yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2909)
  • medya (139)

  2909. Şikayet ettiğiniz girdi ve sorular için gelen bildirimler sonrası, üst üste bildirim gelmesi dolayısıyla (gizlinot: İlginç bir şekilde ) kendi hesabınızı da askıya alan sözlük.

  24 dk önce

  2908. ekşisözlük'teki gibi bir yazıyı kimin favorilere aldığını örnek alması gereken sözlük. koy aynı özelliği eksileyen kısmına bakalım eksileyen kalıyor mu...

  soru cevap kısmındaki olayların ise artık bilerek, modlar ve yönetim tarafından desteklendiğine inanmaya başladım. kendi sitesinde güzel vakit geçirmek için zaman ve emek harcayan insanlara bu kadar hakaret edilmesini görmezden gelmelerinin bir sebebi olmalı(gizlinot: tıklanmalar, reklam ve para).

  2 saat önce

  2907. hem süslü hem konudışı hem de soru-cevap sekmesine bakarsanız göreceksiniz ki birçok yazar sözlüğün halinden çok rahatsız. süslü sekmesine hiçbir katkısı olmadığı gibi önüne düşen girdiyi okumaya bile gerek duymadan eksileyenler, konudışı keza öyle, soru cevapta ise anonimliğin arkasına saklanıp bir insan nasıl davranmamalıysa, etik olmayan ne varsa yapanlar.. şunu bunu yapıyorlar demiyorum çünkü gördük ki sınırı yok. süslü sözlük platformu günbegün dibe batıyor, platformu amacına uygun kullananlar bahsettiğim tipler yüzünden ya katılım sağlamıyorlar ya da hesaplarını kapatıp gidiyorlar. işte bu yüzden şahsi tavsiyem soru-cevapta anonimliğin kaldırılması. eksi ve artıların ise şeffaf olması, etkileşimin hangi yazardan geldiğinin herkes tarafından görüntülenebilmesi.

  bugün 14:10 bugün 14:15

  2906. Soru-cevap aparatında Çoğu sorunun altında kaos var, hakaretler havada uçuşuyor. Şikayet ediyorsunuz, 5 gün sonra (gizlinot: en iyi ihtimalle 5 gün) şöyle bir cevap geliyor: “içerik siz şikayet ettikten sonra yayından kaldırıldı.” Ee?

  Hayatımda daha saçma bir şey duymadım. Yayından kaldırılsın kaldırılmasın ne fark eder, yetkililer göremiyor mu kim yazmış, ne yazmış? Ben burada cinnet geçirip milletin anasına, babasına, ailesine küfredeyim, 2 dk sonra sileyim ve konu dışında, süslü kısmında şirin şirin davranmaya devam edeyim. Oh ne güzel.

  Zaten doğru düzgün içerik üreten çoğu yazar lince uğrayıp gitti sözlükten, daha ne bekliyorsunuz bir şeyleri düzeltmek için? Eğer başa çıkamıyorsanız da kapatın sözlüğü gidin. Eskiden Girdi yazan, soru cevapta aktif olan moderatörler vardı, onlar bile 1 yıldır girdi yazmıyorlar.. Ya aktif moderatör işe alın, ya daha katı kurallar getirin hakaretler konusunda, ne bileyim. Bir şeyler yapın ama. İnsanlar zaten bir yaptırım uygulanmayacak diye rahat rahat hakaret ediyor. Bu girdiyi de medyaya ekleyeceğim bildirimi gördükten sonra yazmak istedim. Medyaya bakın, haklı mıyım değil miyim karar verirsiniz.

  bugün 13:04

  2905. Soru-cevap sekmesinin sözlük daha huzurlu bir yer haline gelene kadar kapatılması, veya en azından anonimliğin kaldırılması gerektiğini düşündüğüm sözlük.

  Oturdum eksileri izliyorum, hadi bakalım..

  dün 23:42 dün 23:43

  2904. Arkadaşlar yazım yanlışı olmayan, reklam kokmayan, formata uygun yazılmış ürün yorumlarını neden eksiliyorsunuz gerçekten? Kasıtlı bir eksileme söz konusu çünkü süslü akışında eksisiz girdi yok. (gizlinot: Konu dışını anlıyorum mevzu sadece ürün yorumları)

   High end eksileyen, drugstore eksileyen, yazara sinir olduğu için eksileyen, ürün hakkındaki yorumu aynı olmadığı için eksileyen...

  Tanım: süslü sekmesinin, bir kesime rahatsızlık vermeye başladığı sözlük.

  dün 23:23

  2903. Kafa dağıtmak, ürün yorumlarına bakmak için bazen de kendi yorumlarımızı paylaştığımız bu yerde şu eksileme işine bi çözüm getirmesini istediğim sözlük. En azından kimlerin eksilediğini görelim de biz de ona göre nefret takımına gardımızı alalım. En son pigment girdisi yazmıştım yani pigmentlerden nefret edecek kadar ne yaşadınız djfjfk. Artık şu eksileme işine ve soru cevap şeysine bi denetleme olmalı kafamızı dağıtmak yerine kafamızın tası atıyor sözlük sayesinde diyeceklerim bu kadar.

  dün 23:03 bugün 00:07

  2902. İnsanı çileden çıkartabilen sözlük.

  Soru-cevapta binlerce kere sorulan vajinal mantar sorusuna sanki kopyala yapıştır cevap yazmışım gibi gönderimi kabine atmış. Bir de o soru cevaplarla birlikte yayından kaldırılmış. Tamam o halde deneyim falan paylaşmayalım. Bak başının çaresine yazalım.

  dün 22:41

  2901. şikayetlerime gelen tek yanıtın "içerik siz şikayet ettikten sonra yayından kaldırıldı." olduğunu söylemiştim. bakın cevaplarıyla birlikte yayından kaldırılan soru üzerine, hangi cevap yaptırımsız kalmış:

  "anonim 4, istesen de bu kadar mal olamazsın. kısa flörtün ardından evlenmek nedir? evlilik hayatın en önemli kararıdır! ben eşimle 8 yıllık beraberlik, 2 yıllık nişanlılıktan sonra evlenmiştim. seni bilmem ama ben böyle bir ahmaklık yapmam, yapmadım da. daha iş yok güç yok, bırak seni eşinin de işi yok bütün elindekini avucundakini satıp toz pembe hayallerle nasılsa yolumuzu buluruz yaaaaa diye bodoslama oraya taşınmak nedir??? sen böyle bir mallık yapar mısın? bir insanın böyle bir salaklık yapabilmesi için beyninde en ufak bir kırıntı dahi olmaması lazım. bunun için acilen beyin takviyesi diyorum çünkü ortada beyin namına hiçbir şey yok! kız alnının üstünde koca bir saman kütlesi taşıyor!!! "

  bunu yazan kişi hiçbir şekilde yaptırımla karşılaşmıyor. ne sözlükten uzaklaştırılıyor ne de uyarılıyor. çünkü "içerik yayından kaldırıldı." yok ya? bir paragrafta mal, ahmak, salak, beyin takviyesi falan yazan bir yazar neden hiçbir yaptırımla karşılaşmadan sözlükte takılmaya devam ediyor? burasi dingo'nun ahırı mı yani? benim "yarı cahil." yazdığım cevaplar hakaret içeriyor, ama buna bir şey yapılmıyor öyle mi?

  ilgili medya:
  1
  dün 22:37 dün 22:38

  2900. Belli zaman aralıkları ile kabinde (1) şeklinde bildirim gördüğüm ancak girince kabin boş oh ne güzel diye yazıyla karşılaştığım sözlüğümüz. Sadece soruyorum neden (gizlinot: :D)

  dün 22:36