yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25955)
  • medya (173)

  25955. Odaklanma sorunum oldugunu farkettim. Ayni anda 4-5 is yapmaya calisiyorum, bir konuyu cozmeden diger konuya atliyorum. Beynimin ici yanacak gibi hissediyorum ayni anda 10 seyi dusunmekten.  Odaklanma sorunu yasayip cozumler bulan suslulerin tavsiyelerine acigim

  bugün 13:19

  25954. yalnız ve pek cazip olmayan genç erkeklere verebilecek çok tavsiyem olmadığını fark ettim. bir kadın olarak toplum doğduğum andan beri beni erkeklere daha cazip kılmanın yollarını bana dikte edip, hatta bugün olduğum insan olmamı sağlarken erkeklere tanınan özgürlük ve düşük standartlar, değişen toplum yapısında onları çok dezavantajlı kılıyor. bunu başımda beyim olsun daştan olsun kesim için söylemiyorum bir erkeğin genç ve kendi ayakları üzerinde durabilen iyi görünümlü bir kadına sağlıklı sperm haricinde sunabileceği pek bir şey yok.

  mesela ne önerirdiniz kadınlar tarafından cazip bulunmayan bir erkeğe? klasik kitap oku, kas yap gibi şeyler haricinde? ben bir kadına verilebilecek 50 tavsiye sıralarım tek oturuşta, tek tek kalemle üzerine çizerim nereleri yaptırması, neleri geliştirmesi diye. erkekler için böyle doğal gelişen bir formül yok. sevinsek mi üzülsek mi bilemedim, bakın işler nasıl değişti. genç hetero bir erkek olarak kendini cazip kılmak epey zor.

  bugün 07:06

  25953. Erkeklerin %99'undan igreniyorum

  bugün 03:58


  25952. uzun olacak biraz ama ilgilenmeyen olur diye kısaca özetleyeyim: karşı cinsten yakın bir arkadaştan gelen farklı sinyallerden dolayı hissedilen rahatsızlıkla ilgili bir itiraf bu.

  uzun zamandır çok iyi arkadaş olduğum kişiyle aramızdaki ilişkinin benim isteğim dışında değiştiğini hissediyorum ve bu beni panikletiyor, çünkü ben "kesinlikle" istemiyorum (gizlinot: o kadar istemiyorum ki tırnakla özellikle belirttim)

  benim romantizmden ne kadar uzakta olduğumu, ilişki istemediğimi, yalnız yaşamayı sevdiğimi ve sosyalleşmekten fazla hoşlanmadığımı da son derece iyi biliyor. o yüzden de acaba ben mi yanlış algılıyorum diye düşünmüyor değilim ama son zamanlarda benimle fazla yakın temas kurmaya başladığını fark ettim (gizlinot: hoşlanmadığım şeylerden biri bu ve bunu da biliyor) ve ben bu yakınlıktan gerçekten rahatsızlık duyuyorum ama sert bir tepki vermekten de çekiniyorum çünkü yakın arkadaşım sonuçta, aynı zamanda iş arkadaşım; o yüzden bir şekilde idare etmeye çalıştım. benim hep bir kadın olarak farklı olduğumu söyler, doğru da açıkçası çünkü normal kadın muhabbetleri beni bayıyor ve son derece düz mantık bir insanım. ofisteki diğer kadınlarla çok da iyi bir iletişimi yok, birkaç gün önce bunun üzerine konuşurken de bu yüzden arkadaşlığımdan hoşlandığını söyledim bir ara; bu sözümü de sanki benden romantik olarak hoşlandığını söylemişim gibi yormaya çalıştı (gizlinot: anında susturdum tabii, orası ayrı)

  son bombası da bugün bana çiçek yollaması. 8 mart içinmiş güya ama nedense son zamanlardaki o yakınlaşma yüzünden ekstra rahatsız hissettim. birbirimize enstantane kahve falan aldığımız olurdu, ben kahve almak için yürüyüşe çıkarken arada sorardım o da ister mi diye ama yanlış mı anlaşıldım bilmiyorum. çiçeği resmen atasım geldi; çiçek almaktan rahatsızlık duyacağım günün geleceğini asla hayal edemezdim .

  sonuç olarak ben onunla bir ilişkiyi " kesinlikle istemiyorum", çünkü arkadaşlık demek romantik duygular demek değil ve ben onunla tamamen arkadaş olarak kalmak istiyorum. umarım durumu yanlış yorumluyorumdur. kendime göre bir yol haritası da çizdim, biraz mesafe koyacağım ve tekrar yakın temas kurmaya çalışırsa da biraz tersleyip bundan hoşlanmadığımı tekrar belirteceğim. asosyal, aromantik, aseksüel artık ne derseniz deyin, kimse beni istemediğim bir şeye zorlayamaz ve ben bunun rahatsızlığını çekmek istemiyorum.

  itiraf mode: off

  dün 11:11 dün 11:14

  25951. ''iş görüşmenize dair size olumlu haber veremediğimiz için üzgünüz'' yazısıyla güne başladım. ''benim kadar üzgün olamazsınız'' cevabını vermek istedim ama profesyonel olmaz diye sustum. bari buradan yazayım dedim.

  4 mart 16:51

  25950. bu aralar sebepsiz yere sözlükte tanıdık varmış da izleniyormuşum gibi hissediyorum. (gizlinot: :d) Bi kerecik nick değiştirme hakkı olsaydı nolurdu be..

  4 mart 03:14

  25949. Garip bir gün yaşıyorum. Uzun zamandır beklediğim haberi aldım. Pazartesi 2 senelik işsizliğim bitiyor. Sonunda hep yapmak istediklerimi yapabileceğim kadar param olacak işim olacak sabahlarım değişecek ya. Uyanmak için sebebim olacak .Ama zangır zangır titriyorum ya yapamazsam ya begenmezlerse.. ya o kadar kişinin, kendimin beklentisini karşılayamazsam.. çok korkuyorum sözlük

  3 mart 23:16


  25948. yalnız uyumaktan bıktım.

  3 mart 23:06

  25947. sanki dünyada benimle bağı olmasını istediğim tek insanın benimle bağı kopmuş gibi.

  3 mart 22:14

  25946. İnstagramdaki her profilin,sokaktaki her kadının aynı şeyleri giymesinden ve pijama takımları görmekten çok sıkıldım artık.

  3 mart 20:29