girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2590)
  • medya (73)

2590. Artık şikayet kısmına "troll içerikli mesaj" seçeneği gelmesi gereken platform.

dün 19:09

2589. Sozlukte 5 yildir yazarim (ekim 2013’ten beri). Her zaman cok saygili, tatli ve kaliteli kadinlarin oldugu bir ortam oldugunu dusundum, karsit fikirlerden eksilenmelerden vs asla rahatsiz olmadim. Yazdigimdan cok daha fazla okudum. Fakat yillardir ilk defa, son bir kac aydir diyelim, soru cevap kismina yazilan bazi cevaplari dehsetle okuyorum. Altinda nefret dolu ve empati yoksunu cevaplar olmayan sorulari mumla arar olduk. Troll sorulara hic girmeyeyim. Yeni nesil mi bu yoksa anonimligin verdigi ozguven mi bilmiyorum ama eski ve yasi da buyuk bir yazar olarak suslulere cagrim; lutfen size cevap veren anonimin veya soruyu soran anonimin de insan oldugunu unutmayin. Karsit fikirli de olsa herkesten ogrenebileceginiz bir sey olabilir. Birazcik empati ve saygi olur mu? 

Tanim: 5 yildir yazari oldugum sozluk. 

dün 00:01

2588. Yazarların birbirine girdiği, birinin bir başkasını alaşağı ettiği, girdiler arası laf dalaşının zuhur ettiği başlıkları engellediğimde akışımın artık akmadığını farkettiğim mecra. 

11 kasım 13:28


2587. Beni iyi insanların varlığına yeniden inandırmaya başlamış sözlük. (gizlinot: ♡)

6 kasım 11:11

2586. soruların silinememesini saçma buluyorum, çoğu kişi bu nedenle cevap kısmına yazıyor sorusunu. kendim de sırf bu nedenle soru sormak istemiyorum...

5 kasım 00:11

2585. Benim şikayetçi olduğum bir durum var (gizlinot: Acaba telefondan girmemle mi alakalı?) sorulara verdiğim yanıtların yalnızca beğenildiğinin bildirimi geliyor verilen cevaplar düşmüyor kutuya hiçbir şekilde, bu yüzden o soruyu takip etmem aşırı zorlaşıyor

4 kasım 22:47 5 kasım 12:31

2584. sadece takip edilen yazarların yazdıklarını görebileceğimiz süslü ve konu dışı akışlarına ihtiyaç duyduğumuz sözlüktür.

ben birilerini takip ediyorum, birileri de beni takip ediyor, ama bunun hiçbir işlevi yok. akış ise zaten çöp gibi, anketten veya kavgadan geçilmiyor. eğer sadece takip ettiğimiz yazarların girdilerini görebileceğimiz 4. bir akış sekmesi açılırsa, hem artık süslüde aradığını bulamayan ve akış okumaktan zevk almayan insanlar geri döner, hem de aradığımızı daha kolay buluruz. mesela ben organik kozmetik konusunda bir yazarı çok beğeniyorum, ama yazdıklarını yakalayamıyorum. özel olarak profiline girip bakmam gerekiyor. her yazdığında benim akışıma düşse çok güzel olurdu. 

4 kasım 16:34


2583. Mesaj yazmak istiyorum ama mesaj yerine tıklamama rağmen hiçbir şey gelmiyor. Yazar bile belirtemedim bu entryde ya.

@canimrujum mesajına cevap vereceğim normalde ama yazamıyorum hiçbir şey. Dünden beri sözlük deli etti beni. Eyy modlar geldiyseniz 3 kere vuruun.

Edit: samsung kullanıyorum. Iphone safarisinden kaynaklı değil yani durumum.

2 kasım 10:20 2 kasım 10:21

2582. Artık “başlık takip etme” özelliğinin gelmesini istediğim sözlük.

2 kasım 06:53

2581. Başlık açıcam açamıyorum. Ne telefondan ne de bilgisayardan. Sözlük yaşıyorsan göz kırp.

1 kasım 23:04