yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2901)
  • medya (140)

  2901. Doğal kızıl saçlıların dünya nüfusundaki oranı sadece %2.

  Süslü sözlükte ise bu oran %72 falan hahahaah

  Tanım hemen hemen herkesin doğal olarak sarışın,kızıl saçlı yada renkli gözlü olduğu sözlük.

  dün 19:45

  2900. Psikolojinizi bozmak için soru-cevapta yarım saat geçirmeniz yeterli olacaktır. 

  dün 18:04

  2899. Artık bir mobil uygulamasının olması gerektiğini düşündüğüm sözlüktür...

  dün 17:00

  2898. benden alacağı olan sözlüktür. hadi hesabımı askıya aldın da bari hesabım geri açıldığında eski tüm girdilerim dursaydı ya :(

  ah gitti güzelim girdilerim. oy ve ötesi rezaleti girdim, kuguş digiligi sorum(dfgfg) ahhh ah neler neler.

  edit: ay yavaş yavaş geldi tüm girdilerim yaşasın!!!

  dün 09:18 dün 15:46

  2897. siyah veya koyu gri ağırlıklı bir gece teması gelmesini istediğim sözlüktür. beyaz rengine çok bakınca göz ağrıyor ve yoruluyor.

  dün 05:33 dün 05:35

  2896. Kadınmış gibi davranan erkek yazarlara neden bir yaptırım uygulanmadığını merak ettiğim sözlük.

  Sayıları azımsanmayacak derecede fazla.

  Bazıları soru - cevap’ta trollük yapıyor, bazıları buradan partner bulmaya çalışıyor, bazıları da bariz bir şekilde eli şeyinde mesaj atıyor.

  Bir değil iki değil gerçekten. Süslü sözlük gibi bir ortamda da türk erkeğininin tacizine uğradım ve lafın sözün bittiği yere geldim artık.

  13 eylül 23:34

  2895. Yazdığı entry'de bir konu hakkında bilgi isteyen, bu nasıl oluyor diyen kişiler var. Açıklama yapıp sebeplerini gösteriyorsun. Ne teşekkür ne saygı belirtisi, oldukça fazla bu durum. 

  Sanırım artık burda yazarların sorunlarını görmezden gelip kendi haline bırakmak lazım, sorunları içinde kalsın. İnsanın senin için yazdığı cevaplara harcadığı zamana yazık. 

  12 eylül 23:46

  2894. Son günlerde girdi şikayetlerinde genel olarak ölçüsüz smiley ve Türkçe yazım kurallarının aşırı ihlali konuları vardı. O kadar çok vardı ki sonunu getiremedim. Kendim de akışta tüm sekmelerde aynısını görerek şikayet ediyorum, ama çözüm olmuyor. “ Edit kabine düşmüş şikayet etmişsiniz ama düzenlemeyeceğim “ yazan bile gördüm. Bir diğer konu, Noktalama işareti yok, okuyup anlayana dek kör oluyorsunuz. Ya da bir sürü emoji koyuyor girdiye, birileri eksileyince neden eksilediniz birisi yazsın diye düzenliyor. Bilmiyor olabilir diye düşünerek sözlükte herhangi smiley/emoji kullanımı yasak, bu sebeple eksilenmişsinizdir diye mesaj atıyorum, “ ay ama ben emoji kullanmadan yapamam “ diyor. Akışta denk geliyor aynı kişi, hala kocaman emojiler. Şuraya  tek eliyle alnını tutan kadın emojisi koymak isterdim. 

  10 eylül 18:04

  2893. burada çok yeniyim.dolayısıyla hiçbir yazara, başlığa herhangi bir garezim yok, olamaz da.

  saçma sapan bir anket başlığında insanların açlık sınırına yakın kilolarını yarıştırdığını görünce 4-5 girdiyi eksiledim ve yepyeni olduğum bu sözlükte 14 gün ,yazıyla on dört, "seri eksileme" yaptığım için hesabım askıya alındı.

  kurallarına girip baktığımda ise ilk uyarıda 7 gün ikinci uyarıda 14 gün askıya alındığı yazıyor. Sanırım bana bir garezi var ki daha 2.haftamda 2 haftalık cezayı uygun buldu.

  tanım: kendi kurallarını bile uygulamayan, ceza verdiği uygulamanın sınırını belirtmeyen (seri eksileme nedir, kaç - seri anlamına gelir vb.) , bir hata olduğunda bunu ileteceğiniz bir yetkili bulamadığınız mecra.

  Kaldı ki eğer 5 girdiyi eksilemek "seri eksileme" sebebiyle cezaya taraf ise niye böyle bir uygulama var? Daha fazla eksilemeyi engelleyen hata mesajı veren, ya da direkt eksileme butonunu kaldırıp sadece ^ butonu da devreye sokulabilirdi.

  tanım 2: Feci şekilde hevesimi kıran, bir daha oy vermeyi düşünmediğim site, biz yine ekşiyle devam.

  10 eylül 12:54 10 eylül 14:14

  2892. Bu sözlüğü bu yüzdem sevmiyorum ya, her gün bilmem kim bloggerları tarafından saçından cilt alt tonuna onlarca girdi yazılır, betizm denilen bir hadsiz kız baş sırada şuanda! avrupa voleybol şampiyonası için ne yazılmış bakıyım dedim, milli duygularım kabarmış, buraya kadar gelmiş ancak yenilmiş olmanın buruk mutluluğuyla.  girilen girdi sayısı 4, ne doğru dürüst bir eleştiri, ne oyuncular hakkında bir yorum.  Kin dökemeceğiniz başlıklarda ses çıkmıyor. Kaostan besleniyorsunuz kaostan!

  8 eylül 22:44