yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25995)
  • medya (188)

  25995. Hayatım 1 yılda o kadar değişti ki.

  Geçen sene bu zamanlar mobbing yüzünden istifa edip mesleğimi bırakmayı düşünüyordum ki yaklaşık 3 ay bıraktım da. 3 ay sonra Umutsuz şekilde evden çalışmaya başladım, ofis açmak benim için hayalin de ötesinde bir şeydi. İlk paramı -2.000 lira- Nisan ayında aldım.

  Şimdi ise ofisim var, sosyal hayatım baştan sona değişti. Çok ama çok daha mutluyum.

  Geçenlerde geçen sene bu zamanlar manipülasyonuna kanmadığım için çılgına dönüp beni suçlu ve kendisine muhtaç hissettirmeye çalışan eski sevgilim tekrar deneyelim dedi. Telefondan da olsa suratına hooooşt köpek(gizlinot: Afedersiniz) demek o kadar güzel bir şeydi ki anlatamam.

  Gezegenler mi yerine oturdu, sihirli değnek mi dokundu, Allah yürü ya kulum mu dedi bilmiyorum ancak umarım bu şekilde devam eder her şey.

  İyisiyle de, kötüsüyle de her şeyi iyi ki yaşadım. Ölürken de bu cümleyi söylemek istiyorum.

  21 kasım 13:04

  25994. Geçenlerde ocağı altını açık unutmuşum ve uyuyakalmışım duman ve is kokusuyla uyandım. Neyseki sağlıklıyım herhangi bir sorun yok ama ya uyanamasaydım fikri kafamı daima meşgul ediyor. Ölüm aslında bu kadar yakınmış

  15 kasım 23:58

  25993. Yarın ilk maaşımı alacağım, çok heyecanlıyım (gizlinot: swh )

  14 kasım 20:44


  25992. yakın çevremdeki insanlar için beni kırmanın ne kadar ucuz olduğunu böyle beynime kazıya kazıya öğrendiğim günler geçiriyorum. benim önceliklerim arasında yer alan insanların öncelikleri arasında değilim. ailem dahil. benim çok afedersiniz ama ağzıma edip hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. yapayalnızım. sürekli etrafımda bir kalabalık. ben yapayalnızım. şöyle candan bir tane insanım yok.

  14 kasım 20:05

  25991. Birkaç ay kadar önce bir soru sorulmuştu. Flortu kız kahve ismaralayacagi zaman ekstra şeyler ekletiyordu. Bu minvalde bir soruydu.

  Benzeri benim de başıma geldi. Iki saat kadar Aramiz vardı sonraki ders için. Arkadaşımla bir yerde kahve içelim dedik. Çok konuşmadığımız bir kız ben de geleyim dedi. Tabii dedik ayıp olmasın diye. Sipariş verirken bu benim param yok ben bir şey almayayım dedi. Ben aldığım kahve en ucuz olan sade olduğu için. Arkadaşım çay aldı. Bu kıza da ayıp oldu diye ben ısmarlarım ya sen sipariş et dedim. Ekstra 3 şurup eklemeli bol kremalı kahve söyledi. Hiç içmedim böyle bir şey çok sağol falan dedi. Aklıma geldikçe sinir oluyorum. Belli yani nezaketen teklif etmişim ve ben davet etmemişim seni yani. Gidip en pahalı içeceği niye sipariş ediyorsun ki.

  8 kasım 16:35

  25990. Soru cevap'taki başak erkeğini nasıl bilirsiniz sorusundaki cevapları okuyup okuyup keyifleniyorum. Bu ismi lazım olmayan burcun bütün erkekleri böyle demek ki. Ben bunların mağduru olan büyük bir azınlığa dahilmişim demek. Yükseleni ayrı, öz burcu ayrı dert. Bitse de gitsem şu başak karmam. 

  4 kasım 01:57

  25989.  Bu gece eski bi flaş bellek buldum evde. Üniversite zamanları kaygısız, aymaz, sorumsuz. Tek derdim not var mıymış. Nereye gitsek gezsek. Videoların birinde iç çeke çeke çamur-ayrılamıyoruz Melihay'la söylüyorum mesela böyle duygular tavan, damardan damardan bet sesimle. Hiç kalmadı bende o ya. Niye böyle oldu sözlük? Çamur da dinlemiyordum senelerdir zaten.

  Niye o zamanki en yakın arkadaşlarım her haltı paylaştığım insanlar hayatımda değil ya. Niye böyle oldu 

  Gözlerimin içi gülüyor. Sesim bile gülüyor, konuşuyorum, şakalar yapıyorum yanımda sevdiğim insanlar fotolarda. Niye ya

  Noldu bana böyle. Niye 

  O kadar üzülerek baktım ki anılara bi yanımdan da nasıl seviniyorum güzel yaşamışım, gülmüşüm, cidden mutlu görünüyorum ya. 

  Noldu ki şimdi sözlük. noluyo ya. Neden uyum sağlayamadım zamana ben?

  Aktı gitti bişiler baktım mı öyle? 

  İtiraf da bu ben iyi değilim be. Üstüne düşünmek canımı yakacağını bildiğim için uzun zamandır sormadım kendime ama bildiğin iyi değilmişim ya ben bişileri bastıra bastıra gelmişim bin yaşıma. 

  Niye ya 

  4 kasım 01:32


  25988. iş ararken işim yok diye stresliydim, her gece dua ediyordum.

  Yarın işe başlayacağım ilk iş tecrübem olacağı için aşırı stresliyim hiçbir şey yapamayacak,hiçbir şey bilmiyormuş gibi hissediyorum.

  Bu sefer işim oldu diye stresliyim olayın özeti her türlü stres topuyum :(

  Süslü kardeşlerim bana şans dileyin<3

  24 ekim 22:30

  25987. Reikici olucam gibi ama bir yandan da tertemiz delirmekten korkuyorum. Şifacılık meselesi çok kafama takılıyor, önceki hayatımda cadıydım ve yakıldım galiba, önüme çıkan bu kapıları nazikçe kapattım şimdiye dek, şimdi istiyorum gibi ama gene o korku sardı. Kapılar diyorum, gerçekten çok açıldı ama her seferinde görüp bakıp reddettim, belki de sınavım doğru yolu bulmaktır diyorum artık. 

  24 ekim 03:06

  25986. En olmadık hiç aklımda olmayan insanları bile rüyamda görüyorum ama sen gelmiyorsun artık rüyama. Rüyalarımda en çok yer alması gereken sensin halbuki. Yalnız bırakma beni. Biliyorsun şimdilik rüyalarda kavuşabiliyoruz...

  23 ekim 00:59