yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2907)
  • medya (150)

  2907. Artık mobil uygulaman gelmeli yordun beni

  bugün 00:57

  2906. serum tarifi verdim bi tane 4 kişi beğenmiş 49 kişi eksilemiş, 

  hayatımda ilk defa kozmetik yüzünden linç yedim.. bi farklı geldi, coşkulu hissettirdi 

  tanım: çok fantastik bi üniverse djdjjdls

  dün 21:55

  2905. Az önce deneyimlediğim bir iki ürüne değerlendirme yorumu yazayım dedim. Elimden geldiğince de detaylı yazmaya çalıştım çünkü benim bu sözlükteki detaylı yorumlarla alıp memnun kaldığım çok ürün oldu. Özellikle yüksek bütçeli bir ürün alacaksam objektif oldugunu düşündüğüm bu sözlükteki yorumlara çok dikkat ederim. Ama daha yazalı 5 dakika olmuş hemen eksiler gelmiş. Ben eksiye takılan bir insan değilim; girdi senin görüşlerine uymaz eksilersin, reklam vs olduğunu düşünürsün eksilersin, hakaret küfür içeriyordur ya da yazım hatalarıyla doludur eksilersin hepsini anlarım. Ama yani yazılır yazılmaz ve bu yanlışlıkların hiçbirini içermiyor olmasına rağmen tam olarak ne sebeple eksileniyor anlamış değilim. Insan gercekten hayret ediyor.

  dün 15:28

  2904. Süslü kategorisinde girdi eksileyerek ekonomiyi düzelttiğini ve tüketim toplumunu yok ettiğini sanan bir kesim var bence. Hımm sephora'nın cilt ürününü yorumladın hemde bu ekonomide?! Sana eksi veriyorum çünkü ekonomi bu şekilde düzelecek.

  Konu dışı kategorisinde ironi nedir bilmeden tek haneli iq ile her şeye duyar kasanlara zaten bir şey demiyorum çünkü komikler ama süslü sekmesinde iki ürün yorumu okuyamaz olduk, bura da olmasa gidip Cansu akın, görkem karman izleyerek ürün seçip rezil olacağız. Yeni çıkan hiçbir ürünün başlığı yok, insanlar alıyor ama yorumlamıyor iki tane öğrenci, işsiz linç edecek diye.

  dün 15:15 dün 15:17

  2903. Anlatmak istediğinizi asla anlamayan insanlar var. Söylediğiniz şeyden apayrı şeylerle karşınıza geliyorlar. Saçma sapan eksiler falan. Sıkıntı eksilenmek değil aslında. Memnun kalmışsın öneriyorsun açıklıyorsun gelip eksiliyor. Yani bir çok yazarın sayesinde kozmetiğin kısa vadede beyin zararı oluşturduğuna inanacağım az kaldı. çok fazla cahil insan var burda. Ekşiden artık tiksindiğim için buraya kafa dağıtmaya geldim ama burası daha berbatmış. Burası nefretle dolu insanların yeriymiş vallahi. 

  Adı süslü değil kinli sözlük falan olmalıymış.

  dün 14:59

  2902. İç çamaşırının yer aldığı bir görseli ne akla hizmet pornografik müstehcen diyerek şikayet edebiliyorsunuz? Şikayet eden ve buna katılan insanların aklı yerinde mi acaba pes ya pes! İç çamaşırı hepimizin her gün giydiği bir bez parçası sadece.

  10 kasım 23:22

  2901. bir süredir sadece ürün yorumu okumak için girdiğim, girdi yazmadığım sözlüktü. son zamanlarda her girdide "bunu niye eksilediniz?" editi görür olmuştum, garipsiyordum epey. bugün birkaç ürün hakkında girdi yazayım dedim, baktım daha girdi yayınlanalı bir saniye olmuş ama hepsinde birer eksi var. kendi deneyimimden bahsettiğim, sözlük kurallarına uygun yazdığım şeyler seri eksilenmiş. serzenişlere hak verdim ben de. buna ciddi ciddi mesai ayıran birilerinin olduğunu düşünüyorum şimdi. bakalım bunu kim ışık hızıyla eksileyecek.

  ne çok girdi demişim, kelime anlamını yitirdi.

  10 kasım 21:08 10 kasım 21:09

  2900. soru-cevaptaki akış hızı ancak süslü sekmesinde olursa adını hak edecek sözlüktür.

  9 kasım 23:22 9 kasım 23:24

  2899. Belirli aralıklarla hiç bir açıklama yapılmaksızın hesabımın askıya alındığı,soru cevap aparatında birbirlerine çılgınca küfürler edenlere hiç bir şey olmayan,hiç bir eksi sebebi olamayacak başlıklara -örneğin aksaray'da yaşanan otizmli öğrencilerin yuhalanması- bile eksi veren insanların bulunduğu,moderasyonu garip,üyeleri daha garip platform.

  8 kasım 00:46

  2898. Ekşi sözlük'de uzun zamandır yazarım, Çok girmiyorum artık. Çünkü boku çıktı. 

  Önceden bişey yazardım, on kişi hata bulurdu. İmla olur onu çürüten yeni Bilimsel teoriler olur,şimdi insanlar oturup sex başlıkları içinde fantezi kasıyor, o eski yazarlar da çekip gittiler. Eskiden az kişi vardı, okunması için yazılır, okunur idi entryler. 

  Zamanla ekşi sözlükte durum değişti, site yöneticileri linklere tık almak için önce eksi oy verenleri kaldırdı(çok önceden olumlu oy verenler ve olumsuz oy verenler belli idi) , önceden kim eksi oy vermiş ise o kişilerin artık görünmemesi başladı. Sonra bolca yazar alımı ile amacı yazmak, okumak olmayanlar siteyi ele geçirdi. Sonra yazar katliamı başladı. Sonra dürüm olayları başladı, sonra siteye pkk taraftarları bastı sözlük yönetiminin onayı ile, sonra debe kalktı vb böyle gidiyor. İşte ekşi sözlük böyle çöktü, artık bir insan vücudunda yer alan bağırsakdan farkı yok. 

  Bu site de öyle olmaya başladı, aynı yolda gidiyor. Anonim olup hakaretler savuran, aramaya üşenip cevabı aynı olan soruları tekrar tekrar soranlar, uzun yazmayın okumuyoruz diyen sözlük yazarları.

  ve her şeye eksi Veren bir kitle türedi. Benim tavsiyem, sitenin sağlığının devamı için, Çok eskiden ekşi sözlükde olan şey buraya da gelsin. Kim eksi oy vermiş, Kim artı oy vermiş gözüksün, Kim trollük yapıyor çıksın ortaya. Kim bugünkü otizm başlığına seri eksi veren çıksın, Kim kadın kaçırma olayını anlatan yazara eksi oy veren çıksın ortaya. 

  Şahsen aldığım mesajlara cevap vermek dışında siteyi artık okumuyorum, günde 5 dk bildiğin. 

  7 kasım 17:40