yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25938)
  • medya (178)

  25938. Arkadaşlar, hayatımızdaki her şey magnum cookie güzelliğinde olur inşallah.

  dün 14:56

  25937. Tam bir kot tişört kızı oldum çıktım. Yani biraz farklı giyinsem sanki fazla özenli bir görünüme bürünüyorum. Mesela gözlerim mavi, azıcık far veya eyeliner sürsem çok fazla görünüyor. İkisini birden sürsem zaten düğün makyajı mode on. Saçlarım kıvırcık ve aşırı kabarık, kulaklarım kepçe olduğu için toplayamiyorum. E açık saçla yine abartı bir görünüm oluşuyor. Normalde insanlar için tam tersi olur ama benim için haftaiçi iş hayatında giyinmek gayet kolayken, haftasonu spor giyinip dışarı çıkmak zulüm. Daima kararsızım. Sürekli ne giysem ve ne sürsem gideceğim ortamda fazla durmaz acaba diye düşünüyorum. Instagram da bence insanı olumsuz etkiliyor. Eskiden nereye ne giydiğimizi bu kadar düşünmezken şimdi x kombini, Z kombini gibi kavramlar, nereye giderken ne giymemiz gerektiği hakkında sürekli bir fikir ve öneri yaratiyor. Dikkate almak zorunda mıyım, yoo hiç de değil. Ancak göz istemsizce o görsellere alışınca, ben kendimi bazen demode bazen özensiz bazen de fazla özenli buluyorum. Instagram benim gibi 30una yaklaşmış iş güç sahibi kadını etkiliyorsa, ergenlere yahut genç kızlara neler ediyordur bilinçaltında kimbilir. Vallahi tuhaf. Neyse ben yine gidip risksizce kot tişört giyeyim.

  dün 14:43

  25936. Sanırım asla işini özenli, disiplinli yapan bir kuaför bulamayacağım. Bu kaçıncı kuaför faciam.. Anlatacak gücüm bile yok artık. Egosundan şişmiş, instagram için yaşayan kuaför bozuntularından bıktım.

  dün 13:31


  25935. Keşke hiç büyümeseydim. Annem hep derdi ki bak büyüdükçe "keşke büyümeseydim anne" diyeceksin bana. Çok haklısın canımın içi annem. Büyüdükçe daha çok korkar oldum bu hayattan, bu insanlardan. Arkanı döndüğün gibi gerçek yüzleri çıkıyor insanların. Yoruldum.

  dün 00:31 dün 00:32

  25934. Muhtemel evliliğimle ilgili ciddi endişelerim var. Kiminle konuşabilirim bilmiyorum. Bazı şeyler var ki nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Aylar ya da yıllar sonra bu girdiyi okuduğumda, doğru kararı vermiş olmayı diliyorum tüm kalbimle.

  dün 00:23

  25933. Hafif çakır keyf olunca ağlama isteğim geliyor. Hep böyle olur. Mekan asla farketmiyor. Mesela bugün evlilik yıldönümüm. Mutlu bir evliliğim var her bakımdan. Şu an otel odasında huzur ve şükranla uyumam gerekirken için için ağlıyorum. Durduramıyorum. Mutlu bir çocukluk geçirmedim. Hrr gün bu aklımdan geçiyor. İçimde dudağını büküp ağlayan bir kız çocuğu var. Onu bir türlü eğitemedim, bir türlü değiştirmedim. Bir türlü susturamadım, sakinleştiremedim. Hem onu seviyorum hem ona kızıyorum. İşin kötüsü başımı omuzuna yaslayıp ağlayacağım kimse yok. Annem desem üzülür, dayanamaz. eşim desem kahrolur. Ben nerelerr gidem. Lütfen sus küçük çocuk. Nolur rahat bırak beni.

  dün 00:13

  25932. Leyla ile mecnun'a zerre gülmüyorum, mimik oynatmıyorum hatta. Aynı klasmanda değil ama güldür güldür, arkadaşım hoş geldin vb. De aşırı zorlama.

  11 haziran 14:53


  25931. Beni kaybetmekten azıcık da olsa korkmayan insanları hayatımdan çıkarmaya karar verdim ve uyguluyorum. Bu kadar değerli hissedeceğimi ve rahatlayacağımı tahmin edememiştim. Tavsiye ediyorum.

  11 haziran 13:25

  25930. İşimden ayrılıyorum, çok başka bir alana, en alttan başlayacak şekilde geçiyorum. Gerçi bilgi sahibi olduğum diğer alan ile ilgili şeyler, öyle ya da böyle işime yarayacaktır. Ama yine de bir korku var içimde, ya yapamazsam diye. Çünkü şu sıralar bir yükselişteyim, kendime ve etrafıma pozitif enerji yayıyorum. Yeni insanlar tanıyorum, insanlar beni arıyor, görüşmek istiyor vs. Bunların sebebini aşırı pozitif olmaya bağlıyorum. Ama geçmişteki bazı tecrübelerden dolayı bu durum beni biraz korkutuyor. Çünkü bu pozitifliğin bir de düşüşü olma ihtimali var. İşte o düşüşten korkuyorum. Avantajım bu konuda tecrübeli olmam, ne yapıp yapmamam gerektiğini daha iyi biliyor olmam.

  Kendimi son bir aydır yoğun spora verdim. Yogaya devam ediyorum tabi. Fakat baya ciddi terlediğim, ama kendimi iterek sonuna kadar gittiğim o yokuş yukarı antrenmanlarımı, yağmur yağmadığı her gün yapıyorum. Buna başlama sebebim serotonini arttırmak idi. İşe yarıyor diyebilirim. Ama umarım böyle devam eder. 

  11 haziran 11:26

  25929. Etrafımda izleyen olmadığı için beynimde biriken survivor analizlerimi yazayım diye buraya geldim ama burda da kimse izlemiyormuş. Ağlayarak terk ediyorum siteyi....

  11 haziran 01:02