yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3103)
  • medya (186)

  3103. Kızlar soruyor'a dönmüş sözlüktür. Anonimliğin vermiş olduğu rahatlıkla abuk subuk sorular soruluyor, soru cevap kısmı sözlükten çok daha aktif durumda olduğu müddetçe sözlük kalitesi yerlerde olmaya devam eder. Ayrıca özel mesajların silinememesi çok büyük bir eksik sözlük adına.

  dün 15:37

  3102. Bahsedilen fotoğrafları görmedim ama eğer sözlük kalitesi bu kadar yerin dibindeyse ve hala önlem alınamıyorsa birçok karakterli yazarı kaybedecek olan platformdur. Soru-cevap başlığındaki anonimliği kaldırırsın olur biter. Atla deve değil ya bu! Anonimlik adı altında birbirine sövenler, hakaret edenler, beddua edenler gırla! Sözlük ekibi uyuma, sözlüğe gereken değeri ver artık. 

  dün 14:57

  3101. sözlüğün çok ciddi bir ağı olduğunu düşünüyürorum bu kadar aktif üyeye markalara ama buna rağmen işbirliklerinde çekilişlerde 6 tane baby lips için çekiliş yapılması çok ilginç geliyor açıkçası. Migros indirimde 3tl olmadı mı babylipsler. 18 liralık çekiliş? hakikaten ilginç

  dün 14:52


  3100. Soru cevap zımbırtısında bir adet sevgilimin penisi küçük mü sorusu ve bildiğimiz pipi fotoğrafı duruyor hemde günlerdir, 

  Bir diğer soruda şu kız sizce güzel mi? linke tıklıyorsunuz pisliğin teki iğrenç organını atmış, zavallı bununla mutlu oluyor gösterecek kimseyi bulamadıysa demekki..

  ben her gün bu sözlükte şikayet edilen girdilere bakıyorum -karikatürler, oje fotoğrafları cinsel içerik ve pornografi gerekçesiyle şikayet edilmiş oluyor.

  Yani her şey olması gerekenin tersine işleyen bir yer haline gelmiş burası, böyle devam ederse sözlüğe veda edeceğim.

  dün 13:30

  3099. Medya kısmını Google'dan bulup koyduğu farklı farklı yüz tane ürün fotoğrafı ile dolduran, en sonunda engellemek zorunda kaldığım yazara ilişkin şikayetimi haksız bulan(gizlinot: Mutlaka başka süslüler de denk gelmiştir, bu yazar günlerce rehin almıştı medya kısmını. bayağı spamlamıştı. Tek tek ürün başlıklarını seçip kullanmadığı ürünlerin Google fotoğraflarını ekliyordu. ); benim kendi çektiğim bir adet ürün fotoğrafını ise diğer sebeple kabine gönderen saçma sözlük. Amacı ne bilemedim.

  17 ekim 19:42

  3098. iyi, hoş sözlük ancak sizde de aşırı yavaş değil mi? admin ve diğer yetkililer sizi biraz siteye teknik yatırım yapmaya davet ediyorum.

  13 ekim 17:39

  3097. harika bir kadın dayanışması platformu. geçen seneki aldatma sorularından birine gelen cevaplardan birkaçını şikayet etmiştim, şikayetlerime olumsuz yanıt gelmiş. aldatan kişi eski sevgilisiyle yaşadığı olayı şöyle yazmış: "evime geldi, ortalığı dağıttı, bağırdı, küfretti, boğazımı sıktı." bu soruya "haketmişsin [sic]" yazan kişiler bir sorun oluşturmuyormuş bu sözlükte, aldatan kadın dövülmeyi hak ediyormuş, belki öldürülmeyi de hak ediyordur, kim bilir.

  p.s.: soru sahibi yazara bu olayı tekrar hatırlatmak istemediğim için bu girdiyi yazıp yazmamayı çok düşündüm. kötü hissetmesine sebep olduysam çok özür dilerim, isterse girdiyi sileceğimi de buradan bildireyim.

  12 ekim 00:22


  3096. Herkese merhaba,

  Hesabımı silmiştim fakat bugün tekrardan hesap açtım ve yazar oldum. Neden geldiğimi veya vaktinde neden gittiğimi anlatmadan laaps diye bir konu hakkında yazasım var: yazar olmak için istenilen beş ürün girdisi meselesi.

  Efendim, neden böyle bir onay aşaması olduğunu düşünüyorum... düşünüyorum... ve aklıma elle tutulur hiçbir sebep gelmiyor! 'Sözlüğün ana formatı ürünler hakkında fikir alışverişi yapmak olduğu için olabilir miğğ?' diyenler gelmeden bu mesele hakkında birkaç söz edeyim.

  Sözlüğün ilk yılları nasıldı, ne düzeyde fikir alışverişi yapılırdı bilmiyorum. Bu sebepten gördüklerim hakkında (yaklaşık olarak son bir yıl) konuşacağım. Burada ürünler hakkında fikir alışverişi yok (azınlık bir kitle var, o canlarım üzerine alınmasın); burada linç var, kaos var, kan ve vahşet var, propaganda var, reklam var, dedikodu var vs. Fakat gel gör ki sayın moderatörlerin yazar olmak için koyduğu şart, beş adet ürün girdisi.

  Sayın moderatörlere açık çağrımdır: yazar olmak isteyenlere beş ürün girdisinden ziyade şunları talep edin: tabanca, silah, molotof, her türlü kesici alet, balyoz, çelik yelek, çekirdek-kola... (Hatta fight club filmindeki gibi, üye olmak isteyenlereden birer çift siyah pantolon, siyah kazak, siyah çorap, siyah iç çamaşırı vs. talep edebilirsiniz.) Çünkü içeride ihtiyacımız olan şeyler, kan gövdeyi götürürken kullandığımız ürünler hakkında yorumlarımız değil; bunlardır.

  Ayrıca; üye olur olmaz yaptığım ilk şey, üye olmak için şart koşulan beş ürün girdisini silmek oldu. Umarım tekrardan bir ürün hakkında yorumlarımı yazmak zorunda kalmam.

  Tekrardan, herkese merhaba :)

  10 ekim 23:39

  3095. Fazla ama fazla insanı garip olan platform.Az önce bir soruda anonimsiz kimliğiyle biri soru soran arkadaşı savunduğum için bana önce anonimden başkalarına sövdüğümü,sonra kendi adımı açarak övdüğümü söyledi.wtf!?hatta yetmedi yan hesap olduğumu söyledi(??).Bu sözlükte insanların hayatlarını okumayı seviyorum.soru sekmesinde toksik ilişki görürsem orada ben varım!mutlaka her birinize iyide olsa birkaç bir şey karalamışımdır.zamanında yaşadım ve o zamanlar keşke diyorum biri bana’bak gittiğin yol yol değil’deseydi.burada yeri geldi soruda sordum a sorundan b sorundan çok güzel cevaplar aldığımda oldu, gerçekten kendimi iyi hissetmemi sağlayanda.o kadar kötü cevaplar oldu ki yazdığım şeyden bağımsız,konuyla alakasız beni tanımadan nefretini kusan.belki tanısak bir kere konuşsak bu arkadaşlar bunları demeyecekler ama ‘ön yargı’bu platformdaki en en en kötü sorun.Mesaj kutumda o kadar çok konuştuğum süslüler var ki kimiyle takas konuşmuşum,kimiyle parfüm,kimiyle aşk meşk hepsini sevdim. hepsiyle oturup kahve içmek isterim tanımak her konuda sohbet etmek.sadece artık bu sözlük günden güne kötüleşiyor benim yazarlığımın kıdemine bakmayın çok eskiden beri bu sözlükteyim.yazar olmadım fakat hep ürün yorumlarını okudum.bugün geldiğimiz kısım özellikle soru cevap platformu eskiden sorulan soruya kötü bir cevap gelirse diğer süslüler o kişiyi ya görmezden gelirdi ya ayıplardı.bugünse ellerinde çekirdek kavga için izliyorlar ne diyeyim inşallah mesajlarda konuştuğum insanların hiçbiri bunları yapmıyordur.

  10 ekim 23:08 10 ekim 23:09

  3094. soru cevap aparatına, 'içinde şu kelimeler(gizlinot: trendyol) geçen soruları engelle' gibi bir özelliğin getirilmesini istediğim sözlük.

  6 ekim 12:58