girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2617)
  • medya (72)

2617. fark ettim ki buradaki bazı yazarlar gözüne kestirdiği bir yazar olunca türlü bahanelerle tüm girdilerini şikayet ediyor. mesela biraz önce tekrar aynısı oldu. her girdide alakalı/alakasız şikayet etmiş. mesleki bir terimi bile bahane göstermiş örneğin. yazara da baktım toplam 20 30 girdisi var neredeyse hepsi şikayete düşmüş. bu kadar şikayete ne gerek vardı?

bugün 17:02

2616. sözlüğü hala kullanmayı bilmeyen yazarlar var. bakıyorum uktelere, “süslüler kız isteme çiçeği nasıl olmalı sizce?” yahu böyle başlık açılır mı? 

“kız isteme çiçeği” yaz ki tanımı yapılsın. aşağıya da sorunu sorarsın. bazı uktelerle beni güldüren sözlük.

14 ekim 20:44

2615. Soru-cevap aparatı olmasa daha hoş olurdu diye düşünmeye başladım artık.

13 ekim 22:22


2614. 1 sene sonra geri döndüğüm sözlük.

Herkes ne kadar değişmiş, insan tanıdık isimler arıyor ama yeni yazarlardan da efsaneleri görüyor gibiyim (gizlinot: Swh)

Neyse, bana bazı şeyler hakkında güzel fikirler sunan, yardımcı olan canım sözlük.

13 ekim 22:16

2613. Kesinlikle artık mobilden kullanılamıyor. Bir yerden sonra yazdıklarım görünmüyor, şikayet et butonu görünmüyor, sayfa aşağı kaymıyor vs, sadece mobilden kullanıyorum ben de. Buna el atılmazsa sözlüğe girmeyeceğim artık çünkü sinir harbi yaşıyorum. Kaç gündür de düzeltilen bişey yok.

13 ekim 16:37

2612. Üç satırdan fazla yazdırmayan sözlük."Kısa kes !" demeye mi çalışıyorsunuz modlar? Çünkü ne yazdığımı görmeden yazamıyorum da yazılar klavyenin altında kalıyor.Bak yine oldu neyse bitti.

13 ekim 13:28

2611. Son 2 gündür mobilden girdi girmek ve soru cevap aparatında cevap yazmak imkansız olan sözlük. Bir el atın yahu

13 ekim 11:59


2610. sabah soru-cevap ta bir soru sormak istedim bir türlü soramadım. sebebi mobilden yazarken gönder tuşunun üstte kalması ve bir türlü aşağı doğru kaymaması. kaydetmeden çıkıp geri yazdım bu seferde sayfa yukarı kaymadı ve yazdıklarım klavye görüntüsünün altında kaldı. çok sinir bozucu bir durum bu. ayrıca mobilden yazarken sayfa do-nu-yor. daha önce de yazmıştım başka hiç bir sitede olmazken sadece burda oluyor. aşağı-yukarı kaydırmak isterken tekliyor ve mobilden birşeyler yazmak işkence resmen.

anlamadığım bir şey daha var ki o da sorduğumuz soruda birine cevap verirken, mesaj geldi uyarısının geliyor olması. sizce de biraz saçma değil mi?

13 ekim 11:13 13 ekim 12:55

2609. Soru cevapta saçma sapan sorulara gerçekten saçma sorulara 50+ cevap gelmesi ama herhangi bir şey hakkında (ürün, kitap, film) tavsiye isteyen sorulara veya gerçekten bir konu hakkında bilgi sahibi olmak için sorulan sorulara hiç cevap gelmemesi beni üzüyor. Cevap gelmediği gibi işte soru-cevapta arayın yazan da oluyor. Belki yazar güncel olarak düşüncelerinizi merak ediyor, ben çok kullanıyorum sorularda aramayı ama şu ana kadar adam akıllı bilgilendiğimi düşünmüyorum. Bu cevaplar gelecek diye soruyu da sormaktan vazgeçiyorum. Yani şahsım adına okuyunca benim bile utanacağım soruları göreceğime akışta doğru düzgün soruyu defalarca görmeyi tercih ederim. Mesela yazarlığımın onaylandığı ilk zamanlarda nemlendirici önerisi istemiştim şu an bile öneri isteyen süslülerin sorusuna eğer cevap geldiyse bakıp not alıyorum 

13 ekim 10:00

2608. Benim de sanırım en çok eksi alan watsons yazım. 25 eksi, 6 beğeni var . Ki ben orada tüketiciyi korudum. Çok ilginç valla. Ama sallamıyorum bir yazı eksi aldı diye o yazıyı kaldırmıyorum hatta inadına tutuyorum. Belli ki troll. Umarım seri dislike yaparlar da hesaplarına 2 hafta giremezler :D ama belli yani bir grup sürekli eksiye basıyor. Bence aşırı derecede eksilenme alan girdiler belirlenmeli. O eksiği hak ediyor mu ve o girdilere eksi atanlar kimler diye belirlenmeli. Eminim ki o kişiler düzenli olarak ikişer üçer eksiye basıyorlar. Boylece ceza da almıyorlar. Seri dislike yapan kişi 2 hafta engelleniyor tespiti kolay ama bu birer birer aralıklı dislike atanlar tespit edilemiyor ve ceza almiyorlar. Dediğim gibi aşırı dislike alan girdiler belirlenip kimler in farklı girdilerde ortak dislike i var tespit edilirse çözüm sağlanır bu duruma da.

13 ekim 03:49 13 ekim 03:50