girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2482)
  • medya (62)

2482. Fal, Tarot, burç vs göre göre alıştım bir şekilde ama kendi Tarot falına baktırdıktan sonra diğer yorum isteyen yazarları "üff arkdslar burası bnm falım ya bi susar mısnz sizin yüznzden cevp vrmye korkuyor insanlr .s.s" diye azarlayanı ilk defa gördüğüm sözlük

12 dk önce

2481. lütfen artık üye olurken aşağıda bir kutucukta kopyala yapıştırın nasıl yapıldığı gösteren bir yazı olsun. ömrümüz soru cevapta soruların yazılmasını beklerken geçiyor.

bugün 18:22

2480. Arkadaşlar siz hala sözlüğe siyasi görüşlerinizi filan mı yazıyorsunuz? Bu ilk journalcilik olayı değil ki.. yönetimin de tutumu belli. valla ben farımı, rujumu yorumluyorum, arada soru cevaplıyorum.  geri kalan kısımlara bakmayı bırakalı çok oldu. Gerçek hayatta mücadele ettiğim yetmiyor, birde burada moralimi bozamam. Süslü sözlük gibi kadın dayanışmasının en hasını görebildiğimiz bu mecranın bu hale gelmesine de sebep olanlar utansın. Haydi selametle!

bugün 11:45


2479. Herkesin mutlu, huzurlu, sağlıklı ve sevdikleriyle geçirdiği güzel bir bayram diliyorum.(gizlinot: ❤)

bugün 11:29

2478. Teşekkürler:) hepimize musmutlu bayramlar süslüler:)

bugün 09:15

2477. İyi bayramlaaar süslüler :))

bugün 08:11

2476. Yıl olmuş 2018 herşeyin applicationi var, bir süslü sözlüğün yok... olacak iş mi yahu!

bugün 03:00


2475. Ekşi sözlükle kadınlar kulübü arasında ideal noktada duran bir site. Ama bir uygulaması olsa çok daha kullanışlı olurdu. Telefondan chrome açıp girmek her seferinde zorluyor biraz. 

bugün 01:59

2474. 1- kategori olayı çamur halde. düzgün kategori seçemiyoruz, mobilden başlık açıldığında sayfa saçmaladığı için ilk tıklayabildiğimiz kategoriyi seçerek başlık açmak zorunda kalıyoruz. bu yüzden başlık "süslülerin sevdiği şarkılar" iken kategorisi "aile ilişkileri" diye alakasız bir kategori olabiliyor.

2- konu dışı için yeterli kategori yok. kitap başlığı açtım, diğer diye kategori seçmek zorunda kaldım. sadece süslü sekmesi için kategori kullanabiliyorsak neden konu dışı için başlık açtığımızda kategori seçmek zorundayız?

3- belli bir tarihe yönelik başlıklara bakamıyoruz.

4- arama hala felç. ben "x" kelimesini aradığımda onunla ilgili veya o metni içeren tüm aramalarımın liste halinde önüme konmasını istiyorum, ekşi sözlük'teki gibi. belki o başlıklardan birine yazacağım ama göremeyince yazılmıyor.

5- bize daha fazla başlık açtıracak ya da yazı yazmamızı sağlayacak akış yok. bunları sağlayan "iyisinden getir" ve "etiket bulutu" kaldırıldı zaten. akış yetersiz olunca millet ya anket içerikli başlıklarda laf yapıyor, ya da soru cevapta trollük kasıyor.

6- "konu konuyu açıyor" tarzda bir sisteme ihtiyaç var. ben bir başlıkta takılıyorsam, "buna yazan şuna da yazdı" veya "belki ilginizi çeker" gibi başka başlıklar önerilmeli ki gezinip yazabileyim.

7- modlar aktif değil.

bugün 01:08 bugün 01:22

2473. tanımadığınız birine "otlu köy peyniri" demenin hakaretten sayılmadığı sözlük. cidden şaka gibisiniz.

dün 10:45