girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2586)
  • medya (71)

2586. sevgili sözlük yönetimi; mobil site yapmıyorsunuz, tamam. telefondan girdiğimizde link verme türkçeleştirme butonlarının olduğu alana reklam koyup kullanılamaz yapıyorsunuz hadi ona da tamam. ama bari şu butonları mantıklı çalışır hale getirin, girdi türkçeleştirirken url türkçeleştirmek nedir ya??

(link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-makyaj-koleksiyonları süslülerin makyaj koleksiyonları) başlığına özene özene link vererek yazdığım girdim kabine gitmiş. sebep ölü link içermesi.

önce hata var zannettim, baktım linkler gerçekten ölü. nassıı yaa diye gıcık olurken farkettim ki aşırı teknolojik türkçeleştirme butonu linkleri de türkçeleştirmiş ve benim suslusozluk.com.... diye verdiğim linkler süslüsözlük'e dönüşmüş.

bu girdi de tanımsız diye kabinlik olmasın bari tanımı: acilen pozitif-negatif test yapmayı bilen yazılımcı bulması gereken sözlük

17 kasım 15:07

2585. daha çok kullanmayı hedeflediğim ürünler için baktığım, bazısına ait çok sayıda girdi varken, bazısı hakkında koca türkiye'de hiç kimse kullanmıyor mu, hayret dedirten sözlük türevi.

elimden geldiğince kullanmakta olduğum ürünlerle ilgili bilgi vermeye çalışıyorum. lakin üstlerde bir yazar da bahsedince aklıma geldi. gerçekten bilgi içerikli bir girdiyi eksileyen bu tipler kim acaba? ha eksi-artı takar mıyım? hayır tabisiki de. kim takar...

16 kasım 23:54

2584. Herkesin yazdığında fazlasıyla artılandığı ancak gerçekleştirilen eylemde hiçbir değişim yaratmayan bir şeyden bahsedeceğim ben de: eksi yağmurları. Girdi yazmakta pek aktif olmasam da sözlüğü günde 1-2 kez altını üstüne getirecek şekilde okuyorum, iki grup keşfettim bu sayede birincisi asla eksilenecek bir yanı olmayan girdileri eksileyenler ikincisi bu yazarları eleştirenleri hararetle destekleyenler. Sayın eksileyenler, kimsiniz hakikaten? Bazı ürün yorumlarını görüyorum uf müthiş ayrıntı, gerekli bilgi, girdide gereksiz hiçbir şey yok ama 10 eksi var. NİYE. Lütfen, yargılamayacağım sizi bana sebebini yazın. Eksiğinizi gördüğünüz için mi kızıyorsunuz, üslup mu beğenmiyorsunuz, farklılığa mı tahammülünüz yok nedir yani. Konuşalım, vallahi merak ediyorum

16 kasım 21:44


2583. Benim için çekirdek gibi. Başlayınca bırakamadığım,bağımlılık yapan türden bir güzellik. Bir ürüne bakarken tarafsız yorum alabileceğim yegane sözlük.

16 kasım 18:25

2582. reklam olayı yüzünden sinirlerimi bozan sözlük olmuştur. yani nasıl böyle amatörce düşünülebilir anlayamıyorum, genel olarak mobilden kullandığım bir site bu ve sayfanın altında hiç de küçük sayılmayan bir reklam çıkıyor lök diye. mesaj yazamıyorum, girdi giremiyorum, bunun başka yolu yok mu gerçekten?

16 kasım 14:00

2581. Bu siteler her tarafa reklam koymanın aslında gelirlerini azalttığını farkemediler sanırım. Makul yerlerde reklam olduğu zaman, özellikle mobil olduğumuzda, bunu engellemek için bir çabaya girmiyoruz. Ama siteyi kullanmamızı engelleyecek şekilde reklam konulduğunda adblock tarzı bir uygulama kullanmaya başlıyoruz ve onu bir daha asla kapatmıyoruz. O site bizim için mimlenmiş oluyor. Sırf bir reklam daha fazla koymak için pek çok kişiden kazanacağınız gelirden oldunuz. Bu nasıl bir hesap bilmiyorum ancak mantıklı olmadığı kesin. Entrye aslında gizli not filan da koyacaktım ama maalesef o kısmı göremiyorum. Abv senin süslü    

Edit: Gönderdikten sonra farkettim, bir sürü yanlış yapmışım çünkü yazdığımı da göremiyorum. Tekrar abv senin süslü

16 kasım 03:27 16 kasım 03:35

2580. samsung internet kullanmaya başlamama sebep olmuş sözlüktür. zira mobil chrome'da çalışan adblock uygulaması yok. (gizlinot: swh) (gizlinot: neye niyet neye kısmet)

16 kasım 02:33


2579. Sözlükte bir süredir gözlemlediğim ve beni rahatsız eden bir durum var. Bir başlıkta her ne sebeple olursa olsun bir şeyler kötülenmeye başladıysa karşıt bir ifade içeren bir girdi girildiğinde seri eksileniyor. letgo'ya dair olumsuz olmayan bir yorum yaptığımda seri eksilenince yazmanın vakti gelmiş dedim. Letgo hakkında çok sapık olması dışında girdi giremeyiz çünkü artık.ya da ne bileyim simple ürünü alır da beğenecek olursam bir gün buraya yazamam çünkü başlıkta karar verildiği üzere youtuber şişirmesi ve vasat olduğunu söylemeliyim. İnsanların fikirlerini söylemek için, yorum çeşitliliği bulmak için kullandığı platformda neyin fanatizmi bu?

16 kasım 01:27

2578. çare adblock plus (gizlinot: chrome'a eklenti olarak gelir ve reklamları kaldırır)

16 kasım 00:56

2577. girdi yazarken yazdığımı değil de koskoca reklamı görmek? ne bileyim mükemmel bir fikir. Girdileri okurken altta sürekli dikkatimi dağıtan hareketli reklam görmek vay canına. Sağ ol sözlük!

16 kasım 00:51