yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2973)
  • medya (159)

  2973. sunucuyu raspberry pi üzerinden dial up ile host ediyorlar sanırım denilebilecek sözlük. yavaşlıktan eski günlere döndüm, startv'de parliament pazar gecesi filmini izleyip uyumayı planlıyorum. yakşamlar.

  dün 22:07

  2972. Forumlar ile ilk tanışmam 2005 senesinde ve aktif olarak yazarlık yaptığım/moderatörlük yaptığım dönemlerim olmuştur. Belirli bir doygunluğa ulaştıktan sonra bir şeyler araştırırken karşıma çıkan forumlara sadece bakıyordum. Ancak süslü ile karşılaştıktan sonra içine girmek istedim. Kozmetik, bakım gibi konularla iç içe olması beni benden aldı. Ne alacaksam öncelikle buradan yoruma mutlaka bakarım. Hatta kullandığım ürünlerin de yorumuna bakmıştım. Ne kadar bilinçli süslüler var acaba diye.. Yalnız belirtmek istediğim bir kaç şey var. Bazı girdileri okuyorum sırf yazmış olmak için yazanlar var, fazla görünmek için yalan dolan yazanlar var. Burasının hava atma, kendini gösterme platformunun olmadığını keşke bazı arkadaşlarımıza anlatabilsek. Eksileme olayı bitmiş, ben çok sevindim. Artılamada bitebilir, hiç fark etmez. Keşke gönderiler beğenildikçe gönderi altında rakam yerine yazarın puanlamasına etkisi olsa. En azından yorum yazan kişinin ne kadar ehli olup olmadığı anlaşılabilir. Ben varolduğu için çok mutluyum, severek kullandığım bir platform. 

  15 şubat 19:53

  2971. Biraz önce bir soruda kardeşi olacak süslü için "onu bok makinesi olarak göreceksin acilen ekonomik özgürlüğünü eline al" diye bir cevap gördüğüm,beni sürekli şaşırtan platform.Bunu yazan ekonomik özgürlüğünü eline alıp doğmuş büyük ihtimalle. Kimse kardeş sevmek zorunda değil ama bari elle tutulur bir sebebiniz olsun. Anneniz de sizi bok makinesi olarak görüyordu demek ki. Tabi direkt alman çoban köpeği gibi tuvalet eğitimli doğmadıysaniz.

  15 şubat 11:25 15 şubat 11:39


  2970. Girdilerin seri eksilenmesi en basitinden akıştaki girdileri okurken her girdide en az 10 eksi olmasından dolayı moral bozuyordu, o yüzden şimdilik sevindiğim bir uygulama oldu eksilerin kaldırılması. 

  Fakat uzun dönemde altlarda da bahsedildiği gibi içi boş, gereksiz girdilerin artma ihtimali yüksektir diye düşünüyorum bunu çözmek için aklıma gelen en iyi uygulama girdiye verilen artı ve eksilerin kimler tarafından verildiğini açıkça herkesin görebileceği bir sistem kurulması yani kullanıcı adlarının açık olması bence. Böylece gereksiz artılamanın ve eksileminin Önüne geçilebilir diye düşünüyorum.

  15 şubat 10:01

  2969. eksileme özelliğini kaldırarak mutluluklara mutluluk katmış sözlük.

  inanın en basit şeylere bile inat olsun diye eksi verenler vardı burada. haliyle bu absürt durumdan dolayı insanın yazası gelmiyordu. mesele artı eksi meselesi değil aslında ama insanı gerçekten bıktırıyordu. tekrar teşekkürler süslü sözlük.

  15 şubat 06:36 15 şubat 06:39

  2968. Özellikle şu son dönemde kullanıcılarını daha da zorlayan sözlük. Evet bu tür ortamlarda herkesin memnun olması mümkün değil ama genel olarak her gün en az bir konuda sorun yaşayan biri çıkıyorsa bir özeleştiri yapılma zamanı gelmiştir derim. 

  Dün telegramda bir diyet grubu kurduğumu söylediğim bir girdi başlıkla alakalı olmadığı gerekçesiyle silindi. Buraya kadar sorun yok aslında. Sorun girdimdeki hatamı düzeltip tanım yapmamın yeterli olmadığı uyarısıydı. İstenen şey tam olarak nedir bilemiyorum. Gerçekten. 

  14 şubat 18:13

  2967. -de lerine kadar dikkatle yazılmış girdileri “türkçe yazım kuralları aşırı ihlal ediliyor” şeklinde şikayet edenler var burda. Bakıyorum girdide hiçbir hata yok, tekrar okuyorum "türkçe yazım kuralı" diyor. Yahu siz türkçe yazım kurallarından böyle bihaberken nasıl bir cesaretle türkçe yazımı sebep göstererek şikayet edebiliyorsunuz? ve bu bir de değil iki de değil nereden baksanız 20’yi geçti son 2 aydır. Sanırım katılmadıkları fikirlere tepkilerini bu şekilde belirtiyor bazı susaklar. Bir de ek olarak noktadan sonra boşluk bırakmama olayı var. Bakıyorsun uzun uzun bir şey anlatmış entry sahibi, şikayete bakıyorsun tek bir noktadan dolayı “türkçe yazım kuralı” diyor. Gerçekten şaşırıyorum. 

  14 şubat 10:41


  2966. Sevgili süslüler sizden rica ediyorum bir ürünün içerik listesini medyaya yükleyecekseniz biraz özen gösterin.Sırf yüklemiş olmak için fotoğraf çekmeyin. Öyle bir fotoğraf paylaşılıyor ki içerik listesini okumak imkansız. Ürünün arka tarafı çekilmiş tamam içerik listesi diyip şikayetleri geri çeviren kıdemli süslüler de var tabi. O yüklenen içerikcikler ( içerik olamamışlar) gereksiz yere medyayı işgal ediyor lütfen kaliteyi düşürmeyelim.

  12 şubat 23:51

  2965. Oh be buralara bahar gelmiş. Eksiler kalkmış

  12 şubat 13:10

  2964. Ne diyebilirim ki halk olarak neyi amacına uygun, kurallara uyarak kullanabildik ki sözlüğü kullanalım.. düşünün ki hayal ettiğiniz ürünün beğenilince artılanma, beğenilmeyince eksilenme özelliği olsun diyorsunuz ama kullanıcılarınız o kadar ahmak ki ürününüzden son çare olarak eksilenmeyi kaldırıyorsunuz. Duyuruyu okuyunca o ahmakların yerine ben utandım. Sözlüğe de tavsiyem kaldırmayın, eksiltmeyin uygulamanızı daha ciddi yaptırımlarda bulunun o kullanıcılara. Çünkü bunun sonu gelmez bambaşka bir çıkmaza dönüşür.

  12 şubat 11:27