yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2916)
  • medya (155)

  2916. Reklamları görünce bir an konuk yazar oldum sandım..

  Edit: sözlükte düzenleme varmış süslüler.

  dün 14:57 dün 15:22

  2915. 2018'den beri yazarım. sonradan bazı girdilerimi silmiş olsam da 15'e yakın girdim duruyorken birden bire yazarlıktan düşürüldüm geçtiğimiz nisan ayında. tam da yeni bir girdi yazmıştım o gün, birinin gözüne batmış olacağım ki ürün yorumu 5 tane olmadığı için konuk haline düşürüldüm ve 5 girdiyi tamamlamam halinde onaylanacağım yazdı profilimde. (girdileri yazarlık onayım zamanında yazmıştım ama sonra silmiştim birini, o zamanlar yazarlık için "süslü" sekmesinde 5 girdi yazmak yetiyordu şu an 5 "ürün" girdisi yazmak gerekiyormuş.) normal akışa girdi yazabilen birini düşürmek de ne bileyim... o zamandan beri bi türlü alamadım yazarlığı tekrar. sürekli kabine gönderildi o yazdığım 5 ürün girdisi bile. süslü iletişime zaten onaylanmış yazar olduğuma dair mail atmama rağmen bir değişiklik de olmadı, hatta tenüzzül edip cevap da yazmadılar, gerçi hoş, belki okuyan bile yoktur o ayrı mesele. 

  8 aralık 22:45

  2914. Esas 3. Nesil sözlük hesabımı bok püsür nedenlerle  - 1, 2 yıl önceki girdilerimde imla hatası bulmuşlar beş on tane sıralayıp askıya aldık diye bildirim gönderdiler- önce 15 gün askıya alıp sonrasında bunu 1 aya çıkaran sözlüktür. 

  Bugün dedim 15 gün bitti hatta bu ekstra üçüncü hafta da bitti açılmıştır artık. bi girdim ve hala oylayamazsınız çünkü hesabınız askıda uyarısı aldım. Profile girince de 30 gün süreyle askıya alındı yazıyor. Sebep? 

  O kadar hassas terazi bi adalet anlayışları var ki (!)  küfürler yağdıran, apır sapır konuşan, laf dalaşına giren kimseler asla görünmez ama ben iki virgül koymayı unutmuşum diye kaç zaman sonra hesabımı kitlerler. 

  Hadi askıya aldın 15 gün nasıl bunu 30 güne çıkardın ulan ben bile yoktum. Hiç girmedim sinirim bozuluyor diye. Ne alaka? Nasıl olabiliyor bu yani? 

  Bi sözlük keyfimiz vardı hiç ettiniz ya. hadi yeni hesap hep açılır mesele de o değil açtım zaten ama ben orda kaç yıldır yazıyorum. benim günlüğüm gibi olmuş açıp 4 yıl önceki girdimi okuyorum mutlu ediyor falan filan limon sıktınız yani. 

  Velhasıl bugün çok sinirli olduğum sözlüktür. Umarım düzelecek olan sözlüktür. 

  8 aralık 22:04


  2913. İki girdim diğer sebepler dolayısı ile kabine gönderilmiş. Bu diğer sebepler ne acaba girdilerimi düzeltmedim çünkü herhangi bir yanlışları yok.

  7 aralık 22:20

  2912. sözlüğe "denediği ürünler" sekmesi gelmiş, çok da güzel olmuş, darısı mobil uygulamaya.

  7 aralık 01:04

  2911. dün mac ruby woo başlığına eklediğim fotoğrafımı "diğer sebepler" dolayısıyla kabine göndermiş sözlük. diğer sebepler ne mesela beni mi beğenmediğiniz nedir yani. lol.

  6 aralık 11:37

  2910. Toplamda 3-4 yılda yazılmış 108 girdim mevcut olan yazarı olduğum platform. İçerik ve ürün bilgilerinin çok faydalı olduğunu düşündüğüm takas hibe gibi olanaklar sunan, bir şey almadan önce ilk tıkladığım site. İçerik üretmeye ukte doldurmaya ukte vermeye de çalışıyorum son zamanlarda. Bugün bir mesaj aldım yazdığınız girdilerin tamamına yakını ölçüsüz smiley kullanımı sebebiyle önüme düşüyor diye... 108 girdiden sadece 4 tanesinde vardı smiley üstelik. Soru cevaptaki anlamsız faydasız akışlar, ürünlerle ilgili içerik belirtmeyen girdiler ve bu değişik kabin sebepleri benim için bitmesine sebep olmuştur sözlüğün. 

  4 aralık 23:08


  2909. Düzgün düzgün ürün açıklaması yapıyoruz anlatıyoruz nasıl ne işe yarar memnunuz değiliz eksileme timi iş başında hemen bana özel bir fesatlığınız varsa engelleyebilirsiniz benim size yaptığım gibi burayada yazıyorum kimse aynı koşullarda yaşamıyor bu hiç olmayacak birşey boşuna hayal kurmayın. 

  1 aralık 16:11

  2908. Sözlüğün yeni bahar candani hayırlı olsun.

  29 kasım 10:58

  2907. Nedenini anlamadığım bir şekilde erkek yazarların girdilerinin çılgınlarca eksilendiği sözlük. Evet troll denemeleri oldu hepimiz gördük ama düzgünce girdi yazmışlar fikir paylaşmışlar biraz adaletli olmak gerekir. Gerçi bu eksi işi tüm sözlüğü kapsayacak yakında. Upuzun girdiler paylaşıldığı saniye eksi almış oluyor. Bir diğer anlamadığım nokta ise olumlu girdi sayısının gitgide azalması. Evet bir şeyin kötü yönlerini bilmemiz gerekir lakin hiç mi iyi bir şey yok? Şikayet kutusuna döndü iyice. Bir şeyi beğendiğimizi söyleyince eksilenmeye doymuyoruz o da ayrı olay. 

  29 kasım 01:24