yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2850)
  • medya (134)

  2850. Nacizane birkaç önerim var:

  - anonim cevaplamak kaldırılsın

  -anonim soru sormak da bir yazar için limitli olsun. Mesela her yazar ayda bir-iki kez anonim soru sorabilsin.

  Bu sayede anonim soru sormaya ihtiyacı olanlara hizmet verebilir bence, mevcut şekliyle ya trollere hizmet veriyor ya da kaos yaratmak isteyenlere.

  Bu aparat yüzünden sözlükten soğudum, gerçekten enerjimi emiyor. Bakmamaya çalışıyorum elimden geldiğince ama bir kere bakarsan geçmiş olsun düştün kara deliğe.

  dün 10:10

  2849. (link: https://www.instagram.com/p/B1OcxGFHwEd/?igshid=103nx4orowrir Sözlüğün özetini paylaşıyorum. Neyse ki bizim böyle ihtiyaçlarımız olmuyor. Süslü sözlük fazlasıyla karşılıyor. Soru cevap sekmesini özellikle tavsiye ederim.)

  dün 00:58

  2848. Konu dışı sekmesinde en aşağıda 1 saat önce girilmiş bir girdi gözüküyor ve içerik sonu yazıyor. Sadece bende mi var bu sorun acaba?

  Edit: şu an böyle bir sorun yok.

  16 ağustos 20:28 dün 18:27

  2847. Uzun girdiler için devamını oku seçeneğinin getirilmesi gereken sözlük. Demin bir girdi paylaşan süslü konu dışının tamamını kaplamıştı. Akış için daha faydalı olacağını düşünüyorum.

  16 ağustos 18:13

  2846. neden mi?

  (başka sözlükte yaşayamam. (gizlinot: swh) )

  ilgili medya:
  1
  16 ağustos 13:46

  2845. dün sabah %90 ihtimalle hemcinsimiz tarafindan mini etekle ilgili "ben trolüm" diye bagiran bir soru acildi. Her zaman oldugu gibi soru sahibi ortadan cekildi ve cevap veren arkadaslar arasinda tartisma basladi ve ortalik iyice karisti.

  merak ediyorum, Bu soru neden hala kaldirilmadi mesela? Insan gercekten düsünüyor altinda baska bir sebep mi var diye..

  16 ağustos 09:28

  2844. soru cevap kısmına moderasyonun acilen bir kısıtlama getirmesi gerektiğini düşünenlerdenim. gerçekten bir konuda bilgi almak, tavsiye-öneri vs. için soru sormak başka bir şey; trollük yapmak, saçma sapan konularda dikkat çekmek için yazmak başka bir şey.

  14 ağustos 22:30

  2843. Bir şeyler yazayım da ne yazarsam yazayım diyerek yazan yazarlara sahip oluşum. 

  Bakıyorsun yazılanlara, şunu aldım daha kullanmadım etkileri yazarım. E iyi madem biz bekleriz seni, maksat sen yazmış ol. Güle güle kullan bu arada. (gizlinot: Ürün başlığına yazılmış, son alınan kozmetik ürün başlığına değil. )

  Vay efendim bu başlık neden var? Adam 2016’da açmış başlığı kimseden bir kere ses çıkmamış, 3 sene sonra bir kişi ne gerek var dedikten sonra peşpeşe benzer girdiler. Çok özgünsünüz. 

  Saç kremi almış mesela, beğenmedim kokusu kötü yazmış. Sağol ya, ben bu bilgiyi süslü sözlüğe sen yazmasan nasıl edinirdim ki? Aydınlanma yaşadım sayende. (gizlinot: Sadece bunu yazmış yalnız. )

  Şekerli parfüme tütün kokuyor demiş birisi. Hani parfümü de kullanmasam bir şey demeyeceğim, sonuçta bilmiyorum derim. Ama kullanmayan bir sürü insan var tabii, nereden bilecekler değil mi? E ama sen girdi yazmış oldun mu? Oldun. Boşver gerisi önemsiz.  

  Daha ne örnekler var da işte, neyse. İçim sıkılıyor bazen bakarken. Bir kaç bildiğim, gerçekten emek veren yazarlar var. Onların da sayısı git gide azalıyor. 

  Eksi editi: şu eksileyenler keşke görüntülense. Girdilerine baksanız kesin böyledir, çünkü eleştirilmek hoşlarına gitmiyor. Herkes beğenmeli çünkü yazdıklarını. Savunmalar da kesin “ sen sanki çok katkıda bulunuyorsun “ oluyor. 

  14 ağustos 19:17 14 ağustos 19:35

  2842. Her şeyi bilmek mi gerekiyor aranıza katılmak için ya da kabul görmek adına? Bronzlaşmak hakkında pek fazla bilgim yok dediğim için eskilenmiş olmak nedir anlamış değilim açıkçası. Bildiklerim kadar bilmediklerim için de buradayım ben. Üslubum da diğer yazdığım yerlerden farklı değil bilakis argo kullanmıyorum burada sadece. Lakin burası kadar sığ kadın kültürüne sahip bir yer daha görmedim. Kaç eski aldığımın bir önemi yok gerçekten. Ekranı kapatmak yeterli ortamdan uzaklaşmak adına. Fakat verilen tepkiyi anlamak güç. Vlogger ya da Blogger dediğiniz kişileri yerden yere vururken, onlardan pek de bir eksik yanınız olmadığını görüyorum insanlara tepeden bakarak.

  14 ağustos 13:49

  2841. Keşke soru engelleme özelliği olsa da son cevaplar kısmında(gizlinot: Ya da soru kısmında gezinirken) engellediğimiz soruya gelen cevapları görmesek(gizlinot: Bazı şeylere cidden tahammül etmekte zorlanıyorum).

  14 ağustos 01:51