yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26171)
  • medya (175)

  26171. Üstteki girdi bir erkek yazarın kadınların iç dünyasını anlamaktan keyif alışıyla ilgili(gizlinot: En azından ana fikri bu). Ve bu girdi beni biraz düşündürdü. Gerçekten birinin iç dünyasını anlamanın ve tanımanın ne kadar özel olduğunu fark ettim bir kez daha. Sonrasında kendi iç dünyama ne derece hakim olduğumu, ne derece hakim olmak istediğimi düşündüm. Yarım yapıp yüzeysel tuttuğum bazı yüzleşmelerimin vakti geliyor gibi. Bol şans diliyorum kendime ve beni fazla yormamasını rıca ediyorum.

  bugün 02:17

  26170. Soru- cevap aparatında bazen sadece cinsellik kategorisini açıp, arasından sorular seçip yeni sekmede açıp okuyorum. Ve bundan çok zevk alıyorum. Bi erkek gözünden kadınların nelerden gerçekten hoşlandığını, erkeğinden neler beklediğini, kendisini rahatsız eden ve mutlu eden şeyleri okumak o kadar çok haz veriyor ki...

  Yanlış anlaşılma olmasın bunun sapıklık gibi bi durumla kesinlikle alakası yok. Sadece kadınlar en yakın gördüğü kişiden bile saklayabiliyor bazı şeyleri. Sonuçta yaşadığımız coğrafya malum. Ama burada Türkiye ortalaması üstü seviyede bir kadın topluluğu ve onların iç dökmesi var. Buna şahit olmak çok tatmin edici.

  bugün 00:48

  26169. Haftaya iş görüşmem var. O kadar heyecanlı ve tedirginim ki. 2 senedir çalıştığım alandan çok farklı bir alan ve çuvallamaktan, taşınmaktan, konfor alanımdan çıkmaktan delicesine korkuyorum. Ama burada sıkışmış hissediyorum ve başka bir çaresi olmadığını da biliyorum. 

  Yolumuz uzun

  Heyecanımız yüksek

  Gençliğimiz var! 

  dün 20:43


  26168. Araştırmayan, öğrenmeye çalışmayan insanlardan neffffret ediyorum. hele de basit bir araştırmayı üç dört tuşla halledebileceğiniz bir yüzyılda yaşıyorsanız ve sırf küçük beyniniz sizin ananızdan babanızdan gördüklerinizin dışında doğrular olabileceğini algılayamadığı için her şeyi kulaktan dolma bilgilerle yapıyorsanız aptal ve cahilsiniz demektir.

  dün 17:43

  26167. Yeni evimde sürekli misafirim olur, her günüm ayrı geçer diye hayal etmiştim ama kimi davet ettiysem gelmedi. telekom nanik yapıp internetimi de bağlamadı zaten. Aynı filmleri 8. kez izlediğim için aşırı dozdan acile kaldırılacağım- diyecektim kiiiii tek yaşıyorum artık. Gelenim gidenim de yok.

  Çok canım sıkılıyor sözlük, anlıyor musun.

  dün 14:34

  26166. Yine dost bildiklerimden kazık yedim. 21 yıldır akıllanmadım daha da akıllanmam herhalde.

  dün 13:36

  26165. Ben influencerlardan ziyade burdan daha çok influence oluyorum sanırım. Biri bir ürünü övünce vs hemen gidip alasım geliyor, biri bir tarif yazınca hemen deniyorum falan. Tabiki diğer başlıklara yazılması da güzel ama keşke eskisi gibi daha fazla ürün yorumu vs girilse

  dün 01:49


  26164. Bu ülkedeki adaletsizlikten bıktım. Suçlulara hiç bir şey olmuyor. Tecavüzcüler ortalıkta dolanıyor. Kadın cinayeti işleyenler düzgün ceza almıyor.

  dün 00:54

  26163. sözlüğün ilk zamanlarından beri üyeliksiz şekilde, herkesin baştaki amacı gibi ürün bilgileri ve çeşitli yorumlar için takipteydim burayı. üyelik oluşturup, yazarlığım kabul edilince sanmıştım ki girl power olacak, herkes herkese destek verecek, hiçbir kadın hor görülmeyecek. öyle değilmiş tabii ki... buranın çoğunluğu kadınlardan oluştuğu için söylüyorum ki kendi cinsimize düşmanız, bu dünya çapında bir problem. buraya ya da bize özel değil, bunu bir kez daha net şekilde kavradım ve değişeceği günleri göremeyeceğime eminim. tıpkı kedilerin karakterleri gibi kadınlarınki de. kediler çok sevimli olsalar da kendi türlerine karşı kıskanç ve bencildir genelde. kadınlar konusunda çok çok tecrübeli olmasam da, kediler konusundaki tecrübelerimden eminim. en yakın kız arkadaş olayını hepimiz istemişizdir fakat buradaki sorulara bir bakınız. arkadaşım şunu giydi, bunu dedi, benden bunu almaya çalıştı, beni kullandı, ona ne diyicem, napıcamdan ibaret... tıpkı kediler gibi oyun oynarken, birbirleriyle koyun koyuna uyurken hiçbir problem yokmuş gibi fakat bir yemek parçası ya da insan ilgisi ve sevgisi girince devreye panter kesiliyoruz. ben inanmıyorum artık kadın gücüne, kadın desteğine, kız kardeşliğe falan. dünya çapında bizim cinsiyetimizden bir bok olmaz, erkekler her zaman kazanır. birbirleri hakkında art niyet, aşağılama, dedikodu vb. şeyleri yapmadıkları sürece tabii ki kadınlara bunları ve daha fazlalarını uygulayarak kazanacaklar. burası sadece minik bir kesit ama bütünü düşününce öylesine güzel yansıtıyor ki şüphe duyulmuyor. nefretimizden, kibirimizden, kıskançlığımızdan, ayrımcılığımızdan, aşağılayıcılığımızdan asırlar boyu kurtulamamış bir cinsiz biz, halbuki kolay ama kendi kazdığımız çukurda yuvarlanmayı tercih etmişiz. kedilerle benzetmemin sebebi de onlar da eski mısırda kutsal ve tanrı görevi gören bir cinsken şimdi sadece nankör ve siyahlarsa kötü şansa sayılıyorlar. biz de havva zamanından beri onlarla aynı hataları yapmışız ki bu noktadayız. ne saçmaladım bilmiyorum, sadece buradaki kin ve nefrete karşı duygularımı biraz olsun dökmek istedim.

  dün 00:49

  26162. Ofiste dört kişiyiz. Camlar kapalı, sürekli klima çalışıyor. İçerde püfür püfür sigara içiliyor ve tek maskeli benim. Garip karşılanmam dünyanın en komik şeyi falan.

  17 eylül 20:58