girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2432)
  • medya (60)

2432. Müsaadenizle amme hizmeti yapmaya geldim.

Reklam meselesini tarayıcı değişikliğiyle halledebilirsiniz süslüler. Az önce normalde kullandığım tarayıcıdan farklı bir tarayıcıyla girdim sözlüğe, ilk defa reklamı o zaman gördüm. Bazı tarayıcıların reklam engelleme modu da var hem.

1 saat önce

2431. kaliteli beslenme yazarsın "kişilere hakaretten" kabine gonderilir. birisi "uzun sac koylü gibi" yazar şikayet edersin, şikayetiniz haksızdır der. bu da boyle bir anımdır

dün 16:21

2430. Mobilde aşağıdaki reklam yüzünden pek çok özelliğin kısıtlandığı sözlük. Ux konusunda bir türlü sınıf geçemiyor. Girdi yazarken klavyeyle beraber reklam da yukarı geliyor. Sebebi görmeden yazmamız gerekliliği mi? yapıcı olmayan değişiklikler yapılmasa keşke.

dün 01:50


2429. AĞZına sıçmışsınız sözlüğün. Ne girdi yazabiliyoruz insan gibi ne de başlık açabiliyoruz. A yazıyorum , ekranda 15 saniye sonra çıkıyo yazdığım şey. Öyle yere reklam koymuşlar ki başlık açayım derken ukte vermişim (gizlinot: akrep burcu kadını kova burcu erkeği ). Tüm yazdıklarım heba oldu. Ki onları yazabilmek de bu şartlar altında tam 1 saatimi aldı. 

BİR DAHA ki sefere şeyapmayın ya. Komple ekrana reklam koyun. HATTA videolu reklam koyun daha az kasar. 

SÖZLÜK reklamının uygulamayı katli >>> dizi izlerken çıkan bahis sitesi reklamları

dün 01:50

2428. Kasıyor ciddi ciddi kasıyor. Aşağı inerken donuyor zorluyor sayfa geçişi yapıp ekşi vs. Takılıyorum hiç problem yok geri geliyorum aynı.

Ha bide aşağıya reklam bandı çekmesi bildiğin kadınlar klübü havası yaratıyor bende. Çok kötü. Sen eski sen değilsin sözlük

dün 00:30

2427. Başlık açmaya çalışmaktan parmağım eridi ama hala açamadım

dün 00:17

2426. Girdilere gizlinot link ekleyemiyorum. Eskiden kenarda dursun a tıkladığımda ekleyebiliyordum sadece artık hiç ekleyemiyorum. 

dün 00:15


2425. ne mesaj atabiliyoruz, ne link vs. verebiliyoruz. 32 reklamdan sonra bir görsele anca ulaşabiliyoruz.

bkz: bi sözlüğümüz vardı, alnından öptüler. hayırlı cumalar.

edit: mesaj atılabiliyor artık.

dün 00:09 dün 00:27

2424. Yazara mesaj atmaya çalışıyorum, yazı yazacağım sekmede hooop reklam. Reklamı kapatıyorsun hoop yeni reklam. Bu reklamlardan az ya da çok umrumda değil, bir para kazanılıyor mu kazanılıyor. Kabine giden girdilerin dengesizliğiyle alakalı bir sürü şikayet gelsin, alt yapısal sıkıntılar geçen seneden beri sürsün, şikayetler dikkate alınmasın ama artık site işlev göremeyecek kadar reklama boğulsun. Yapılan "işe" saygı duyulmaması <3

18 haziran 23:29

2423. Benim de mobilden mesaj yazamadığım, başlık açamadığım ve link veremediğim sözlüktür. 

Edit: şimdi farkettim girdi de şikayet edilmiyor. Düzelene kadar ben yine biraz uzaklaşayım en iyisi zira sinirlerim bozuluyor. 

18 haziran 18:48 dün 00:36