girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2416)
  • medya (61)

2416. girdilerimizin beğenildiğini anında görebilirken, eksilerin neden bildirim olarak gelmediğini anlayamadığım sözlük. artılanmak kadar eksilenmeyi de güzel buluyorum ve haberdar olmak isterdim. bunlar geri dönüş bana çünkü. iki eksilendim diye karalar mı bağlayacağım, yazma isteğim mi geçecek, moralim mi bozulacak, ağlanacak mıyım? buranın yetişkinlerin olduğu bir sözlük olduğunu sanıyorum. gerçek hayatta biri bizi eleştirdiğinde kulağımızı kapayıp la la la duymuyorum kii falan demiyoruz neticede. günlük hayatta fikrini ya beğenmezlerse diye dile getirmekten olgun bir insan nasıl çekinmiyorsa burada da çekinmemeli. aldığı olumsuz dönüş de canını sıkmamalı. sözlük günlük hayatımızın küçük bir yansıması. nasıl kendine güvenen ve beğenen kişileri aşağı çekmeye çalışan, farklı görüşleri katılmayan ve geriye bir tepki veren ve ya dinleyip hala haklı bulmayan ya da kendini övmeyi sevenler, pahalı ürün eleştirenler, ucuz ürün gömenler, illa eksik arayanlar, agresifler, aşırı minnoşlar varsa burada da var. sözlüğün bu bildirim tutumunu çok tuhaf buluyorum ya. samimiyetsiz, herkesin birbirini sadece yüzüne övdüğü whatsapp grubu gibi olay. ya ne artıyı ne eksiyi bildirmeli ya da ikisini de bildirmeli. biri profilimize girip eski girdilerinizden artılasa hemen haberimiz oluyor ama eksilerse tek tek şeceresini tutmadıysanız imkansız. e eksileyen boşuna mı veriyor etkileşimini? garip.

(gizlinot: eğer bu denenmişse neden kaldırıldığını merak ettim. yoksa hiç mi olmadı? bilen varsa ve paylaşmak isterse mesaj kutuma beklerim.)

21 haziran 22:47

2415. suriyeli mültecilerle ilgili yazdığım ve gayet de haklı tepkiler içeren girdim kabine girmiş. ya ben neyse bir şey demiyorum artık ya.

edit: yayına girdi diye bildirim geldi ama ne başlıkta görebiliyorum ne de kendi profilimde.

edit 2: söz konusu girdim kabinde gözükmüyor ama hala yayına alınmadı. yani var ya... üfff aman be.

21 haziran 12:13 21 haziran 22:18

2414. girdi şikayet seçenekleri arasına ‘spoiler içeriyor’ eklenmesi gereken site. ya arkadaşlar siz izlemiş olabilirsiniz, çok bilinen bir film/dizi olabilir ama izlemeyan insanlara saygı duymak neden bu kadar zor? soru-cavapta ilişkilerle ilgili soruda şaşırtmalı bir filmin sonunu çat diye söyleyen var. niye insanların tadını kaçırıp iki kuruşluk seyir zevkini çalıyorsunuz. yapmayın etmeyin artık.

20 haziran 11:58


2413. Müsaadenizle amme hizmeti yapmaya geldim.

Reklam meselesini tarayıcı değişikliğiyle halledebilirsiniz süslüler. Az önce normalde kullandığım tarayıcıdan farklı bir tarayıcıyla girdim sözlüğe, ilk defa reklamı o zaman gördüm. Bazı tarayıcıların reklam engelleme modu da var hem.

19 haziran 23:27

2412. kaliteli beslenme yazarsın "kişilere hakaretten" kabine gonderilir. birisi "uzun sac koylü gibi" yazar şikayet edersin, şikayetiniz haksızdır der. bu da boyle bir anımdır

19 haziran 16:21

2411. Mobilde aşağıdaki reklam yüzünden pek çok özelliğin kısıtlandığı sözlük. Ux konusunda bir türlü sınıf geçemiyor. Girdi yazarken klavyeyle beraber reklam da yukarı geliyor. Sebebi görmeden yazmamız gerekliliği mi? yapıcı olmayan değişiklikler yapılmasa keşke.

19 haziran 01:50

2410. AĞZına sıçmışsınız sözlüğün. Ne girdi yazabiliyoruz insan gibi ne de başlık açabiliyoruz. A yazıyorum , ekranda 15 saniye sonra çıkıyo yazdığım şey. Öyle yere reklam koymuşlar ki başlık açayım derken ukte vermişim (gizlinot: akrep burcu kadını kova burcu erkeği ). Tüm yazdıklarım heba oldu. Ki onları yazabilmek de bu şartlar altında tam 1 saatimi aldı. 

BİR DAHA ki sefere şeyapmayın ya. Komple ekrana reklam koyun. HATTA videolu reklam koyun daha az kasar. 

SÖZLÜK reklamının uygulamayı katli >>> dizi izlerken çıkan bahis sitesi reklamları

19 haziran 01:50


2409. Kasıyor ciddi ciddi kasıyor. Aşağı inerken donuyor zorluyor sayfa geçişi yapıp ekşi vs. Takılıyorum hiç problem yok geri geliyorum aynı.

Ha bide aşağıya reklam bandı çekmesi bildiğin kadınlar klübü havası yaratıyor bende. Çok kötü. Sen eski sen değilsin sözlük

19 haziran 00:30

2408. Başlık açmaya çalışmaktan parmağım eridi ama hala açamadım

19 haziran 00:17

2407. Girdilere gizlinot link ekleyemiyorum. Eskiden kenarda dursun a tıkladığımda ekleyebiliyordum sadece artık hiç ekleyemiyorum. 

19 haziran 00:15