girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2575)
  • medya (74)

2575. Bildirimler kısmındaki tüm bildirimleri tek seferde okunmuş yapabilmeyi kendisinden dilediğim sözlük. Düzen hastalığı olan ben deniz her gelen bildirimde, bildirime girip sayfa değiştirmek zorunda kalıyorum. 

dün 00:26

2574. sıfır noktalama işareti sebebi ile şikayet ettiğim girdiyi birkaç dakika sonra "bu şikayet sence haklı mı?" diyerek önüme düşüren site. bu biraz tuhaf olmadı mı sözlükcüğüm? 

ayrıca mobilden konuk yazar girdilerinde ya da şikayet girdilerinde onaylamaya bastıktan sonra akıştaki bütün girdiler nedense siliniyor, görünmez oluyor. sayfa aşağı kayıyor ama sıfır girdi varmış gibi oluyor. sayfayı yenilemek gerekiyor maalesef. 

umarım bu girdilerin silinmesi mevzusu çözülür bir an önce.

19 eylül 21:55

2573. Bu sözlükten öğrendiğim bir şey varsa o da şudur ki girdiniz ne kadar eksilenmişse o kadar doğru konuşmuşsunuzdur. 

(bkz: Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)

Edit: Hiç takılmam sayılara normalde ama ahahahahaha gerçekten tam yerinde oldu bilmiyorum bilerek mi yaptınız ancak eksileyen güruha burdan bol teşekkürlerimi gönderiyorum, güldürdünüz gece gece. 

19 eylül 21:09 19 eylül 22:51


2572. -sayfayı mouse ile tutup aşağı kaydırma olayı çalışmıyor. profil sayfasında veya herhangi bir başlığın sayfasında farketmiyor. tutup aşağı çekemiyorsun.

- bildiriye tıkladığında ilgili bildiriye gitmiyor sadece sayfası açılıyor.

17 eylül 10:00

2571. süslü sekmesinde yoğurttur çorbadır görmesek keşke. onların yeri konu dışı sekmesi.

16 eylül 22:39

2570. Bu sabah cilt alt tonuyla ilgili aklıma gelen bir argümanı soru halinde girdi olarak yazdım. "acaba bununla ilgisi olabilir mi?" şeklinde. Devamında bir makale linki verdim ve okumaya üşenenler için makalenin içindeki bilimsel bilgiyi de aktardım. Bunun cilt alt tonu ile alakası olduğunu düşündüğümü yazdım. "Girdi sadece soru şeklinde olamaz." Gerekçesi ile kabine gönderildi. "Alakası olduğunu düşünüyorum, düşünülmeye değer buluyorum." anlamında bir düşündürme sorusu bu aslında. Sözlüğün formatına da "güzel olmanın avantajları" ya da "süslülerin vücut ölçüleri"nden daha uygun bir konu olduğunu düşünüyorum. Bari linke bir baksaydınız sildirmeden önce. Ya da madem bu kadar idealistiz arada bir sözlüğe girip "ben güzelim" yazıp çıkanların üyeliğini de iptal edelim.

16 eylül 15:46

2569. Param pek çıkışmadı bu sıralar ürün yorumlayamadım elimdekilerle idare ettim affedin. Konu dışında geziniyordum aylardır. Ne derdim varsa yazdım , gündelik hayatımı paylaştım akşam elimde kahve. Çünkü “günün nasıl geçti” diye muhabbet edeceğim birisi yoktu. O uğruna “aşk için her şey mübah mıdır” diye soru açtığım ilişki de bitmek üzere. Ben istiyorum bitmesini.

Almanca grubu kurduk. Hayran olunasıca insanlardı. Bana yardım etmişlerdi dil sınavımdan önce. Yaklaşık 20 kişiyle konuşmuşumdur , 20 si de çok mükemmel yazarlar. Sizlere teşekkür ederim.

Tek bir şey için özür dilerim , sanki dünyada tek ben dert çekiyormuşum gibi sürekli melankolik girdiler girdim. Bunu yapmam sanırım hataydı. 

Bana sokakta gördüğüm iki siyah köpekten korkmak yerine sevmeyi öğrettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın hoşçakalın🙏🏻 Bu hesabı kapatmam gerek sanırım çünkü dolandırıcı damgası yedim. Bir daha açar mıyım bilmiyorum. 

16 eylül 00:30


2568. Son iki gündür yazarların birbirlerine hakaret içeren ve aşağılayıcı cümleler içeren girdilerini şikayet ediyorum. Şikâyetlerim haksız bulunuyor... hakaret etmek serbest oldu da benim mi haberim yok?!? Bu yüzden ne sözlüğe giresim geliyor ne de girdi yazasım...

15 eylül 16:07

2567. formatın iyice bozulduğu sözlüktür. yeni nesil yazarlar süslü sekmesinde kendi kendine muhabbet eder gibi flood yapıyor, içerik=0.

yeni nesil yazar alımı yapılırken moderasyonun sözlük nedir, jargon nedir, içerik nasıl yazılır gibi soruların cevaplarını bilen süslülerin yazarlıklarının onaylaması gerektiğini düşünüyorum.

15 eylül 12:34

2566. Şu aralar pek bir gergin pek bir troll dolu olan sözlük. Eski zevkini alamıyorum.

Edit; ek.

14 eylül 22:04 14 eylül 22:05