yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26122)
  • medya (189)

  26122. Lütfen beni çağırmayın, iyi bi insan olmaya çalışıyorum, lütfen beni çağırmayın amnızakyrm

  dün 19:24

  26121. bir üstteki girdiden yola çıkarak ben de birebir aynı dertten muzdaribim. 5 - 6 sene önce lcw'den 120 liraya içi polar, dizlerin aşağısına kadar suni deri asker yeşili bir kaban almıştım. 120 lira... şimdi herhangi vasat bir kabanın fiyatına baktıkça "gelecekteki soğuk havalara sağlam yatırım yapmışım" diyorum. ve en ufak bir yırtılma, sökük yok henüz yeni gibi adeta. şimdiye kadar hor kullandığım da oldu, ama son bir buçuk iki senedir kullanmaya kıyamıyorum.

  Edit: hala satıştaymış. Benim aldığımın kapüşon kısmı sadeydi, güncel fiyatı 350 lira olmuş... yine de diğer kabanlara göre bu haliyle f/p ürünü. (link: https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/kadin/Deri-Gorunumlu-Mont/4023588/1034257 Kaban)

  Edit 2: açıp inceleyene kadar %100 polyester olduğunu bilmiyordum... kışın -20 ayazında bile nasıl sıcacık tutabilir aklım almıyor, bir de bayıl istersen ata.kedi.

  dün 17:41 dün 19:10

  26120. 6 yıl önce lisedeyken maviden bir kaban almıştım hala giyiyorum kaz tüylü, gerçekten çok sıcak tutuyor. Geçen dedim bir kaban daha bakayım hep aynı kaban yeter, polyester dolgulu kabanlar 500 600 lira? Anemik bir insan olduğum için bir kabanın beni sıcak tutması çok zor, o polyester dolgululara o parayı vermek de çok sinir etti beni. 6 yıllık kabanımla bakalım kaç yılı deviricez

  dün 09:44


  26119. Cruelty free, save ralph diye gezinen influencerların utanmadan sürekli loreal şu bu o reklamı yapması artık gerçekten midemi bulandırıyor. Ellerindeki ürün cf ise üstüne basa basa belirtiyorlar ama değilse asla lafı bile geçmiyor. Azıcık tutarlı olun ya

  23 ekim 22:21

  26118. Ortalama bir insan; hayatındaki her şeyi yoluna koymak için kendine kaç kez söz verir sizce? Ben sayamadım ve bulduğum ilk fırsatta da hayatımın en orta yerine itinayla sıçtım. Her söz verişimde verdiğim sözün daha gerisinde bir yerlere gitmeyi başardım. Sonra da bir piç gibi yaşamaya başladım. Ne zaman öleceğim? Lütfen hayırlısıyla öleyim artık. Daha dibe gitmeyi ne ben kaldırabilirim ne çevremdekiler ne de verdiğim sözlere umarsızca tutunan içimdeki o bir şeyler. Tanrım, diğer tarafa geldiğimde ben hiç doğmamışım gibi yapabilir miyiz peki? Kimseyi öldürmedim, hak yemedim tek zararım kendimeydi bunu görmezden gelelim lütfen. Beni görmezden gelelim lütfen? Sabrım kalmadı kendime, yokmuşum gibi yapalım n'olur?

  23 ekim 21:57

  26117. çok sevdim, gerçekten çok sevdim. bi insanı bu kadar sevmenin mümkün olduğuna inanmadığım kadar çok sevdim, hala da öyle. ama her şey sevgi değilmiş. karşı tarafın da beni sevdiğinden emindim. ama sevgi her şey değilmiş demiştim dimi? her şey için çabaladım, mutlu olsun diye, hayallerimizi gerçekleştirelim diye maddi manevi elimde ne varsa döktüm ortaya. annem istemedi, kabul ettirdim. peki ya ne oldu sözlük? her şeyin suçlusu ben oldum, kötü olan ben oldum. asla anlatamadım kendimi, asla anlaşılmadım. yalvardım ona beni anlamaya çalış lütfen diye, defalarca. yine ben kötü oldum, her ufak tartışmamızda, her kavgamızda ben kötü oldum. ben artık o kadar tükendim ki. içim çığlık çığlığa ama artık ağzımdan tek bi kelime çıkmıyor. canım o kadar yanıyo ki etrafımdaki her şeyi yakıp yıkmak istiyorum. çabalamak, uğraşmak hiçbi işe yaramıyormuş. bir kere olsun haklısın denmedi bana bu ilişkide, bir kere olsun hak verilmedi. bi kere olsun belki de suç bendedir denmedi. suçlu olan hep ben oldum. kalbi kırılan, tükenen, acı çeken ben oldum. ve ben artık bu ilişkiyi bitirdim, ağlaya ağlaya içim çığlıklar içindeyken. çünkü ben bu insana kendimi anlatamadığımı ve anlaşılamadığımı kabul ettiremedim. ayrılırken bile hala ayrılmak istiyosun da bahane uyduruyosun dendi. neyse, hayat devam ediyor dimi. bunu da atlatırsın sen kızım. 

  23 ekim 20:00

  26116. izlemek istediğim daha çok dizi/film var, okumak istediğim kitaplar, keşfedeceğim müzikler, görmek istediğim ülkeler, gitmek istediğim konserler var. benim daha yapacak çok şeyim var ve sanki ben her şeye çok geç kaldım. neden böyle hissediyorum bilmiyorum. günlerdir sohbet arasında arkadaşlarıma bunu söyleyip duruyorum 'her şeye geç kalmış gibi hissediyorum.' önceki yıllarımı düşünüyorum ve hiç ilerlememiş, kendime hiçbir şey katmamış gibi hissediyorum. he bir de stresten beni mahveden vermem gereken 5 dersim var. sonra mezun olmuş bir mühendisim inşallah

  23 ekim 19:30


  26115. Ben bugün psikoloğa gittim. Kimseyi itiraf edemediğim şeyleri anlattım. Umarım bu süreç bana iyi gelir.

  23 ekim 14:55

  26114. sistem tarafından otomatik olarak mı atanıyor (pek sanmıyorum) bilmiyorum ama bu şikayetleri hangi aptal ediyorsa şu şikayetlerin neresi mantıklı gerçekten? görsellere ekliyor olacağım.

  ilgili medya:
  3
  23 ekim 09:16

  26113. Nefes alamıyorum. Hem fiziksel hem mental olarak dipteyim. Sürekli ağlamak istiyorum artık gözyaşım da kalmadı pek. Dibin dibini görmüşüm ve artık yukarı çıkıyorumdur umarım çünkü tahammülün zerresi kalmadı bende. 

  23 ekim 04:56