yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2858)
  • medya (134)

  2858. nasıl bir site acaba diye girdim bi gün. sadece kadınlara has gibi olması fikir olarak ilginç geldi diyeyim. ürünler hakkında fikir girilmesi falan derken üye olayım dedim. üye olunca eksi duyuru gibi soru cevap kısmı ilgimi çekti. ayrıca sözlükte çaylak olmam hasebiyle bu kadar kısa sürede yazar olmak da cazip geldi diyeyim. en güzel nokta ise her haltın kapalı olduğu şirkette bu site açık. dolayısıyla biraz buralardayım. gözüm üzerinizde..

  23 ağustos 17:04

  2857. Galiba çok kafayı yedi süslü sözlük. Sorun kabine alındı diye bildirim geldi nedeni de aynı soruyu sormammış Allah Allah dedim. Mihriban sorusuymuş valla billa ben değilim o hahaha çok saçma. Soru kaldırılmış süslüler bari yazayım 

  22 ağustos 20:22

  2856. eksi oyların da bildirimi gelmeli bence. kimlerin neyi eksilediği de şeffaf olmalı. bir yazarın profiline girince nasıl ki beğendiği girdileri görüyoruz, beğenmediği girdileri de görebilmeliyiz. ayrıca şikayetlerin sonuçlanması gerçekten çooooook uzun sürüyor. formata uymayan, türkçenin anasını ağlatan, bariz bir şekilde hakaret içeren girdiler oldukları gibi duruyorlar. bütün bunların sebebi sözlüğün yazarları "küstürmemeye, kaçırmamaya" çalışması sanırım. "formata uymazsanız da sorun değil, eksiye boğulsanız da ruhunuz duymasın, aman ağzımızın tadı bozulmasın ali rıza bey." anlayışı. şikayetleri değerlendirecek, bu işi profesyonel olarak yapan bir kişi bile dahi olsa olmalı. moderasyondaki hiç kimsenin birincil işi sözlük değil sanırım.

  22 ağustos 15:33 22 ağustos 16:07

  2855. yine sevgilisi olan, çok sevişen, seks konuştuğu için garip karşılandığını sanan, fondöteni seksapel(gizlinot: 2 puanı buna verdim) bulan, ruj yorumlarken bile sevgilisinden bahsedebilen, erkeğimci bir troll gelmiş, ne diyelim pek komik gelmedi, puanım 10 üzerinden 2, bir (yazar: bunubegendi) olamaz.

  kardeşim seks konuştuğun için garip karşılanmıyorsun her konuyu sekse bağladığın için garip karşılanıyorsun, bil istedim.

  22 ağustos 09:26 22 ağustos 09:27

  2854. Belli sayıda karakteri geçen girdiler için "devamını oku" tarzında bir şey gelse daha iyi olabilecek sözlüktür.

  20 ağustos 23:15

  2853. Sabahtan beri medya ekleyemediğim sözlük. Kırk yılda bir ruj görseli ekleyesim tuttu, yükle tuşu asssla çıkmıyor. Sen kaybedersin sözlükcüğüm...

  İnş gece bir anda medyayı dudaklarım basmaz çünkü çok korkunç olur :d şimdiden özür diliyorum...

  20 ağustos 21:51 20 ağustos 21:54

  2852. Son zamanlarda kıdemli süslülerin ya da şikayetleri inceleyen süslülerin sürekli kendini belli etme çabasında olduğunu düşündüğüm sözlük. Tamam şikayetlerimizi inceliyorsunuz çok teşekkürler, çok önemli olmamasına rağmen ara sıra serzenişte de bulunulabilir fakat son zamanlarda çok sık bu tür girdilerle karşılaşıyoruz gibi. Edit: asla kişisel algılanabilecek bir şey yazmadım, kıdemli yazar isimlerini bile hatırlamam. Yanlış anlaşılmasın lütfen.

  20 ağustos 12:47 20 ağustos 12:49

  2851. Modlar tatilden dönmüş :d (gizlinot: Kabinlerceee)

  19 ağustos 19:51

  2850. Mobil uygulaması bir türlü çıkmayan, çıkamayan platform...

  19 ağustos 04:07

  2849. Sırf bir an evvel yazarlığı onaylanıp troll sorular sormak ya da amaçsızca ve tamamen sadece öylesine burada bulunmak için girdiler yazan, bir de bunlarla onay almayı bekleyen yazar adaylarının bulunduğu sözlüktür.

  Yaklaşık 1-2 aydır kıdemli bir süslüyüm. Birçok konuk yazar girdisi okuyup delirmem üzerine işbu girdiyi yazıyorum. Şu şekilde ürün yorumları var ve bunda sahiden de ciddiyim:

  "X kapatıcı çok güzel. Beğendim"

  "Y fondoten harika mükemmel mat duruyor çok sevdim yine alırım fiyatı uygun"

  "Z markanın allığı çok güzel çok beğendim. Aslında B marka allık kullanıyordum çok seviyordum çünkü B marka çok iyi çok güzel yıllardır seviyordum ama Z aldım o da çok güzel"

  Bu tarz girdileri bir de birçok yazım yanlışıyla ve neredeyse anlaşılmayacak düzeyde yazılan devrik cümlelerle düşünün. Gerçekten sırf bir an önce yazar olmak için bu kadar rastgele mi girdi yazılır?

  Sözlüğün sahiden eski günlerdeki kalitesini arar olduk. Ben de ilk girdilerimde acemilikle ve heyecanla emojiler kullanıp ara sıra yazım yanlışı da yapmışım ama böyle kısacık ve olmasa daha iyi olur dedirten girdiler yazmamışım. Bunlara baştan dikkat etmeden alınan yazarlar olunca bu defa da soru tarzında başlıklar, yazım yanlışlarıyla dolu göz kanatan girdiler, amacından sapan ve çoğu troll sorular görüp duruyoruz. Lütfen azıcık da olsa özen.

  Edit: imla.

  19 ağustos 02:40 19 ağustos 02:49