en azından kendi psikolojim bozulurken bunlardan para da kazanırdım diyorum. İşin garip yanı herkes benim arabulucu olmamı, bütün dertlerini çözmemi, yatıştırmamı isteyip sessiz olmamdan ve fazla empati yapmamdan, taraf tutmamamdan şikayet ediyor.

  Diğer bir itirafımda büyük ihtimalle yukarıdaki sebeplerden aslında içimde kimsenin bilmediği başka biri var. Kimse benim neden hoşlanıp hoşlanmadığımı bilmiyor aslında. Nasıl hissettiğimi, ne istediğimi, kim olduğumu. Herkes bana bi şey anlatırken ben kimseye hiçbir şey anlatmam. Kimse asıl beni bilmiyor. Sanırım bilmeyecekte.

  3 ağustos 17:14

  26044. sağlık çalışanı olarak 5 aydır ailemi göremiyorum, instagrama giriyorum ilk zamanlar korkudan balkondan kafasını bile çıkaramayan elaleme karantina dersi veren insanlar plajlarda, cafelerde cirit atıyorlar. cidden her şeyimle bu ülkedeki sorumsuzluktan ve ikiyüzlülükten tiksinmeye başladım. siz happy hourlarda göbek atasınız diye mi 5 aydır evime gidemiyorum ben?

  3 ağustos 16:57