sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (2678)
 • medya (85)

2678. yazılan girdilere yorum yapabilme sekmesi getirilsin. Her şey içimizde kalıyor iyisiyle kötüsüyle :(

Edit : eksiyi basıp geçenler. Sebep ?

dün 23:18 dün 23:58

2677. Süslülerin günlük makyajları başlığında süslüleri, saçma sapan bir görsele benzeten süslü ne kadar da kötü kalpli. şimdi eleştiriye kapalı olmakla, şakadan anlamamakla suçlanacağım. Ama sorun şu ki benzetmeyi yapan kişinin makyajını değil dış görünüşünü eleştirmiş. Kim bilir kim alındı buna, kim kırıldı, kimin özgüveni zedelendi? Umarım hayatımda bu kadar kötü kalpli insanlar hiç olmaz. Girdiyi göreli saatler oldu ama aklımdan çıkmıyor. En son bulaşığı yarım bırakıp geldim. Yazmasam rahat edemezdim.

dün 20:09

2676. Ergen yuvasıdır.

dün 17:58

2675. Tadı fena halde kaçmış sözlüktür.çok sevdiğim değer verdiğim yazar arkadaşlarım olmasa durmazdım daha fazla, fazlasıyla ikiyüzlülük , hadsizlik doldu buralar.

dün 10:36

2674. Modlarının uzun tatillerde olduğu sözlük

20 şubat 22:19

2673. Girdiğimiz girdiler ciddi anlamda sinir bozucu bir sistemle bir şikayette kontrol edilmeden askıya alınan düzeltme yaptığımız zaman veya düzeltme yapmadan "girdimden eminim ben" diyerek gönderdiğimiz girdiler ise günlerce kontrol edilemeyip geri yayınlanmayan, moderatörlerinin ayakta uyuduğu oluşum.

Bir entry'm bağlaçların(no: -De bağlacının) yazımı ile ilgili şikayet almış. Okuma öğrendiğim günden beri ben bağlaçların yazımına dikkat ederim. Yazım hatası yapmış olabilirim, fakat şu ortamda yine de çoğunluktan daha dikkatli olduğuma eminim bu konuda. Hiç değilse bağlaçların kullanımında kendimden eminim.

Neyse bu uyarı alan girdi direk kabine gitmiş. Hadi diyelim ki şikayet edenin dilbilgisi zayıf hiç moderatör yok mu bu sözlükte kabine atmadan önce bir kontrol etsin? Girdiyi editleyip geri gönderdim de anca incelemek akıllarına geldi. Onaylayıp günler sonrasında tekrar yayınladılar. Bu nasıl bir sistemdir gerçekten.

Bazı şeylerin acilen düzelmesi gerek. Moderatör alımı yapılmalı, zira sözlük gün geçtikçe kalabalıklaşıyor. Emek harcayıp insanlara faydası olsun diye ürünler hakkında fikrimizi yazıp soru cevaplıyoruz. Ama altı doldurulamayan şikayetler yüzünden girdilerimiz günlerce yayından kaldırılıyor, bir de düzeltmeden tekrar gönderilemiyor. Zaten yeterince düzgün yazılmış bir girdi için ekstra emek harcamak zorunda kalıyoruz. Keyif almak veya artı puan için girmiyoruz o girdileri, para da kazanmıyoruz. Fikrimizi paylaşalım da yarın bir gün bir ürün hakkında bir şey merak ettiğimiz zaman yorum görelim istiyoruz. Bu tip durumlar sözlüğün kullanışlılığına ciddi anlamda zarar veriyor.

Bir de bakıyoruz ki ırkçı girdiler, hakaret içeren girdiler, soru cevap sekmesindeki saçma sapan cevap ve hakaretler olduğu gibi orada.

Öyle süslü sekmesine reklam alarak olmaz bu iş. Biraz daha emek harcamanın zamanı gelmiş.

20 şubat 22:09

2672. deprem oldu gençler.

istanbuldan hissettik

edit: merkez üssü çanakkale. 5.3 şiddetindeymiş.

20 şubat 21:26 20 şubat 21:32

2671. Alın, alın, aldığınız üyelere bakın. Yaptığınız aparata bakın. Şöyle insanları hâlâ konuşturmanızla da gurur duyun.

1 haftadan fazladır şikayetlerime dönüş alamıyorum. Yalnızca bugün bilgi içermeyen bir girdi için dönüş aldım fakat böyle hakaret içeren hiçbir şey kaldırılmıyor.

Edit: ilgili görselleri tam 1 saat tuttum ve sildim. Sesimi duyduğunuzu zannetmiyorum ama bir ihtimal diyorum yine de.

20 şubat 21:22 20 şubat 22:26

2670. Akışta bir başlık hakkında fikrimizi veya deneyimimizi paylaşıyoruz belli argümanlar çerçevesinde. Girdiler soru içerikli olmamalı ve sırf soru sorulabilsin diye akış dışında ayrı bir sekme var soru-cevap diye. Her gün hem konu dışı, hem süslü akışta ne bilgi veren ne fikir beyan eden çok fazla girdi görüyorum. Lütfen sözlüğün kurallarını okuyarak, bir girdinin yazılırken dikkat edilmesi gereken hususları göz önüne alarak girdi yazalım. 

Bir ürün başlığının altında hala 'kullanan var mı?' vb sorular görüyorum. Bunun için soru-cevap var. Ukte var. Lütfen biraz dikkat edelim, zaten başımızda modlar yok almış başımızı Allah'a emanet gidiyoruz, en azından basit sorunları önleyelim.

18 şubat 11:06

2669. Yazıp gönderdiğim şeyleri ne cevap ne girdi olarak görebildiğim sözlük. Allah aşkına bir mod hatırlasın şu sözlüğün varlığını

17 şubat 00:41

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar