girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2426)
  • medya (57)

2426. Neredeyse her girdiyi kabine yollayarak kendinden soğutan sözlük. İnsanın bir şey yazası gelmiyor

bugün 10:18

2425. Bilgisayardan girmememe rağmen link verme, gizlinot ekleme, yazar etiketleme yapabiliyorum. Bug’ı daha yazmaya başlamadan önce aşağıdakilerden istediğinize tıklamak. Yazmaya başladıysam ve eklemek sonradan aklıma geldiySe eğer  yazdığımı kesip sayfadan çıkıp tekrar girdi yaz’a tıklıyorum ve aşağıda çıkana basıyorum. Bu yöntemde tek sorunum link eklemekte oluyor, linki eklemek sonradan aklıma geldiyse yazdığımı kopyalamam bir işe yaramıyor çünkü linki zaten kopyalayacağım için o kayboluyor. Bir de gizlinotu yazarken basmakla uğraşmak yerine ( gizlinot :........ ) yazmak daha kolayıma geliyor (gizlinot: swh ) 

 Ekleme: iphone kullanıcısıyım.

Edit: gizlinotta parantezlerde boşluk olmayacak gösterme amaçlı kullandım.

bugün 00:48 bugün 00:49

2424. Flormar'ın yeni eyeliner'ı roll'n go hakkında "tüm blogger-vlogger tayfası ikide bir paylaşıp reklamını yaptığına göre kesin kötü bir ürün. almayın." yazdığım için girdimin süresiz kabin yediği sözlük.

Sebep ? : bilgi içermiyor ve diğer ahsjsjjsa

Bilgi içermiyorsa bırak düzenleyeyim ama yo yo yo direkt yayından kaldırılmış. Diğer derken markayı karşımıza almak istemedik mi demek istedin yoksa ?

yoksa flormar sponsor muydu sözlükcüm ?

dün 23:19 dün 23:19


2423. soru-cevap kısmı kadınlar aleminin gerçekten de deep web'i.

beni hiçbir şey kolay kolay şaşırtamaz diyordum artık, fakat sözlüğe girer girmez en tepede şu soru (link: https://www.suslusozluk.com/soru/%C3%A7ok-garip-bir-soru-ama-ne-yapaca%C4%9F%C4%B1m-k%C4%B1zlar?t=1524585653 ), onun hemen altında da "cami avlusunda sevişen takkeli dayılar" olunca, eskiden "mavi ekran" dedikleri durumun 5-6 dakikadır içinde, ne yapacağımı bilemez bir haldeyim.

dün 19:12 dün 19:13

2422. sanırım en azından bir süreliğine aktif olmayacağım sözlük. buradaki yoğun ve fütursuzca sağa sola yollanan nefret duygusu beni yormaya başlamış, engelle butonunu ne sık kullandığımı farkedince anladım. yazık üzülüyorum insanların böylesine kötü duyguları hiç tanımadıklara insanlara hatta bırakın insanları ‘şeylere’ karşı besleyebilmesine. 

arkadaşlar bir şey daha, bir tavsiye olsun belli ki zorlananlar var çünkü, mesela diyelim youtube sizi çok mu üzüyor? girmeyin izlemeyin. ‘nefret ediyorum ama yediği her b*ku da biliyorum e madem gideyim nefret kusayım’ durumundan kurtulursunuz, yararlı içeriklere yönelin. mesela bir ünlü hakkında nefret içerikli bir girdi mi yazacaksınız düşünün ‘ben bunu bu insanın ya da herhangi bir insanın yüzüne söyleyebilir miyim’ diye.

 daha mutlu olacaksınız emin olun. hadi eyvallah.

24 nisan 08:21

2421. Güncelleme mi olmuş ne olmuş, bi değişiklikler var sanki ama mobildeyim anlayamadım nzbsnsns 

23 nisan 18:28

2420. Son zamanlarda iyice ıssızlaşan caağnım sözlük. Bunun yeni nesil Süslülerle ilgisinin olduğunu düşünmüyorum ne eski Nesil ne yeni nesil artık çok girdi yazmıyor gibi. Özellikle doldurulmayı bekleyen birsürü ukde mevcut. Anasayfayı 5 saat sonra yeniliyorum bi bakıyorum 3-5 girdi ancak girilmiş o da hep aynı başlıklar. Yeni başlık yok, içerik yok, akış akmıyor, sanki heves kalmamış hiçbirimizde. Bi el atalım da şu sözlüğü elbirliğiyle canlandıralım Süslüler, parmaklara kuvvet

22 nisan 16:51


2419. "Buseylemakyajj" başlığına attığım medya modlar tarafından süresiz olarak kaldırılmış. Sebep?? Tabi ki yok!

Kendi hikayesinde paylaştığı fotoğrafı buraya atmıştım. Bu nedir böyle ya?

Tekrar attim.

19 nisan 12:50 19 nisan 12:51

2418. Nereye yazacağımı bilemediğimden buraya yazıyorum. Rica ediyorum medyaya swatch atıyorsanız markasını ve numarasını da belirtin. 

19 nisan 02:15

2417. Yine binlerce favlı rtli tivitleri akışta görmeye başladığım sözlük. Ben de o tivite acı acı gülmüştüm buraya yazmak neden aklıma gelmedi ki:( 

ilgili medya:
1
19 nisan 00:14