yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26038)
  • medya (170)

  26038. Bu yeni yaşımda sadece huzur istiyorum. Çok seviyorum yeni yaşıma girdiğim gece 00:00da dua etmeyi. Evet, öylece gökyüzüne gitti dualarım, elbet olacak günü bekliyorlar biliyorum. Hoşgeldin 27 yaşım. Huzurla gel olur mu, mutlulukla gel, bereketle gel. Kapalı olan kapılarım bu yeni yaşımla açılacak kalpten hissediyorum. Manevi anlamda kendimi çok güçlü hissediyorum... Teşekkürler evren, Teşekkürler Allahım...

  bugün 00:56 bugün 00:57

  26037. Bugün dışarı çıktığımda insanların ne kadar rahat ve umursamaz davrandığını görmek sinirimi bozdu.

  Maske takmayan,yere tüküren,maskeyi çene altına indirip bağıra bağıra konuşan hatta şarkı söyleyen kişiler gördüm. Bir çocuk maske takmamışti, üstüne bir de hapşırdı.

  Sen zaten yere tüküremezsin,neyin ayılığı bu? Sokakta bağırarak şarkı söylemek ne demek? Adam arabanın yanından geçerken bir şarkı söylemeye başladı, ödüm koptu resmen.

  Çocuğuna maske takmıyorsun bari hapşırınca ne yapması gerektiğini öğret. Virüs olmasına gerek yok; insanların içinde burnunu kapatmadan, peçete kullanmadan hapşırmamayı öğreteceksin.

  İnsanlar Bırakın pandemi dolayısıyla ekstra dikkatli olmayı insan olmanın gereklerini bile yerine getiremiyorlar. Hijyenden, görgü kurallarından bu kadar yoksun olmayalım. Bu insanlarla sadece sokakta değil toplu taşımada, okulda,yurtta da karşılaşıyoruz. Kimse kimsenin pisliğini, görgüsüzlüğünü çekmek zorunda değil.

  dün 15:19 dün 15:20

  26036. mucizelere inanıyorum. hem de çılgınlar gibi.

  dün 14:51


  26035. enkaz gibiyim

  dün 13:41

  26034. birkaç güne çalışmaya başlıyorum ama hiç de istediğim bir iş değil. sırf kiramı ödeyebilmek için hem korona tehlikesine hem de böyle içime sinmeyen, kendimi çok yoracağım bir işe boyun eğmek zorundayım. yine de iyi tarafından bakmaya çalışayım diye zorluyorum kendimi. eski çalıştığım yer olduğu için hem patronlarımla hem de diğer çalışanlarla tatlı ve içten bir iletişimimiz var. her gün çalışmayacağım. kalan günlerde evde kurduğum düzende kendimle ilgili planlarıma devam edebilirim(gizlinot: çizim, kitap okuma, ikinci yabancı dile çalışma gibi). bu ay içinde sevgilimin doğum günü var belki ona güzel bir hediye alırım... ve de artık çamaşır deterjanı mı alayım yoksa karnımı mı doyurayım diye düşünmek zorunda kalmam. ülke ekonomisi içinde ayakta kalmaya çalışma çabalarım yine gözlerimi yaşartıyor.(gizlinot: swh)

  dün 13:08

  26033. güz dönemi online olursa evde kafayı yemeden nasıl duracağımı bilmiyorum. zaten ilk yıl okula çok az gittiğim için çoğunlukla evdeydim. acilen kendimi meşgul tutacak bir şeylere ihtiyacım var.

  dün 12:40

  26032. dün kendimle yüzleştim. bu kez seviyorum diye düşündüğüm adamın aslında asla benim düşündüğüm gibi biri olmadığını yalanlamayı bıraktım kendime. uzun sürdü,aylardır görmezden geldim bu durumu ama artık yapmıyorum. gerçekten sondu.

  dün 02:34


  26031. bugun benim dogum gunummm iyi ki dogmusum be cidden kendimi cok seviyorum umarim diledigim, istedigim her seyi gerceklestirebilirim. birkac gun once sevgilimle ayrildik icim biraz buruk dogum gunumu kutladi baska muhabbet olmadi, beklemedigim kisiler dogum gunumu kutladi cidden aklima bile gelmeyecek kisilerdi. ne yalan soyliyim hosuma gitti zamaninda haksizlik edip beni uzmus kisilerden bir mesaj gormek ama bu kizin agzi yandi artik kimseye kanmaz ahahah. iyi ki dogmusum be! 

  dün 01:58

  26030. şişik babaannemden ve sinsi halalarımdan neffffret ediyorum. ben bir iki seneye şehir değiştirip kurtulacağım ama keşke annemi de bu insanlarla muhattap olmaktan çekip kurtarabilsem.

  canım annem, her şeyin en iyisine layık, onun istediği hayatı rahat ve mutlu yaşayabilmesi için elimden gelen ger şeyi yaparım.

  dün 00:00

  26029. aşırı kinciyim ve (gbkz: silent treatment) ustasıyım. bu konu nerden mi çıktı? bumble'da tanıştığım adamı popo üstü düşürdüm, ordan çıktı. salak, gelir bana eski sevgilini anlatır, bir yandan karantina öncesi tanıştığın kızla nasıl hiç sevişemediğini, çünkü hep (gbkz: period)da olduğunu, galiba kronik periodu olduğunu o kırık aksanınla söylersen, ben de önce dünyanın ennnnn sana uygun insanı olur, sonra seni geçiştirmeye başlarım. hiç pişman değilim. intikamımı aldım.

  9 ağustos 23:54