girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2615)
  • medya (71)

2615. yazarlarının cinsel dertlerinin asla ve kat'a bitmediği sitedir.

dün 17:47

2614. daha önce de yazmıştım, sorun devam ediyor. telefondan asla giremediğim sözlük.

dün 04:47 dün 04:47

2613. 2 oje medyamın da kendiliğinden silindiği sözlük. medyasız girdini durmasının anlamı yok diye ben de yazıları da sildim.

ama ben o medyaları rengi doğru yansıtmak adına ne çilelerle çekmiştim.(gizlinot: :/)

21 ekim 19:07


2612. Ben bugün bu sözlüğün ikinci bir yüzünü gördüm. ve şaşırdım açıkçası. Burası her şeyi konuştuğumuz bir yer değil mi? Yeri geliyor siyaset konuşuyoruz yeri geliyor kozmetik. Ama burda yazan yazarlari tüm hayatları kozmetikmis gibi yargılayan insanlar var. İndirimde sıra bekledi diye küçümseyen, alışveriş yapti diye dolaylı yoldan aptal yerine koyan insanlar var. kusura bakmayin konuyu uzatmak istemiyorum ama bu kendilerini diger insanlardan farkli görenlere bir seyler söylemezsem olmazdi. Bu kadar basit bir konuda bile ayrışmaya öyle hazırmışız ki başka konularda neden birlik olamadığımız belli. 

20 ekim 19:15

2611. nyx’in super cliquey satin matte rujuna başlık açtığım, balya balya yazı yazdığım, kategori seçimlerini herşeyini yapıp başlığı açmaya kalktığımda hata veren ve asla başlık açtırmayan site. 

Bi tarafı düzeltiyorsunuz diğer taraf bozuluyor valla bay geldi. 

20 ekim 13:58

2610. yazarlarının "trojan" (gizlinot: normal hesap gibi gözüken ama amacı reklam olan) reklam hesapları konusundaki hassasiyetine bayıldığım sözlüktür. şikayet eden süslünün ellerine sağlık, çok güzel tespit etmiş.

reklam hesaplarının reklam hesabı olduğu tüketiciye bildirilmelidir. diğer türlüsü çok manipülatif bence. yoksa, bir süre sonra burada kimin neyi gerçekten beğendiğini anlayamayacak hâle geliriz. zaten youtuberlarla ilgili en büyük sıkıntı da buydu, önerdikleri hiçbir şeyde samimi değiller. süslü sözlük öyle olmasın! 

19 ekim 23:09

2609. Son “kıytırık üniversite bölümleri” sorusundan ve soruda bulunan cevaplardan sonra isminin “ergen sözlük”(gizlinot: Aklı başında gençleri elbette tenzih ediyorum ) olarak değiştirilmesini teklif ettiğim site. Linç sözlük, vasat sözlük de alternatifler arasında.               

19 ekim 01:32


2608. İnsanların mesleklerini ve okudukları bölümü aşağılamak için soru sorulan yer.Bu da yeni moda mi? Bunları tartışmak yerine okuduğunuz bölümle ilgili kendinize bir şeyler katın  ayşe fatma ali'nin okuduğu bölüm kiytiriksa (bu ne iğrenç bir kelimedir) tamamen onu ilgilendirir. İnsanlar tercihleri doğrultusunda okul okurlar. O sanatla ilgilenmek istiyordur,sana göre kiytirik olabilir. Diğeri ofis işi sevmiyordur,bir başkası sayılarla haşır neşirdir finans istiyordur. Kiytirik dediğiniz bölümlerin çoğu puzzle gibi. Hayatımızın bir parçasına etki eden insanlar  kiytirik görünen bölümlerden mezun. Bir o kalmıştı burada karışmadiginiz. Herkes tip yazsın o zaman,bu sefer o mezunlara istihdami siz saglarsiniz. Zaten şu Geyikler yüzünden her sene bir bölüm popüler oluyor ve sonunda Gereğinden fazla mezun veriyor. İlgisi olmayan adam bile "revaçta,çok para var abi,statü var abi,kaliteli bölüm abi " düşüncesine kapılıp bambaşka bölümler okuyor.

19 ekim 01:11

2607. her şeye rağmen çok sevdiğim bir sözlük. burada yazar olduğumdan beri, ki 2 yıl olmuş, bir daha da başka bir sözlüğe dönüp bakmadım bile. hatta zaten seneler öncesinden suyu kaynayan, başka bir sözlükteki hesabımı 10 yıldan sonra sildim, hiç de pişman olmadım.

18 ekim 03:33

2606. fark ettim ki buradaki bazı yazarlar gözüne kestirdiği bir yazar olunca türlü bahanelerle tüm girdilerini şikayet ediyor. mesela biraz önce tekrar aynısı oldu. her girdide alakalı/alakasız şikayet etmiş. mesleki bir terimi bile bahane göstermiş örneğin. yazara da baktım toplam 20 30 girdisi var neredeyse hepsi şikayete düşmüş. bu kadar şikayete ne gerek vardı?

16 ekim 17:02