yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3085)
  • medya (183)

  3085. ne zaman bir youtuber keşfetsem ve samimi gelse gelip başlığına baktığım sözlük. kimseyi sevemez oldum çünkü o tatlı youtuber 2 hafta önce dünyanın en cinsiyetçi şeyini söylemiş, takipçilerine küfür etmiş, parayla dandik marka reklamı yapmış vs. çıkıyor.

  30 mart 10:33

  3084. üye olduğum ilk zamanlarda severek kullanıyordum burayı. ne güzel insanlar denedikleri ürünleri tarafsız bir şekilde yorumluyor diyordum. hatta burayı kullandığım süre boyunca yüz yüze görüşmediğim halde kanımın çabucak ısındığı yazarlar da oldu. içlerinde mesajlaştığım da var, mesajlaşmadığım da. o yüzden bahsettiğim bu tatlı yazarlar biraz sonra yazacaklarımı lütfen üzerine alınmasın.

  başlarda “ne güzel bir yer burası” diye düşünürken son zamanlarda epey mide bulandıran bir yer haline geldi süslü sözlük. ne zaman girsem sinirlenmeden çıkamıyorum mümkün değil. kaldı ki benim birisine ya da bir şeye gıcık olma eşiğim çok yüksektir, kolay kolay kafaya takmam yani. ama buradaki bazı paçozları sokakta görsem saçlarını başlarını yolarım kimse de elimden alamaz. soru-cevap aparatında anonimliğe sığınarak ona buna saldırmalar mı diyeyim yoksa girdiler üzerinden millete laf soktuğunu zannetmeler mi? derdiniz ne lan sizin? gerçek hayatta bu kadar mı sevilmiyorsunuz da acısını buradan çıkarıyorsunuz? mesela bir süslü ciddi bir sorunuyla ilgili soru soruyor, soru sahibine öyle saldırgan cevaplar veriyorlar ki başkası adına utanmak ne demek yaşayarak öğreniyorsunuz. ya da kendi görüşünü sakince açıklayan süslülere yazdıkları girdi üzerinden çirkefleşiyor şirretler. bu kadar insan sizin negatifliğinize, ucuzluğunuza maruz kalmak zorunda mı? engelleme seçeneğinin olduğunu ben de biliyorum ama engelle engelle bitmiyorsunuz ki. birini engellesem on tanesi don lastiğinden fırlıyor. kalitesiz kadın nedir nasıldır sayenizde gördüm teşekkürler. normalde “kadını kaliteli gösteren detaylar” tarzı başlıklardan da hiç hoşlanmam ama insanı böyle kategori yapmaya zorluyorsunuz.

  bunların diğer yazarlara hakaret kustuğu girdi ve cevaplara dokunulmaz, hatta bu paçozların hesapları olduğu gibi durur da alakasız girdiler kabine gönderilir ve/veya kendi halinde olan yazarların hesapları sebepsiz yere askıya alınır. bunlar yüzünden sözlüğe katkı sağlayan, girdilerini okumaya doyamadığımız yazarlar çekip gidiyor. onlar gideceğine şu uyuzların hesabı uçurulsun. hoş, kime anlatıyorsam?

  28 mart 21:38

  3083. soru cevap aparatında gördüğüm küfürleri hayatımda görmediğim,değişik bir hal almaya başlayan canım sözlük.

  26 mart 13:17 26 mart 13:17


  3082. Sözlük formatı çok faydalı ve bilgilendirici olmakla birlikte soru-cevap aparatının ya büyük değişimler geçirmesi (anonim soru-cevap özelliğinin kaldırılması, konu kategorilerinin daraltılması, moderasyonun daha sıkı tutulması gibi) ya da toptan kaldırılması gerektiğini düşündüğüm platform. inanılmaz toksik sorular, özellikle de cevaplar dönüyor. Küfrü, hakareti, tehditi geçtim neredeyse her soru nezaketten nasibini almamış, en alakasız soruya kişisel saldırıda bulunmayı kollayan insanlarla dolu. Gerçekten merak ettiği bir konuda cevap almayı uman insanlara haksızlık yapıldığını, bahsettiğim toksik insanlaraysa alan ve meşruiyet sağlandığını düşünüyorum. 

  25 mart 23:35

  3081. süslü’ye gece modu gelse harika olmaz mı?

  25 mart 04:01

  3080. Reklam hesapları neden kendi ürünlerine puan verebiliyorlar? Yeni çıkan ürünleri hakkında bilgilendirme amaçlı girdi yazabilirler bunda bir problem görmüyorum ama 5 yıldız verebiliyor olmaları çok doğru gelmedi bana. Neticede bir ürünü almadan önce o puanı da baz alıyoruz.

  24 mart 22:50

  3079. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde aldığı reklamla bütün yazarların tek yürek olmasına vesile olmuş biricik sozluktur kendileri. her şeye rağmen seviyoruz.

  22 mart 17:41


  3078. Yapacağı puding reklamının ağzını burnunu kırmak istediğimin sözlüğüdür. Biraz daha büyütürlerse puding kokusu alabiliriz gibi hissediyorum.

  Ayrıca dr ötker puding almayacağım bir daha. Evet ötker. 

  e: bu girdiyi dün akşam yazmıştım ve tahmin edeceğiniz üzere gönder tuşu puding tabağı tarafından kapandığı için salamamıştım akışa. İçimde kalmasın. Sen reklam yapma sözlük. 

  22 mart 15:05

  3077. Reklam harikaydı ve başarıyla kendini gözümüze sokuyordu. Neden kaldırdınız ki? Gittim 10 paket puding aldım. Teşekkürler reklamlar.

  22 mart 13:14

  3076. Ilk defa şikayetleri dikkate almışlar sanırım. Herhangi bir uygulama indirmedim şu an reklamlar gözükmüyor. Zaten reklamlarla kendi sonunu getirecekti. Girdi yazılamayan sözlük mü olur.

  22 mart 12:06 22 mart 12:07