yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26537)
  • medya (194)

  26537. Nereye yazsam bilemedim. Çok kötüyüm çok kırgınım sözlük. İçim paramparça, can kırıkları yüreğimi acıtıyor. Yazacak, dertleşecek kimsem yok. Rehberi açıyorum hiçbirini aramak gelmiyor içimden. Herkes kendi derdinde kim napsın ki beni diyorum. Anlatmadan duramayan ben anlatmadıkça kendimi yiyip bitiriyorum. En dibin en dibindeyim. Nasıl çıkılır, nasıl kalkılır bilmiyorum. Kendi ellerime uzanıp tutamıyorum. Herkes hayatımda öncelikken kendimi en arka sıralara koydum, şimdi geri getiremiyorum. Herkes bensiz yaşarken ben kimsesiz yapamaz haldeyim. Kendimi düşürdüğüm duruma yanıyorum. Dağları önüne yol edeceğim insanlar bana bir adım gelemiyor. Kırılmasın diye sustuğum her cümlenin şimdi suçlusu benim. Birileri beni anlasın istemiştim, birileri önemsesin istemiştim, birileri bana değerli hissettirsin istemiştim. Ufacık şeyle mutlu olacak insandım ama o ufacık şeylerin bile esirgenmesi kalbimi kül etti. Göğsüm sıkışıyor, hani o düğüm düğüm his var ya; o kadar büyük ki o düğümde kayboldum ben. Kocaman dünyada kapladığım küçücük yerimde kıvrılmış gözyaşı dökerken bir kişinin bile aslında nasıl olduğumu bilmemesi o kadar acı ki. Güçlü değilim, güçlü olamıyorum. Yokladığım eller yerinde değil, imdadıma yetişmiyor. Yitip gidiyorum

  bugün 01:47

  26536. bu gratis de iyice cimrileşti önceden zart günü %50 indirim, zurt bayramı %50 indirim diye diye gına getirirdi şimdi tırt tırt indirimler. tüm makyaj ürünlerinde %20 imiş peh..

  dün 21:54

  26535. Fiyat/ pahalılık algımı nasıl kaybettiğim ile ilgili bir anı paylaşacağım, 5 dakika önce yaşandı daha. 

  Markete gittim, bir cips, bir çikolata ve bir litrelik kola aldım. 40 küsür lira tuttu, parayı uzattım çıktım. 

  Kapıdan çıkarken arkamdan seslendiler, arkamdaki müşterinin 3lü probiyotik içeceğini de ödemişim aıwıeırkf. 

  Kasiyer diyor ki, neden söylemediniz. 

  Dedim ki fiyat algımı yitirdim artık, bana söylenen meblayı ödeyip çıkıyorum "hmm demek ki artık bu kadar tutuyor" diye. 

  Adam 15 lira verdi ödediğim ürünler için, ayrıldım marketten aksjkd.

  16 mayıs 21:24 16 mayıs 21:25


  26534. o kadar y kuşağıyım ki, gloss sürerken hala aklıma gün teyzeleri geliyor.

  16 mayıs 10:45

  26533. evde yalnızken sıkıldığım ama arkaşım gelince gitsin istediğim için delirmek üzereyim fklfmjfj

  (gizlinot: ortası yok mu bunun ya)

  16 mayıs 01:12

  26532. asla eskisi gibi olamıyorsun, hep ileri gitmek zorundasın

  tanımadığım hisleri yaşamaya başladım sözlük

  15 mayıs 22:51

  26531. Ekonomi bu sözlüğü de vurdu. Eskiden ucuz pahalı birçok markaya ait ürünlerin girdileri vardı. Şimdi kimse ürün yorumlamaz oldu. Yetmiyor ki paramız alalım da deneyimlerimizi yazalım...

  15 mayıs 22:42


  26530. Kâh huy olarak Kâh gittiğim mekanlardaki bolluğundan dolayı ne zaman çıksam mutlaka kozmetik dükkanlarını tek tek turlarım, aklımda alacağım bir şey yoksa bile hızlıca belli kategorilere göz atarım. Özellikle bu aralar tek tük kalmış, aşırı uygun fiyatlı çok güzel ürünlerle karşılaşıyorum ve denediğim an benim olmalısın moduna giriyorum. Aldığım ürünleri belki her şubesinde yoktur diye buraya da yazamıyorum swh.

  15 mayıs 20:12

  26529. 11 yaşımdayken beni taciz eden öğretmenimi polise bildirmeyi çok istiyorum ama hapse girse bile 3 aya çıkıp beni öldüreceği korkusundan yıllardır erteliyorum. En kötüsü de kendisi pedofili olduğu için şikayet etmediğim her an yeni kurbanlarının günahını sırtımda taşıyormuş gibi hissediyorum. Bu ülkede yaşamaktan nefret ediyorum.

  15 mayıs 19:00

  26528. Otellerin yaptığı hileyi evde de yapıyorum. Uzun zaman kullanmadığım bir nevresim takımını açmışsam eğer temizlik kokan sprey geçiyorum üzerinden mis gibi oluyor, yeni yıkanmış gibi. Geçenlerde yatılı misafirlerim vardı, birkaç gün kaldılar, her gün nevresim yıkadığımı sanmışlar. Yastıklarına da lavanta damlatmıştım, sizin evde çok güzel uyunuyor, bebekler gibi uyuduk dediler. Sonra kendi evlerinde tartışmışlar, nevresimleri her gün yıkamış olsa ne ara yıkayacak, bununla uğraşacak biri değil demişler. Hileyi söylemedim ama temiz biri görünmediğime mi üzüleyim, beni çok iyi tanıdıklarına mı sevineyim bilemedim. Her gün nevresim yıkayacak kadar obsesif biri olmadığıma sevineyim bence. 

  Edit; mesajla ürünü soran arkadaşlar oldu. Kullandığım ürünü yurt dışından getirmiştim, stara mydlarnia marka çamaşır parfümü. Şu an onu kullanıyorum. Ama yıllar önce bir de chakra markasından kullanmıştım o da güzeldi. Ürünün cinsi çamaşır parfümü kısaca. Hem ortama sıkılıyor hem çamaşırlara. Muhtemelen başka markalarda da vardır. Aqua, marin ya da lavanta olanlar temizlik kokusunu en güzel veren kokular oluyor. 

  15 mayıs 15:56 15 mayıs 22:33