sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (2828)
 • medya (120)

2828. Bir yazarın hit the pan başlığındaki görsellerin iğneyle delindiğini söylemesi sözlükteki unutulmaz olaylara girdi benim için. Bunu yaptığı söylenen yazar ile ilgili hiçbir yoruma bir şey diyemem şahsi fikrinizdir. Ama iğneyle allık deldi ne demek ya? Güldürdü.

1 saat önce

2827. Soru cevap kısmında sevgilisinin eski kız arkadaşının fotoğrafını atıp “sizce güzel mi” sorusunu soran da gördü bu gözler. Daha kötü nereye gidebilir dedikçe sözlük daha da dibe batıyo

dün 19:09

2826. Sözlükte küfürler, hakaretler gırla geziyor benim pubg mobile girdim kabine gidiyor. gerçekten çok ilginç

tanım: kafasına göre

dün 17:12

2825. bir sürü insanı saçma sapan nedenlerden dolayı sözlükten uzaklaştıran, 6 ay hesapları askıda bırakan, ama insanlara orospu, kenar mahalle yosması, birinin metresi olduğun çok belli, kevaşe, gerizekalı gibi türlü türlü iğrençlikteki ifadeleri kullanmalarına izin veren ve her koşulda onları koruyan sözlük. evet özellikle izin veren ve koruyan diyorum çünkü bunun başka bir açıklaması olamaz. bunları yazma cesaretini siz modlar olarak kendi elinizle veriyorsunuz o insanlara. göstermelik kural koymak hiçbir şeyi değiştirmiyor çünkü. gün geçtikçe seviyenin aşağıya çekildiği bir yer olması dışında buranın. ciddi bir ayıklama yapılması lazım artık, en başta da gerçekten iş yapacak bir moderasyon ekibi lazım burada. taşıma suyla değirmen dönmüyor işte bunu anlamak bu kadar zor değil.

dün 15:59

2824. Dünyanın en saçma sorularının soru cevap kısmında sorulduğu sözlük. Buraya soruyu yazana kadar google’a yazmak gerçekten daha kolay. Bir de şimdi soru cevap kısmını izdivaç programı gibi kullanmaya çalışanlar türedi, bi bitin artık ya. Kesinlikle anonim olma özelliği kaldırılmalı, insanlar bu kadar hakaret ve küfür edememeli. Anonim olup nasıl insanlıktan çıkan insanlar gördü bu gözler, anonim olmasa tek kelime yazmaya cesareti olmayan insanlar anonim olup insanlara hakaretler küfürler ediyor. Hadsizler anonim olup kendilerini kaybediyorlar. Sözlüğün daha yararlı bir hale gelmesi için bence anonimliğin kaldırılması şart. Böylece ne o kadar saçma sapan soru gelir, ne de saçma sapan hakaretler küfürler edebilirler...

ilgili medya:
1
dün 15:48

2823. modları olmayan sözlük.

dün 15:36

2822. Cok uzun süredir olmasa da faydali girdilerle kendimce takilmaya calistigim bir ortam. Fakat hevesim kalmadi açıkçası. Once mahmut diye bir trollu eksiledigim icin hesabim askiya alindi. Boylece bu kurali öğrenmiş oldum. Ama anlam veremedim resmen uçuruyorsunuz sozlukten.

Hadi oy vermeyeyim ama girdilerim niye yayindan kalkiyor. Hiç birinde hakaret, küfür, trolluk, sozluk kurallarina aykirilik yok. Emek verip, belki bir kisi okur da faydam dokunur diye yazmisim. Zaman ayirmisim. Sonra bir anket başlıkta arti eksi oylama yaparken bir baktim hesap yine askiya alindi. Girdilere baktim üstüste kactane eksi vermişim diye. Belki 3 tane denk gelmiştir pespese. Çünkü arti da verdim. Sonucta anket başlık. Yine ayni terane. O zaman eksi butonunu kaldirin, bir kalp koyun oraya. Herkes like saysın. Ne kadar guzel oh mis. Ben de sebepsiz eksiye karsiyim fakat elma ve armudu karistirmayalım. Bunu art niyetle yapan bile olsa bir eksinin cezasi 14 gün ucurulmak olmamali. Ayırdığım zamana acıdım. Yine de aklimda bir kac faydalı olabilecegini düşündüğüm sey var yazmak icin. Ama motivasyon sıfır.

Edit: eksilenmek basliginda bunun yanlışlığını belirtigim bir girdim bile mevcut. Art niyetle eksilemeyelim de yeri gelince önümüzdeki butonu da kullanmayacaksak niye var.

dün 15:00 dün 15:29

2821. Metresi onu şunu bilmiyorum da, felaket hadsiz kadınların bulunduğu sözlük. Soru cevap aparatına ortalama 1 dakika bakmak yeterli, normal hayatta bir hiç olan insanlar esip gürlemiş. ilk ilişkisi için tavsiye istedi diye eskort muamelesi yapan, laktozsuz helal sütü emmis tiplerden tutun, terbiye ve saygı nedir asla öğrenmemiş tiplere kadar envai çeşit bir hadsizlik. Üzücü, utanç verici. Yüz yüze iki kelimeyi bir ara getiremeyen organizmalar, ekmek arası yürek yemiş gibi, emir kipiyle, azarlayarak iletişim kuruyor, üzücü değil pardon, gülünç.

20 mayıs 13:51 20 mayıs 13:53

2820. Soru cevap aparatında metresleri savunan insanların olduğu bir platforma dönüşmüş sözlük. Kadın bir soru sormuş, altına hemen dalgacı bir troll gelip konuşlanmış. Dalgacı trolle cevap verince de diğer troller 90 kusur cevap girip metresliğin çok masum bir kavram olduğunu anlatmışlar, yetmemiş birisi de baban benleydi zaaa xd diye ergen esprisi yapıp dalga geçmiş kendince. bir kadın olarak çok utandım yazdıklarınızdan. 

20 mayıs 13:32

2819. evlilikle ilgili sorunun altına tüm genişliğiyle çocuk yapsaydın yanına kar kalır diye cevap veren yazarları barındıran sözlük haline gelmiştir. Hala burada sevdiğim yazarlar var, özellikle kozmetik konusunda iyi bilgiler alıyorum ama bugün 19 Mayıs. Bize ne kadar sorunlar olursa olsun bir cumhuriyet bahşedilmiş. Çalışan, üreten, birbirini destekleyen kadınlar olmamız lazım. Ama bunun yerine burada bazı cevaplarda gördüğüm- herkesi içine katmıyorum- yanıtlar sayesinde tek amaçları evlilik ve başkasının parasını yemenin güzel bir şey olduğunu düşünen yazarlar görüyorum. (Evlilik karşıtı değilim, keza bende çocuk sahibi olmak isterim. Ama bu değil ki güçlü olamam hayatta.) Geleceği güçlü kadın hikayeleri yazar, bunu yapabilen kadınlarımıza... 

edit: soruyu ben sormadım, merak edip cevapları okudum. Soranlar olmuş bilgilendirme. Eksileneceğimi de tahmin ettim ancak herkesi tenzih ederek bazı yazarları kastettim. 

19 mayıs 20:52 19 mayıs 21:01