girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2479)
  • medya (63)

2479. 2015'in sonlarında keşfettiğim güzide sözlüğümüz. 2012'de açıldığını düşünürsek 3 küsür yıl boyunca nasıl keşfedemediğime şaşırıyor ve üzülüyorum. tamam ilk zamanlarında daha az yazar az girdi olduğu için karşıma fazla çıkmıyordu belki ama yine de en başından beri bilmek isterdim. çok güzel ve objektif yorumlar barındıran bir bilgi deposu çünkü.

bugün 15:50

2478. mesaj gelince msn gibi bildirim sesi çıkaran sözlük :D yeni keşfettim ve sevdim. sözlükte yolunda giden tek şey bu ses sanırım :D

bugün 15:21

2477. Mobilde şifre kayıtlı. Bilgisayardan da girmek istiyorum ama şifremi unuttuğum için giremiyorum. Yüz kere link gönderdim maile ama düşmedi. Otomasyonu bu kadar yavaş ilerleyen tek mecra

dün 19:33


2476. Sözlükteki insanlar hakkında bu kadar negatif düşünceye sahip olup neden üye olmak istenildiğini anlamadığım sözlük. Hani eski yazar olursunuz da eskiden böyle değildi o yüzden üye oldum dersiniz, madem herkes aşırı derecede kıskanç neden bu ortama girmek istiyorsunuz (gizlinot: ?? )

  Anlamlandıramadığım insanlar ve başlıklar olan sözlük 

ilgili medya:
1
12 ağustos 19:05 12 ağustos 19:06

2475. yazar olmayı bekleyen konuk yazarlar için neden bir sıralama göstergesi olmadığını merak ettiğim sözlük. Ekşi'deki gibi yazarlık için kaçıncı sırada olduğunu gösteren bir sistem güzel olurdu bence.

12 ağustos 13:10 12 ağustos 13:15

2474. Anonimliğe sığınarak, insanlara sövmeyi, onları hakir görmeyi temel hak ve özgürlükleri sayan yazarların tükenmesini dilediğim sözlük. Sokakta biri size, sizlerin burada insanlara söylediklerinizi söylese aval aval bakarsınız kusura bakmayın da.

12 ağustos 13:08 12 ağustos 13:48

2473. Bu sözlükte anonim özelliği ile birlikte maksimum noktasına ulaşan bir sorun var. aslında çözümü de çok basit, ilkokuldan beri duyduğumuz bir soru " okuduğumuzu anladık mı?".  

maalesef gaza gelip en acilinden saldırmalıyım hissini yenemediği için bazıları, yazılan soruyu doğru düzgün okuyup anlamadan atlamanın peşindeler. Her sorunun altında istisnasız ya yazara ya da cevap verene haksız şekilde ayrıştırma yapılıyor. ben bile alakasız şekilde ne alaka şimdi bu tepki diye sinirleniyorum bazen çünkü cılkı çıkıyor. 

Yine de formülümüz basit, okuduğumuzu anladık mı? Anlayanlar, anlamayan arkadaşlarına anlatsın sistemi de işe yarayabilir. Haydi hep birlikte sözlüğümüzü muasır medeniyetler seviyesine ulaştıracağız.

12 ağustos 12:35


2472. yazarlarından ekledikleri medyaları, ters, yan şekilde değil de düz bir şekilde eklemeye özen göstermelerini rica ettiğim sözlük.  

bazen ilgimi çeken bir medya görüyorum ama resmi düz bir şekilde incelemek için telefonu çevirmem gerekiyor...

edit: bunun sistemsel olduğunu düşünmüyorum çünkü önce kendi telefonunuzda resmi düz yapıp sonra ekleyebilirsiniz. şimdiye kadar eklediğim hiç bir medya yan ya da ters olmadı çünkü önce telefonda düzeltip sonra ekledim. zaten medyayı eklerken nasıl göründüğü yayınlamadan gayet net belli oluyor.

11 ağustos 16:21 11 ağustos 16:52

2471. 4 yıllık süslü sözlük üyeliğim boyunca bugün ilk defa üsluplarına dayanamadığım için 2 yazar engellediğim sözlük. Ayrıca şikayet edilen girdiler de kıdemlilerin oylamasına açılmış. Bazen yazılanlara bazen de şikayet sebeplerine hayret ediyorum. Şu anonim özelliği kaldırılsa gerçekten eski güzel günlerine dönecek sözlük.

10 ağustos 23:26

2470. (bkz: uriage hyseac deep pore cleansing lotion) uktesini doldurup, medya ekleyip yayınladım, ama sözlüğün arama kısmından ürünü aradığımda ürün hala ukte gibi görünüyor ve benim doldurduğum başlıktan eser yok. benim doldurduğum başlığın yayınlandığından eminim çünkü hem beğenen yazarlar oldu, hem de kendi profilimde görünüyor.

başlığı ve yazdığım girdiyi "diğer" kısmını seçerek şikayet ettim, durumu açıkladım düzeltilmesi için ricada bulundum, 1 haftadır geri dönüş alamadım..

hayır ben zaten ürünün etkilerini biliyorum, başkaları da yararlansın diye paylaştım ama arama kısmında ürün ukte gibi çıkıyor, kimse ulaşamaz bu sebeple yoruma... resmen kendi kendime yorum yapıyormuş gibi hissettirdi.

düzeltmezlerse yorumu silip, benzer bir başlık açarak oraya yeniden kopyalayacağım.

edit: yorumumu silip, şu başlığa taşıyarak kendi başımın çağresine kendim baktım...

(bkz: uriage eau thermale hyseac deep pore cleansing lotion)

10 ağustos 16:33 11 ağustos 17:22