yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (0)

  26. Insanların birbirine gereksiz "hakaretleri" cok canımı sıkıyor. Bizim birbirimize en cok yardımcı olmamız gereken zamanlar bence. Kadının düşmanı kadındır kafasından çıkmamız lazım artık. Örnek veriyorum kadının biri bir ürünü begenmedigini yazıyor, 5 dk geçmeden bir baska yazar onu yeriyor. Boyle saçmalık olabilir mi? Ne gerek var kavga etmemize. Ki ben en basit konudan ornek verdim. Baskalarının hayat tarzına laf edenleri soylemiyorum bile..

  Süslü sözlük mobil uygulaması olması lazım bence. Her zaman bilgisayarı alamıyoruz sonucta. Okul iş vs.

  Bu arada çok dolmuşum şu anonim muhabbetlerinden sonra kusura bakmayın jsksj

  7 mart 2017 00:53

  25. soru-cevap aparatında anonim olarak soru sormak gayet normal. çünkü ben de kullanmıştım bir kere yaptığım aptallığımı gizlemek için. bazı cevap veren anonimlere bakıyorum da gözüm seğiriyor. aşağılamalar, nefret kusmalar, dalga geçmeler. o soru sana mantıksız geliyorsa geç gitsin niye cevap verme zorunluluğu hissediyorsun ki. madem dayanamayıp cevap vereceksin yiyorsa kendi nickinle cevap ver. ama yok sözlükte tatlı tatlı takılıp, anonim ile aslına dönüşüyorlar.

  bir de şu canımı sıkıyor ben üye olduğumda yaklaşık 5 ay gibi bir süre konuk yazardım. şimdi bakıyorum kimisinin ki 3 gün de onaylanmış. sebebi neydi ki diyorum .

  ayrıca ben de kısmen yeni bir yazarım ve sözlükte sürekli 'yeniler geldi tadımız kaçtı' muhabbetlerinden de çok sıkıldım. o zaman sözlüğü kapatın sizlerden başka kimse üye olamasın. ya da sözlük elden gitmesin, eski kalitesinde kalsın istiyorsanız meydanı ''yeni'' yazarlara bırakmayın.

  6 mart 2017 02:04 7 mart 2017 13:00

  24. bazı yazarların üzerlerine vazife olmayan durumlara burnunu sokması. mesela instagram hesaplarının paylaşılması gibi. (link: http://www.suslusozluk.net/n/573073/ )

  5 mart 2017 18:23 5 mart 2017 18:43


  23. Instagram hesabi aile, kankitolar, hepsi ayni acidan ayni poz iceren selfieler olan suslulerimizin gelip burda kendilerini ifsa etmeleri. Neydi o malum baslik, suslulerin instagram hesabi mi miydi? Ve son olarak urun inceleyen, hobilerini ya da uzman goruslerini paylasan hesaplara sozum yok yanlis anlasilmasin.

  5 mart 2017 18:15

  22. Soru cevap aparatında sorulan sorulara bazen ''gereksiz'' muamelesi yapılması. Yine anonimlerin agresif cevapları. bakimla, ürünle vb seylerle ilgili sorulariniza bir ''sevişmeli'' soru kadar ilgi gosterilmemesi. genelde bir nefretin hakim olması. Anlam verilemeyen eksiler.

  5 mart 2017 02:25 5 mart 2017 02:26

  21. Anlamsızca eksilenmek ve başka görüşlere tahammülsüzlük

  4 mart 2017 23:06

  20. girdiler arası muhabbet. birinin yazdığı şeyden rahatsız olduysanız, hoşunuza gitmediyse vs o kişiye mesaj atarak birebir konuşmak varken neden taraflar illa bunu akışa taşımayı tercih ediyor bilmiyorum. gerçekten bilmiyorum bunu yani kimseye kinaye yapmak için falan söylemiyorum buna ne gerek var ki diye bakıyorum olaya sadece.bilemiyorum belki de benim bu işe bakışım farklı olduğundan anlam veremiyorum.

  neden bizim birbirimize, birbirimizin fikirlerine tahammülümüz hiç yok. yazılan şey belki bana hitap etmeyebilir, ama ısrarla ve kimi zaman hunharca üzerine gitmek niye? hepimiz aynı şeyi düşünüp, aynı şekilde hareket ediyor olsak sözlükte ne konuşup tartışacağız ki zaten. ben kendi adıma en azından farklı bakış açıları tanımış oldum bu sayede mesela.tabii ki bundan kastım belli seviyede olmak kaydıyla.

  4 mart 2017 20:45


  19. "ben yapmazdım" ile "kimse yapmamalı" arasındaki koca uçurumun bir türlü farkına varılamaması. bu kadar basit ve bariz bir kategorik farklılığı dahi oturtamayanların "görüş bildirmek" suretiyle mahalle baskısı kurmaya kalkışması.

  4 mart 2017 18:44

  18. Yazdığım yorumlarda beğenilmeyecek hiçbir şey yokken durduk yere eksilenmesi. bence artık girdilerimizi kimlerin beğenip kimlerin beğenmediğini görme vaktimiz geldi. böylelikle insanlar rahat rahat eksiler sallayamaz etrafa, bence.

  edit: vurun süslüler vurun eksilemeye devam

  4 mart 2017 18:14 4 mart 2017 18:27

  17. kesinlikle anonimligin arkasina saklanan kabadayilar, patavatsizlar.

  4 mart 2017 04:43