yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25504)
  • medya (175)

  25504. Fark ettim ki iyi bir insan olmak hiçbir işe yaramıyor. Sen merhametli oldukça bu zayıflık gibi algılanıyor. Ben bu zamana kadar iyilikle her şeyin çözülebileceğini sanıyordum fakat o kadar yanlışmış ki dönüp kendime baktığımda bir çok konuda üzülen tarafın ben olduğumu fark ettim. Nerde hatır gönül bilmeyen leş gibi insanlar hayatları gayet mükemmel geçiyor bu gerçekten çok garip. Gerçekten "benci" olacaksın. Bu hayatta insanın kendinden daha değerli biri olmayacağını kabulleneceksin. çünkü insan kendini sevmedikçe , hakkını savunmadıkça ezilmeye veya üzülmeye mahkum oluyor. Sen kalp kırmıym diye üstüne gitmedikce karşı taraf bunu hor kullanıyor. Kafama takan taraf da ben oluyorum ve bu çok kötü bir özellik. Hiçbir zaman hükmeden tarafta olamayacağım yapım bu fakat bundan sonra vicdan merhamet demeden gerektiği zamanda lafımı esirgemeyeceğim.

  bugün 02:30

  25503. Uzun ev temizleme videolarından sonra bağımlılık yapıp rahatlatan başka bir video çeşidi daha buldum: Kırtasiye alışverişi videoları. Ancak konuşma olmadan, fonda sakinleştirici müziklerin olduğu videolardan bahsediyorum. Aliexpress alışverişleri bu konuda daha iyi bence.

  Kırtasiye alışverişini çok severim ama videolarda istediğim tarzda alışveriş yapan kişilere denk gelmemiştim. Öyle renkli renkli kalemler falan pek sevmiyorum,minimal ve soft renkli malzemelerden hoşlanıyorum.

  Bir de eski bir aliexpress bağımlısı olarak o küçük paketleri görmek beni çok mutlu ediyor,özellikle de sarı olanları.

  Bu videolar rahatlatıyor ve uyumamı da sağlıyor. Genelde sticker tarzı şeylerin alışverişine denk geldim ancak defter,kağıt,dosya gibi özellikle beğendiğim şeyleri içeren videolar bulursam daha güzel olur.

  izlemek isteyen varsa: Stationery haul aliexpress/asmr yazarak bulabilirsiniz.

  bugün 02:19

  25502. şu hayatta mutlu bir ailede büyümüş insanları kıskanıyorum sadece. buna sahip olmak tüm dünya malından daha değerli bence.

  bugün 01:51


  25501. 2 dakika da 5 sayfaya girdiğim girdileri bir kaç hafta sonra sileceğimdir muhtemelen.

  Edit: kafa o adar gidik ki da yı ayrı yazmışım

  bugün 01:40 bugün 01:41

  25500. kaç haftadır sabah erken kalkmayıp makyaj yapmamaktan sözlüğe küsmüştüm cilt bakım ürünlerim bitince dönüş yaptım hadi bakalım

  dün 16:24

  25499. Uzun zamandır sözlüğe girmiyorum, girsem bile soru cevap kısmına pek bakmıyorum. Bazen gözüme 3 5 soru çarpıyor, tam cevap yazıyorum. Sonra cevabın ortasında, amaan cevap yazmaya bile değmez diyip geri siliyorum. Neredeyse bir 4 senedir falan takip ediyorum burayı ama Gün geçtikçe saçma sapan bir yer oluyor burası. Konuk statüsüne alıp arada bir konu dışına, süslü sekmesine bakmak için girince de ortalık reklamdan geçilmiyor. Hoş değil.

  dün 14:23

  25498. yanlış insan seçimlerim yine yüzüme yüzüme vurdu. geçtiğimiz günlerde, birkaç aydır ilişiği kesmiş olduğumuz bir arkadaş grubunun hepsini instagram ve twitterdan takipten çıktım. bir insan olduğum için, bir kalbim olduğu için ve bensiz de gayet mutlu bir şekilde devam edebildiklerini görmek beni üzdüğü için kendime bu kötülüğü yapmamaya karar verdim. ayıp olmasın, yanlış anlaşılmayayım diye onların takibini de kaldırdım. gelin görün ki dün ortak bir arkadaşımızın fotoğrafındaki yorumlardan bu gruptakilerden birinin beni engellediğini, az önce de eski sevgilimi stalklarken bu grup içinde - sözde beş yıldır en yakın arkadaşım - olan şahsın '' facebooktan çıkartmayı unutmuşsun kanka '' diye bir tweet attığını gördüm. üç yaşında mısın ya? üç yaşında mısın? beni bu kadar mı tanımadın da art bir niyetle böyle davrandığımı düşündün? iğreniyorum, önce bu ve bunun gibi saçma davranışların yüzünden senden sonra da yıllardır kör olduğum için kendimden. iyi ki artık hayatımda değilsiniz. kibrinizde boğulun.

  bu arada hala facebooka girmediğim içindir belki, düşünmeye davet ediyorum.

  dün 14:00 dün 14:02


  25497. bir insan kendini nasıl sevebilir pek anlayamıyorum. hatalarını fark etmeyenler var herhalde bi kenarda, diğer kenarda da kendini affedenler.

  10 temmuz 23:54

  25496. Uzun zamandır platonik hoşlandığım kişinin şuanki sevgilisinin sen anlat karadeniz fanı olduğunu öğrendiğimden ve dizi setindeki fotoğraflarını gördüğümden beri gülmemi durduramıyorum.

  10 temmuz 17:29

  25495. Ayayye coco jamboo intern oldum süslüleeer kötü günler bitti artık daha kötü günler var

  10 temmuz 16:25