sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (2583)
 • medya (84)

2583. Artık firmaların konuşlandığı platform. (bkz: foreo) başlığına aylar önce yazdığım ve pazarlama yöntemlerini eleştirdiğim girdi, bilgi içermiyor diye kabine gönderilmiş. Bu duruma ilişkin yazdığım girdi de akışı meşgul ediyor diye kabine gönderildi. Yazarın şikayet açıklaması incelendiğinde foreo’nun çalışanı olup olmadığının takdirini size bırakıyorum. 

Eğer bir marka eleştirilemeyecek ve bu şekilde kabine gönderilecekse bu platformun artık hiçbir anlamı yok. Yüzlerde sephora çalışanlarının eleştirildiği girdi, demek bazı yazarlar için akışı bozmasa da her nedense foreo akışı engellemekte.

Başarılar diliyorum.

ilgili medya:
1
40 dk önce 38 dk önce

2582. sekmelerde görmemek için engellediğim başlıkları engeli kaldırmamama rağmen sekmelerde gösteren sözlük. sadece bende mi oluyor bilemedim.

dün 00:14

2581. şikayet sisteminin istismar edildiğini düşündüğüm sözlük. bir yazarımız mavi fardan bahsedilen bir girdide, "eskinden sadece kıro kızlar mavi far kullanırdı" şeklinde bir ifade kullanmış. hemen kişilik haklarının ihlali, kurumlara ve kişilere karşı eleştiri sınırlarını aşan ifadeler vs. diye şikayet. şimdi burada kendisine karşı eleştiri sınırları aşılan kurum, mavi far mıdır anlayamadım?

yazarlarımız anonim değilken adeta bir stepford wife(gizlinot: watch your language), soru-cevap sekmesinde anonim olunca neler neler.

16 ocak 09:37 16 ocak 09:43

2580. Bence çoğu süslünün benim gibi dikkatini çekmiştir bu olay. Süslüde en çok dikkatimi çeken şey son alınan kozmetik ürünlerinde eğer birisi high-end ürünler alıp onları yazmışsa seri eksilemeleri, benimde başıma geldi bu ne yazık ki girdiğim başka bir girdide ki sivilcelerden kurtulmak ile ilgili dermokozmetik ürünlerden bahsettim bazılarının gereksiz olduğundan falan ve seri eksi yedim hayır anlamadığım evet tüketmeme kampanyası var çoğu süslü artık almıyorum diyor ama alanlarda seri eksileniyor. Gereksiz bir bilgi mi verdim eksile, yanlış bilgili mi verdim eksile ama hırçın davranış niye ? Yemem içmem alırım da kullanırım da. Eskiden diyet yaparken alıcağım abur cuburların dışarda yemek yemediğim için biriktirdiğim paralarla yüksek fiyatlı ürün aldım, kullandım. Memnun da kaldım paramın çöp olduğu da oldu evet ama kimse sizin cebinizden harcamıyor sakin olun. 

15 ocak 18:58

2579. Anlamsız sebeplerle girdilerimi kabine gönderen, bunu sözlüğe vakit ayırdığım zamanlara denk getiren;

Bu ve benzeri sözlüğe dair şikayetlerimizi yazınca, yönetimden atarlı ve işine gelirse minvalli, kesinlikle insani uzlaşı ve empati içermeyen, ne yazık ki açıklayıcı bir dilden uzak bir şekilde yazılmış yanıtlar veren ve göndermeler içeren mesaj/ girdi/ bilgi vs yayınlayan/ gönderen bir oluşum.

Keşke bunca zaman harcadığım emeğe ve ayırdığım vakte değse diyorum, aradan vakit geçince uğradığım haksızlığı, saygısızlığı unutup tatsız hatırlasam bile “aman, yapanın ego sorunu, onun sorunlu EGO’sunun sebep olduğu ve yarattığı bir ayıp onda kalır, bana bulaşmaz diye düşünsem de her defasında beni bir kere daha pişman ediyor burası. Çünkü hasta ego kötüdür ve yarattığı kötülük ne yazık ki bulaşıcıdır. Acil şifalar diliyorum.

15 ocak 18:23

2578. iyi ki varsınız süslüler. kimseye soramadığım kimseyle konuşamadığım şeyleri buraya yazmaktan çekinmiyorum. hepiniz abla,kız kardeş gibisiniz iyi ki varsınız. (gizlinot: umarım doğru başlıktayımdır.)

15 ocak 15:57

2577. neden metreslerle ilgili yazdığım her girdinin kabine gönderildiğini anlamadığım sözlük.

14 ocak 20:19

2576. Dün akşam sorduğum "soru-cevap aparatının fal sitesine dönmesi hakkında ne düşünüyorsunuz" sorumu formata aykırı olmamasına rağmen kabine gönderen moderatörleri barındıran sözlük. Gerekçe ise benzer bir soru sorduğum yönünde. Açtım baktım sorularıma bu soruyla uzaktan yakından alakası olan 1 soru bile yok.

Sanırım moderasyonda tarot falı bakan veya baktıran birileri rahatsız.

14 ocak 16:55

2575. yazarların bazıları gerçekten değişik kafadalar.

arkadaşlar bir girdiyi şikayet ederken neden sadece gerekli maddeyi değil de hepsini işaretliyorsunuz? girdide link yok, smiley yok, soru yok, bknz yok hiçbir şey yok sadece genel kanıya ters bir girdi. bir arkadaş boydan boya tüm şikayet maddelerini işaretlemiş.

14 ocak 12:47

2574. Şikayetlere 10 yıl sonra dönüldüğü için batmaktan kurtulamayacak sözlük. Bi soru-cevap aparatının rezilliğine bakar mısınız artık? Tam da şu an troll işgalinde. 

Edit: ekran görüntüsü alamadan uçuruldu sanırım.

14 ocak 12:43 14 ocak 12:45