girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

4. Dün mülakata gireceğim, bana dua eder misiniz demiştim. bugün mülakatım iyi geçti, son bir mülakat kaldı sanırım. dün dua eden, girdimi beğenen ve mesaj atan herkese çok teşekkür ediyorum. iyi ki varsınız, desteğiniz için çok teşekkür ederim

13 mart 15:36 13 mart 15:53

3. biri beni stalklayıp eskilere gidip bi sürü girdimi beğenmiş, kafam dalgındı görünce gülümsedim bi.teşekkür ediyorum <3 bu 2 oldu aynı kişi mi bilmiyorum. hoşuma gitti işte teşekkürler :)

edit:daha da eskilere gidiyor, kimsin süslü bi mesaj atar mısın ya çok merak ettim :d 90 tane girdi beğenmişsin sence de açıklamanın vakti gelmedi mi :d

17 ocak 21:31 17 ocak 21:45

2. Arkadaşlar bu başlıkta yazmanız gereken girdileri farklı başlık ve sekmelerde yazıyorsunuz. Bu beni üzer. Lütfen ama.

15 ocak 18:47


1. sözlük çatısı altında bir çok duygumuzu, sorunumuzu paylaştık. yeri geldi akıl danıştık yeri geldi mutluluğumuzu paylaştık, yeri geldi dert anlattık, dinledik... kimimiz derdine çare buldu, kimimiz anlatıp yükünü hafifletti. bazen insan dönüp tüm bunlarda rolü olan insanlara teşekkür etmek istiyor. işte bu başlıkta toplanalım istedim.

İlk teşekkür benden gelsin;

hatırlayanlarınız vardır, iş görüşmesine gideceğim diye iyi dileklerinizi istemiştim. Daha sonra yine burda görüşme güzel geçti demiştim. nasıl olduysa o gün bugündür her gün başka görüşmeye davet ediliyorum. ondan sonra 3 ayrı yerden daha telefon aldım. artık burda sizlerin nasılbir etkisi varsa hayretler içinde kalıyorum. hayat, ya beni böyle yükseltip yükseltip totomun üstüne "küt" diye oturtacak ya da bu oltalardan biri tutacak. tutsun tutmasın, emeği geçen, vakit ayırıp okuyan, düşünüp mesaj atan herkese teşekkürler.

24 kasım 2017 23:24 24 kasım 2017 23:27