girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2621)
  • medya (72)

2621. nyx’in super cliquey satin matte rujuna başlık açtığım, balya balya yazı yazdığım, kategori seçimlerini herşeyini yapıp başlığı açmaya kalktığımda hata veren ve asla başlık açtırmayan site. 

Bi tarafı düzeltiyorsunuz diğer taraf bozuluyor valla bay geldi. 

1 saat önce

2620. yazarlarının "trojan" (gizlinot: normal hesap gibi gözüken ama amacı reklam olan) reklam hesapları konusundaki hassasiyetine bayıldığım sözlüktür. şikayet eden süslünün ellerine sağlık, çok güzel tespit etmiş.

reklam hesaplarının reklam hesabı olduğu tüketiciye bildirilmelidir. diğer türlüsü çok manipülatif bence. yoksa, bir süre sonra burada kimin neyi gerçekten beğendiğini anlayamayacak hâle geliriz. zaten youtuberlarla ilgili en büyük sıkıntı da buydu, önerdikleri hiçbir şeyde samimi değiller. süslü sözlük öyle olmasın! 

dün 23:09

2619. Son “kıytırık üniversite bölümleri” sorusundan ve soruda bulunan cevaplardan sonra isminin “ergen sözlük”(gizlinot: Aklı başında gençleri elbette tenzih ediyorum ) olarak değiştirilmesini teklif ettiğim site. Linç sözlük, vasat sözlük de alternatifler arasında.               

dün 01:32


2618. İnsanların mesleklerini ve okudukları bölümü aşağılamak için soru sorulan yer.Bu da yeni moda mi? Bunları tartışmak yerine okuduğunuz bölümle ilgili kendinize bir şeyler katın  ayşe fatma ali'nin okuduğu bölüm kiytiriksa (bu ne iğrenç bir kelimedir) tamamen onu ilgilendirir. İnsanlar tercihleri doğrultusunda okul okurlar. O sanatla ilgilenmek istiyordur,sana göre kiytirik olabilir. Diğeri ofis işi sevmiyordur,bir başkası sayılarla haşır neşirdir finans istiyordur. Kiytirik dediğiniz bölümlerin çoğu puzzle gibi. Hayatımızın bir parçasına etki eden insanlar  kiytirik görünen bölümlerden mezun. Bir o kalmıştı burada karışmadiginiz. Herkes tip yazsın o zaman,bu sefer o mezunlara istihdami siz saglarsiniz. Zaten şu Geyikler yüzünden her sene bir bölüm popüler oluyor ve sonunda Gereğinden fazla mezun veriyor. İlgisi olmayan adam bile "revaçta,çok para var abi,statü var abi,kaliteli bölüm abi " düşüncesine kapılıp bambaşka bölümler okuyor.

dün 01:11

2617. her şeye rağmen çok sevdiğim bir sözlük. burada yazar olduğumdan beri, ki 2 yıl olmuş, bir daha da başka bir sözlüğe dönüp bakmadım bile. hatta zaten seneler öncesinden suyu kaynayan, başka bir sözlükteki hesabımı 10 yıldan sonra sildim, hiç de pişman olmadım.

18 ekim 03:33

2616. mobilden girince link falan ekleyebiliyorduk, şimdi yine gitmiş. neden? :/

17 ekim 23:41

2615. fark ettim ki buradaki bazı yazarlar gözüne kestirdiği bir yazar olunca türlü bahanelerle tüm girdilerini şikayet ediyor. mesela biraz önce tekrar aynısı oldu. her girdide alakalı/alakasız şikayet etmiş. mesleki bir terimi bile bahane göstermiş örneğin. yazara da baktım toplam 20 30 girdisi var neredeyse hepsi şikayete düşmüş. bu kadar şikayete ne gerek vardı?

16 ekim 17:02


2614. sözlüğü hala kullanmayı bilmeyen yazarlar var. bakıyorum uktelere, “süslüler kız isteme çiçeği nasıl olmalı sizce?” yahu böyle başlık açılır mı? 

“kız isteme çiçeği” yaz ki tanımı yapılsın. aşağıya da sorunu sorarsın. bazı uktelerle beni güldüren sözlük.

14 ekim 20:44

2613. Soru-cevap aparatı olmasa daha hoş olurdu diye düşünmeye başladım artık.

13 ekim 22:22

2612. 1 sene sonra geri döndüğüm sözlük.

Herkes ne kadar değişmiş, insan tanıdık isimler arıyor ama yeni yazarlardan da efsaneleri görüyor gibiyim (gizlinot: Swh)

Neyse, bana bazı şeyler hakkında güzel fikirler sunan, yardımcı olan canım sözlük.

13 ekim 22:16