süslü sözlük

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2295)
  • medya (52)

2295. senelerdir okuduğum, yazdığım fakat hala makyaj çantama eklediğim ürünlerin kaybolduğu sözlüktür.

aynı zamanda yazarların nesillerinin altında yer alan güneş sembolündeki rakamların ne anlama geldiğini bilmediğim sözlüktür. anlatmak isteyenler için bir mesaj kadar uzağınızdayım.

bugün 01:31

2294. Bana hakaret edilen entry’ye yine konu dışına taşmadan, konuyla alakalı bilgiler vererek açıklama getirdiğim, bana ettiği hakaretleri kendisine iade ettiğim ve sonra da hakaret konusunda hassas olduğumdan mahkemeye verebileceğimi söylediğim entry’nin kabine gönderildiği sözlük. 

ağız dolusu konuşanı hakaret edeni şakşakla, buna karşılık kendini savunanı suçla. elin çok bilmişi gelip bana “zavallı” diyecek, ben de susacağım, hı hı oldu.

8 aralık 17:11

2293. Dolar ve euro kuru arttıkça hali tavrı garipleşen yazarlara sahip oluşum.

yurt dışında imal edilen ürünlerin, özellikle kozmetik ürünlerin zamlı fiyatlarını görüp "Bir daha almam." diyenleri hiçbir zaman anlayamayacağım. Asıl mesele "bir daha dış ilişkilerimizi mahveden, doları tavan yaptıran, koca ülkeyi fakirliğe sürükleyen bu oluşumu desteklemem, çevremdekilere de farkındalık oluştururum." diyebilmekte. Sahi hanginiz diyor bunu? Nars başlığında "bir daha almam.", urban decay başlığında "bir daha almam.", çoğu başlıkta x markası için "zam yaptın, ayıp ettin, bizimla değilsin." girdileri ve tripleri... al ya da alma ama marka sana bana özel zam yapmıyor, Yurt dışında üretilen ve satılan markaların fiyatlarını türk lirası cinsinden zamlı almanın tek nedeni yıllardır aynı oluşuma verilen oy, ilgi ve bu oluşumların kendilerini kalkındırmak uğruna ekonominin dahi içine ederek türk lirasını değersizleştirmesi. Bu durumda da Amazon'u, Nars'ı onu bunu boykot etmek ile evdeki tuvalet kağıdını boykot etmek arasında pek fark kalmıyor.

8 aralık 12:57 - 8 aralık 13:06

2292. Şu an (yazar: holmes)u beş şişe becca aydınlatıcı boşaltılmış bir küvetin içinde düşündürüp, (yazar:babypin)i bir adet kırmızı biber kemirirken hayal ettiren sözlük.

Vallahi gülümseten sözlük. 

Seviyorum.

:*

7 aralık 23:01


2291. Buralar çok hareketlenmiş ya, çok mutlu oluyorum yazanın da beğenenin de herkesin ellerine sağlık

7 aralık 20:21

2290. Mobilden girdiğimde ilk 2 3sn ikonlar ( mesaj, bildirim çanı falan ) çince körece gibi şekillerde çıkıyor sonra düzeliyor.

Bir de öneri; hani yazar etiketliyoruz ya yazmaya başlayınca altta keşke öneriler çıksa. Mesela ba yazdık babypin çıksa gibi.

7 aralık 20:05

2289. Mesaj atıyorum, gönder butonuna basıyorum ama mesaj gitmiyor. Ya da gidip gitmediğini ben bilmiyorum. Dün yoktu bu sorun. 

Bu arada, dün mesaj atan herkese yüz milyon baloncuk kez teşekkür ederim. Ölene kadar buradayım, siz nasıl güzel insanlarsınız! “Dertleşecek insan arıyorum” yazıyorsun ve farklı çevrelerden, farklı yaşlardan bir sürü insan “ben buradayım” diyor, o kadar kıymetli bir şey ki bu. Şu girdiyi yazar olmayıp da okuyan varsa, gelin valla. Muhteşem bir yer burası, azıcık kusur kadı kızında da olur.

Sizi çok seviyorum! 

7 aralık 18:50

2288. eskiden ne güzel ukteler arasında gezinebilir, kaç yıl önce verilmiş olsa da dilediğimiz zaman istediğimiz ukteye sıralı bir şekilde ulaşabildiğimiz sözlük. en azından kendi uktelerimizi profil sayfasında görürdük. şimdi mesela başlıklar arasında gezerken bir şey aklımıza gelecek de, biz onu sözlükte arattığımızda aa böyle bir ukte varmış deyip o ukteyi göreceğiz de, ukte doldurulup başlığı açılacak da, akışta bir hareketlilik olacak. ölme eşeğim ölme. yeni ukteler geldikçe tabii eskiler iyice altta kalıyor. bir de üstüne doldurulanlar da hala orada görünüp kalabalık etmeye devam ediyor. hepten ipin ucu kaçmış durumda yani. şu duruma bir çare bulunsa keşke.

bir de yapılan değişikliklere rağmen, hala bildirimleri e posta adresimize alma seçeneği bir türlü ayarlar bölümüne eklenmiyor. 4 ay doldu ben ne zaman olacak diye sormaktan gerçekten utandım artık. buradan yazayım bari belki modlar görür de, buna da bir el atar diye ümit ediyorum sadece. kabul ediyorum kolay bir şey değil yeni bir düzen inşa edip, her şeyi rayına oturtmak. ellerinden geldiğince de gelen şikayet ve taleplerle ilgileniyorlar, ama insan eskiden alıştığı bazı şeyleri de ısrarla arıyor işte. benimki de tamamen öyle bir şey.

6 aralık 21:38

2287. Devamı için tık tık, kanalıma beklerim tarzı girdileri olan yazarlarını acımadan blokladığım sözlük. 1. Nesilim blok seçeneğini ilk defa bu sene kullandığım sözlük aynı zamanda.

3 hakları var, üçüncüsünde de o kanala/ bloga giderse blok kaçınılmaz.(gizlinot: Açmadan bakıyorum linke, tık almıyorsunuz)

4 aralık 23:57 - 4 aralık 23:59

2286. süslü sekmesi "görseli instagramımda" linkleriyle dolmuş bugün. sözlük sözlük değil instagram sayfası reklamı mübarek. sözlük neydi, sözlük emekti.

ekleme: (yazar: phoebee) de aynı şeyi demiş.

4 aralık 23:10 - 4 aralık 23:30