girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2392)
  • medya (58)

2392. maybelline fit me matte and poreless fondöten çekilişinin bildirildiği saatte sonuçlanmaması üzerine ilgili başlığa:

"bir çekiliş vardı bugün açıklanacak, o ne oldu? dedirten ürün." yazmıştım, girdim kabine gönderilmiş. Eh bilgi içermiyor tabii.

çekiliş formatını, sonuçların açıklanmasından itibaren iletişim bilgilerini paylaşan belirli sayıdaki kişinin kazanması şeklinde değiştirmesine ve çekiliş başlığında bir geri sayım yapmasına rağmen, sonuçlandığı söylenen çekilişin kazananlarını açıklamayan sözlüktür efendim. Yazarların bir fondöten için sözlükte nöbet tutmasını istiyorlar herhalde.

dün 19:04

2391. Soru cevap aparatı tokyo borsası ile yarışan sözlüktür.

O kadar garip ki, o anda hakkında konuşulan şeye, derhal adapte oluyoruz. Dolar son 24 saattir tüm dengeleri alt üst etti kabul ancak bu sıkıntı yeni peydah olmadı. Süregelen bir krizi halihazırda zaten yaşıyoruz. Bunu yeni duyanların ise birden yatırım yapası tuttu.

Faldan, burçtan, cinsel ilişki ve hamilelik şüphesinden fenalık gelmişti, bir de para değerlendirmeciler çıktı.

23 mayıs 22:47

2390. süslü sekmesi klasikken konu dışı ve soru-cevap aparatlarının bloomberg'e döndüğü şahane site. çok güzel sosyoloji malzemesi aslında orta/orta-üst segment gelir grubundaki kadınların neler aldığı, ülkenin durumu hakkında ne düşündükleri hakkında çok düzgün bir çalışma çıkabilir.

23 mayıs 16:15


2389. Medya kısmında kendi yüzlerini açıkça paylaşan yazarların diğer sekmelerde ki girdilerinin daha fazla dikkat çektiğini düşünüyorum.

22 mayıs 15:10 22 mayıs 15:13

2388. Tüm duygu durumlarını yaşatan sözlük.

Bazı girdi ve yorumlara kahkahalarla gülerken bazılarını da sinirden görmek dahi istemediğim sözlük.

Hadi sözlüğü daha iyi bir yer olsun diye(gizlinot: sözlük deyimiyle)şikayet edince de ihtiyar babam gibi işine geleni duyup işine gelmeyeni duymazdan gelen sözlük.

20 mayıs 00:13 20 mayıs 00:15

2387. İnsanlar ramazan çığırtkanlığı yaparken ateizmle ilgili bir video paylaşırsın eksilenir, çünkü bkz. İslamiyet hoşgörü dini. bir iki gün önce akış bilmemne markasının ürün yorumlarıyla doluyken ürünü kullanıp yorumlarsın yine eksilenir, çünkü gündemi anbean takip etmemişsindir. Geçmiş yıllarda burayı korunmuş alan olarak görüyordum ama katılmadığı fikirleri bir mesaj atıp konuşamayacak üyelerle dolu mikro türkiye ye dönüştü sözlük benim için.

17 mayıs 10:06

2386. çoğu zaman ilk bakışta adından kaybediyor sanki diye düşündüğüm sözlük. yalnız buradaki kadınlar, daha doğrusu yazarlar, bir yerde en son aldığı parfümü, yeni çıkan maskarayı konuşurken; diğer yanda da ülkenin ekonomik durumunu, ülke ve dünya gündemindeki en sıcak gelişmeleri, siyaseti, düşünce akımlarını, onları etkileyen okudukları siyasi yönü ağır basan bir kitabı, kısaca bizi ilgilendiren, içinde yaşadığımız ülkeyle, dünyayla ilgili birbirinden farklı duygu ve düşüncelerini girdiler aracılığıyla paylaşabiliyor. isterseniz hiç suya sabuna dokunmadan gelir sadece makyaj ve günlük hayata yönelik girdiler yazarsınız herkes gibi saygı duyarım. ateşli ateşli, ama elbette her görüşten insanın olduğu bir ortamda saygı çerçevesinde ülkeyle ilgili gündemdeki konularla ilgili başlıklar açar, hatta bu sayede bunun altında hepimiz fikrimizi belirtiriz. buna da aynı şekilde saygı duyarım. size göre bu doğru olmayabilir, o yüzden fikirlerinizi kendinize saklarsınız, size katılmamakla birlikte insanların kendi tercihidir der yine saygı duyarım. yalnız adına sözlük diyorsak, iki siyaset konuştuk diye burası yeri değil demek de biraz saçma oluyor bana göre. görmek istemiyor musunuz bunları? o zaman onun da kolayı var başlık engeller istediğiniz gibi akışınıza kendiniz yön verirsiniz. demokraside çareler tükenmez. yeter ki birbirimize saygı duyalım, illa ki uzlaşıp bir ara yol buluruz.

10 mayıs 22:57 10 mayıs 22:58


2385. Adı süslü sözlük olmasına rağmen hem süslü sekmesi hem konu dışı sekmesi bulunan sözlük.

Yani bir yanda farı, rimeli konuşurken, diğer yanda gündemden kesitler, siyaset, yaşanılan sorunlar ve tabiki duygu Özaslan konuşulur.

Benim dileğim daha çok siyaset konuşulması zira önümüzde zor günler bizi bekliyor.

10 mayıs 22:19

2384. Girişine, bazı aforizmalar yazmak istediğim sözlüktür.

"geri çekilme korunma yöntemi değildir."

"Ella max. 72 saat içinde alınmalıdır ki ne kadar erken alınırsa o kadar efektif olur."

"Bakireyken hamile kalınması, çok çok çok düşük bir ihtimaldir."

"Hamilelik pc ekranında değil, idrar ve en kesini kan testiyle anlaşılır."

9 mayıs 22:07

2383. Girdilerimize kimin eksi kimin artı verdiğini görebilme şansımızın olması gerektiğini düşünüyorum.

9 mayıs 15:44