yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25446)
  • medya (175)

  25446. bir insan kendini nasıl sevebilir pek anlayamıyorum. hatalarını fark etmeyenler var herhalde bi kenarda, diğer kenarda da kendini affedenler.

  2 saat önce

  25445. Uzun zamandır platonik hoşlandığım kişinin şuanki sevgilisinin sen anlat karadeniz fanı olduğunu öğrendiğimden ve dizi setindeki fotoğraflarını gördüğümden beri gülmemi durduramıyorum.

  dün 17:29

  25444. Ayayye coco jamboo intern oldum süslüleeer kötü günler bitti artık daha kötü günler var

  dün 16:25


  25443. İnsanlar doğaya zararlı, biz olmasaydık bla bla geyiklerini hiç anlamıyorum. Yanındaki maymundan 20 iq fazlası var diye hemen kendince derin düşüncelere dalıyor. Neymiş insan olmasaymış bilmem ne. Bunu diyen bir de ateist falansa daha çok gülüyorum. Yavrum insan olmayınca hayat devam edecekse insan bu survival içinden gelmemiş yaratılışla doğaya konmuş demektir ki kendinle çelişiyorsun. Her neyse. Ben daha bir kelebeğin dünyaya neden geldim safi zararım dediğini sanmıyorum.

  dün 06:30

  25442. Zayıf olan birinin giyimi o kadar kolay ki. Sadece yakısıp yakısmadığını düşünse yeter. Gövde kısmı olur ama bacak yapışık yapışık durur veya oturunca göbeğim katman katman olur, çok da açık olmasın kollarım bıngıl bıngıl gözükmesin diye düşünceler hızla aklından geçerek alısveris yapmaya calışmak zor. Alışveriş kadar zevkli birseyi sudoku çözmeye döndürüyor bu durum. Üstelik gayet adi bi markadan bile bir sürü şey satın alınabiliyor çok çok ucuza. Onun 5 katı para verip asla güzel durmayan şeylere sadece giyinmiş olmak icin giymek o zorunda olmak o kadar üzücü ki. İradesiz biri olmak çok zor. Yüzü çirkin onca insanın sırf zayıflar diye senden iyi durmaları.... Kendinizi sevin, olduğu gibi kabullenin ama kilo kesinlikle iyi değil bu net bisey. Ya iradeli olacaktım ya cesaretli ya da böyle geldi böyle gitsin kafasında. İlki olamadığım icin ikincisi olacağım sanırım . 

  dün 03:20

  25441. özlüyorum

  dün 01:42

  25440. tinder'dan tanıştığım herifçioğlu çok şüpheli geliyor bana. numaramı istemedi, sadece instagramdan yazıştık. o yazışma da 3 günde 1 cevap vermek şeklinde tabii. buluştuk, gelince ara dedim, ama aramak yerine instagram'dan mesaj attı. bence kesinlikle bir ilişkisi var ve aldatıyor. bu ne gizem yoksa?

  çok şüphelendim, çook. hayır, bir de aksi gibi adamın arabasında şapkamı unuttum. ben o şapkayı çok seviyordum böhühğğü. insan bi' "eki eki buluşalım da şapkanı vereyim" der. ama bir görseniz, sanki şapkamı değil de böbrek taşımı unutmuşum gibi bi' tripler, bi' tripler... neyse, kızlar sizinkinin arabasında/evinde mor/lila çiçekli hasır şapka bulursanız, bilin ki o adam tinder kullanıyor ve beni evine çağırdı, gitmedim. (gizlinot: eheh yaşasın kızkardeşlik)

  dün 00:15


  25439. her şeyin bir yalan olduğunu ya da daha doğrusu o anlık olduğunu gördüm. içim acıya acıya farkına vardım. çok net bir şekilde ortaya koydun sen de tebrik ederim. söylediğin her şeyin de yalan olduğunu her geçen gün yine sayende öğreniyorum. ben kırılmadım, ben kendime çok kızıyorum. dağları aştım geldim ufacık rüzgarda yıkıldım. yaşadıklarımdan da ders çıkarmamış olduğum için de ayrı iğreniyorum kendimden. her şeyi geçiyorum da ufacık adımınla yine geleceğim. bunu biliyor olmak çok sinirime dokunuyor. 

  9 temmuz 23:43

  25438. O kadarrrr yanlızım ki anlatamam ne bir erkek arkadaş ne arayıp soran bir arkadaş çok fena moralimi bozuyo bu durum

  9 temmuz 19:48

  25437. Birkaç haftadır iş arayışındayım ve öğrenciyim yani haliyle uzmanlık gerektirecek lisans isteyen işlere başvuramıyorum. Kapı kapı geziyorum garsonluk, baristalık(zincir marka veya ismi bilinmeyen sıradan cafeler), satış elemanı, kasiyerlik vb. Çoğu yer "deneyiminiz var mı? yoksa biraz zor" minvalinde yanıtlar veriyor. Merak ettiğim şu garsonluğun veya bilinmeyen cafelerde baristacılığın eğitimi ne kadar yaygın ki?(gizlinot: Zincir markaları anlıyorum kurumsallar ve son dönem barista eğitimleri revaçta ama zincir olmayanların da bunu demesi) Eğitimi yaygın değilse deneyimi nasıl elde ediyor insanlar her yer böyle diyorsa? Kaldı ki bir yerlerde kasiyer, satış elemanı mı üretiliyor da deneyimden bahsediliyor. Sen bana iş vermezsen ben zaten nasıl deneyim sahibi olacağım ki? Haksız olduğum noktalar vardır sitemimde belki de kendi gözümden anlattığım için ama bezdim sözlük.

  9 temmuz 18:02