yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3129)
  • medya (204)

  3129. Önceki girdiye katılıyorum. Anladık yahu tamam alakasız görseller porno/müstehcen olarak şikayet ediliyor. Siz de reddedin geçin. İçimiz dışımız şikayet görseli oldu. Başlık engellemek de istemiyorum bunun için. Tanım: Kontrol mekanizması amacından sapmış bir sözlüktür.

  dün 18:01

  3128. Kıdemlilerin artık şikayetlerin görsellerini paylaşmayı bırakması gereken platform. 

  dün 17:56

  3127. Bazı yazarların psikolojik destek alması gerektiğini düşündüğüm platform

  ilgili medya:
  1
  dün 17:35


  3126. Eksilemenin geri gelmesi gereken sözlük.

  Edit: imla

  dün 15:47 dün 15:47

  3125. Soru cevap kısmı insanı gerçekten yoruyor. Okurken fark ediyordum da, sözlüğe günde 15 20 dk bakar hale geldiğim hatta sadece göz ucuyla baktığım bu günlerde daha çok fark ettim bunu.

  dün 11:10

  3124. Gayet normal,kaos içermeyen sorulara bile agresif cevaplar veren,insanları azarlamaya yer arayan,mahalle agizli tiplerin gerçek hayatta iflah olmaz birer ezik olduklarına yemin edebilirim ama ispatlayamam. (gizlinot: Evde dertlenip millete saldırmak yeni karantina hobiniz mi :d)

  dün 10:26 dün 10:26

  3123. Süslü sözlük'te bir kuralı vardır. O da şudur ki; alanınızla ilgili biriyle en ufak bir münakaşaya giriyorsanız bilin ki o kişi o alanın piridir.

  Örnek:

  Anonim 32: interstellar filmi çok saçmaydı. Uzay gemisinin zamanda böyle yolculuk edip görünemeyeceğini çocuk bile bilir.

  Siz: bir astrofizikçi olarak konuşursam hikaye modern fizik kuramlarına son derece yakındı. Ayrıca bu filmi yaparken nasa ve spacex'ten fikir de aldılar.

  Anonim 32: hanımefendi siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? Ben Robert kolejini bitirdim. Rockefeller bursuyla ivy league'de okudum. Nasa'ya giren ilk türk kadın astronotum. Uzayda 2 ay yaşayıp 128 saat yürüyüş yaptım. Haddinizi bilin.

  Bakın hiç şaşmaz bu. İstinasız.

  24 mayıs 23:11


  3122. ben konu dışı sekmesini en çok kullananlardan biriyim sanıyorum. çünkü çok fazla ürün alıp deneme fırsatım olmuyor, almayı da açıkçası düşünmüyorum. lakin bunun dışında elimden geldiğince de konu dışı sekmesinde bilgi içeriği girmeye çalışıyorum, her zaman mümkün olmasa da. lakin işte bu konu dışı sekmesinde o kadar fazla isim var ki... süslülerin kişiler dışında anlatacak, paylaşacak, yorumda bulunacak konuları yok mu demekten kendimi alamıyorum. üstelik genelde bakıldığı zaman da pek çoğu olumsuz, kişileri yerden yere vuran, hiç sevmese bile her anını an be an takip edip burada eleştirmekten çekinmeyen yorumlardan oluşuyor. işte bu çok rahatsız edici geliyor son zamanlara bana.

  bizim kişiler dışında konuşacağımız nice sorunumuz, konumuz, ele alacağımız meselelerimiz, kitap yorumlarımız, tavsiyelerimiz ...v.s. olmalı diye düşünüyorum. işte o en çok eleştirip yerden yere vurduğunuz isimler böyle böyle prim yapıp yüksek ücretler alıyorlar, bilmem farkında mısınız.

  22 mayıs 16:13

  3121. göçüp giden yazarlar listesine eklendiğim sözlük oluşumu.

  sözlüğü çok uzun zamandır takip ediyorum, yeri geldi ürün yorumu yazdım yeri geldi geçirdiğim süreçleri paylaştım, bazen fal baktım tanımadığım etmediğim insanlara. bunları yapma sebebim burada iyi insanlar olduğuna inanmam ve benim de bunlara denk geldiğimi sanmamdı. söylediğim 1-2 söz birilerine fikir veriyorsa, ben onlardan fikir alıyorsam ne kadar güzeldi!  hatta şu an bir tarafımla gülerek okuduğum "sözlük sizi seviyorum ya" başlıklı bir girdim bile var, süslüyü böyle severdim.

  gittikçe artan cahil cühela okuduğunu anlamaya uğraşmayan, ağzından ahlak, manevi değer-maneviyat ve din laflarını düşürmeyen kitle beni de soğuttu. oturup önlerine konuşsan saatlerce bu kavramların ne kadar göreceli, kişiden kişiye değişen ve -akışkan anlamlı olduklarını yine de anlamazlar anlamazlar! 

  barbaros şansal'ı gündem yapan sözü burası için alıntılamak isterdim fakat kesin moderatörler bunu hemen görüp beni uçururlardı. bunun aksine anonimliğin de anonimine sığınan tüm karaktersiz zavallılar hala bu sözlükte. yapacağınız işi pudralayayım ben gidiyorum.

  22 mayıs 02:54

  3120. Yazarların başlığa ürünle ilgili hiçbir şey yazmayıp sadece "ürünü merak ediyorum kullananlar yorum yaparsa sevinirim" tarzı girdiler, başlıktaki ürünü kullanmadan saçma sapan başka ürünle karşılaştıranları görüyorum sadece. Bunun için ukte var. Özellikle ürünün ilk yorumunda bu girdileri görmek sinir bozucu. Elimden geldiğince şikayet ediyorum. Lütfen doğru düzgün kullanalım.

  22 mayıs 01:11