süslü sözlük yanık turuncu far arayış timi

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (7)

28. Bir adet düz turuncu farı ezip üzerine bir miktar kahverengi far ve bir miktar da allık ekleyip karıştırıp pressleyerek kendi biricik yanık turuncu farlarını elde edebilecek timdir.

7 aralık 18:08

27. The balm nude beach paletindeki yanık turuncuyu isteyipte paleti alamayanlar. Bugün arkadaşın paletinden denedim. Note 7 copper isimli allıkla neredeyse birebir denecek kadar aynı. Oh kocaman gramaja sahip bir yanık turuncum var hehehe

7 aralık 02:03

26. inglotta isitma rengi olarak kullandigim bir far var ki efsane.. 25 tl’lik fiyatini fazla fazla hakeden bir urun.. alip kullanan tesekkur eder.. numarasini hatirlamiyorum, bakip editleyecegim.

6 aralık 21:10

25. benim tenimde mac brown scripttir. evet o kızıl kahve diye yanıp tutuştuğunuz far benim tenimde yanık turuncu oldu. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

6 aralık 20:30


24. Ben genelde turuncu farımla bronzerımı karıştırarak elde ediyorum istediğim tonu. Ama wet n wildın yeni paletlerinden ismi peachli olanda mat tam istediğim yanıklıkta bir far var ağzım sulanıyor resmen swh.

6 aralık 19:53

23. inglot 287 numara benim sevdiğim bir renk. özellikle aradığınız spesifik bir renk arıyorsanız inglotta mutlaka bulursunuz diye düşünüyorum.

6 aralık 18:56

22. bence de abh modern reniassance paletten (link: http://eleganceist.com/anastasia-beverly-hills-modern-renaissance/ realgar). aynı derecede benzeri huda beauty desert dusk paletteki blazing rengi ama blazing daha turunculuğu baskın, canlı bir renk. realgar daha şeftaliye dönük, kızılımsı turuncu.

6 aralık 17:40

21. Balm nude beach paletindeki yanık turuncu benim arayışımı aylardır sonlandırdı, gayet memnunum pigmentasyonundan, renginden, kalıcılığından ve gözde kalma süresinden. Paleti de epeyce kullanıyorum zaten diğer renkleri de gerçekten çok başarılı. Geçen gün sephora'da çok hayranı olduğum huda beauty desert dusk paleti inceledim ve hiç gerek yokmuş buna dedirtti bana. İndirimde değer bir palet zaten.

6 aralık 17:14

20. anastasia beverly hills'ten realgar'dır bence. hem tekli olarak hem de modern renaissance palette bulabilirsiniz.

https://www.temptalia.com/product/anastasia-eyeshadow/realgar/

6 aralık 13:44

19. huda beauty'nin (link: https://www.cultbeauty.co.uk/huda-beauty-warm-brown-obsessions-palette.html warm brown obsessions) paletinde üst orta renk aradığınız renk olabilir mi acaba? koldaki swatchlarda da güzel görünüyor. ben böyle iddialı renkleri kullanmıyorum yakışmıyor bana. nude tonda far sürünce ''üfffff cheriee seni şıllık yine bülent ersoy makyajınla parlıyorsun'' diyen biriyim sonuçta turuncu far benim için çılgınlık olur. paleti de biraz önce aldım bu arada çünkü salağım. umarım gümrüğe takılmaz da evimde bir köşede kullanılmadan çürür. tşkler.

6 aralık 12:01