yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3066)
  • medya (195)

  3066. Süslü akış bir başlık üzerinden birbirine laf atanlarla dolmuş yine. Tamam, fikrinizi başlığa yazabilirsiniz ancak başka birisinin yazdıklarına karşıt iseniz kendisine mesaj atabilirsiniz süslüler. Çünkü yazdıklarınızın başlıkla alakası yok.(gizlinot: Sen de rahatsız olduysan, rahatsız olduklarına mesaj at diyebilirsiniz ama çok yazar vardı, hepsine teker teker mesaj atamayacağım açıkçası.)

  23 şubat 00:34

  3065. son yıllarda zaten kötü bir yönetimle kötü bir yere doğru gidiyordu, (gbkz: çisem çakır)'ın videosundan sonra tüm entrylerimi silip gidecek noktaya geldim. eğer çisem'in dediği gibi blogger dalgasına çıkarlara dayalı yönlendirme mevcutsa, cidden çıkıp gitmek istiyorum. kolay gelsin.

  19 şubat 09:49

  3064. Sitedeki mesaj at / engelle kısımlarından bi haber olanların 3 gündür soru cevap kısmında birilerini linç ettirmesinden gına geldi. Medya kısmına şunu yükledi amaç ne ? / sürekli girdilerinde bunu yazıyor tuhaf değil mi / neden pahalı ürün alıp yorumluyor vs vs. Eğer hoşuna gitmiyorsa engel basın , rahatsız olduğun bişey varsa mesaj atın bu kadar zor olmamalı. Yok ben anonimden hakaret edecek kadar boşum diyorsanız diyecek bişeyim yok.

  4 şubat 14:21


  3063. Yeni üyesi olduğum ve hayatta bana yeni bir bakış açısı daha kazandıran platform. Buradan hemcinslerime seslenmek istiyorum, hepimiz birbirimizden farklıyız ve iyiyi, kötüyü, güzeli, çirkini bizler yaratıyoruz. Unutmayın ki iyinin iyi olması için kötüye ihtiyaç vardır. Kötülük olgusunu bizler yaratmayalım lütfen. Bir kadınımız bugün bir ev, araba veya en basitinden kendine ait bir ruj alabiliyorsa size düşen ona iyi dilekler sunmaktır. Onun kötü bir amacı olsa bile siz iyi niyetinizden asla sapmayın. Kötülüklerle doldurursanız içinizi bir gün bir bakmışsınız ki kötü, kıskanç birisi olmuşsunuz. Bir kadının sahip olduğu eşyayı sadece bir erkek temin etmez. Neden bu kadar kadın cinayetleri, dayaklar kadınları aşağılama var? Erkeklerin birçoğuna bu yüzü ne yazık ki benim hemcinslerim veriyor. Bir kadın hemcinsinin kendi parasıyla, emeğiyle var olamayacağını düşünüyor. Hepimiz birbirimizi yerin dibine batırmak yerine keşke güzel yorumlar yapsak. Birbirimize iltifat edip, kıskanmak yerine sorular sorsak. Kadınlar eğer bugün metalaştırılıyorsa, dayak yiyorsa bunun sebebi önce kadınlardır. Kadınlar tüm gücü ve kuvvetiyle kendinden daha farklı bir hemcinsini yerin dibine sokar ve aşağılar. Kadın kendi gücüyle var olmaya çalışır ama o kötü düşünceli insan onu dibe batırmaya çalışır. Biz kadınlar olarak düşünce yapımızı değiştirmezsek, erkekler bizi para avcısı metalar olarak görmeye devam edip toplumdan silik yaşamamız için her şeyi yapacaklar. Umarım gerçekten kız kardeşçe yaşamayı başarabiliriz. 

  Sevgilerle

  4 şubat 01:22 4 şubat 01:29

  3062. Moderatör sıkıldı ve siteyi kapatsam mi diye düşündü. Sonra birden ipek duş jeli çekiliş gelirlerinden vazgecemeyecegini anladı. İşte çocuklar.. süslü sözlüğün kaldığı yerden hayatına devam etmesinin hikayesi budur.

  3 şubat 12:47

  3061. süslü sözlük formatını mıh gibi bildiğini iddia eden 9. nesil bir hesabın iznim olmadan mesajlarımı sözlükte yayınlayarak bahsettiği formata bizzat kendisi uymadığından işgal ettiği başlık.. abla demiş bir de ay hoşt ulan a...... k..... :d

  çok komik ya jsbdhfvdgsjf görseldeki mesajlarını okuyun lütfen.. benden iyi bildiği için özel mesaj kutusunu buraya taşımış :d bu bilmiş haliymiş..

  ayrıca (link: https://www.youtube.com/watch?v=0Lu5_0vIYPE yapraaaaaaaaaaak)

  edit: kullanıcı adını, linkini verdiğim videodan esinlenerek alan şahıs burdan sansürlü küfürlerimden demagoji kasıyor neyse kudurtmuşuz dewam yaaaaaprağım xd lsjdhcjdsgfjdsgjdbn

  3 şubat 00:56 3 şubat 20:22

  3060. Burada yazarlarla konu başlığı altında veya özelde yaptığınız tartışmalar umrumuzda değil arkadaşlar. Please medyaya yüklemeyin.

  2 şubat 22:57


  3059. (bkz: Melisa Aslı pamuk ) başlığında birbiriyle atışan, sözlük formatını yıkıp viran eyleyen ablalardan biri kendince(?) bana ayar vermiştir. (gizlinot: Sesli güldüm )

  Edit: beni de senin yazdığın konu dışı başlıklar ilgilendirmiyor. Konu sözlük formatıyla ilgili olduğu için özel mesaj medyaya taşındı, ne şuursuz tipler varmış, hoşgeldim süslü sözlük (gizlinot: Süslü sözlük hakkında söylenenler doğrulanıyor.)

  ilgili medya:
  2
  2 şubat 22:41 2 şubat 23:25

  3058. Daha önce "indirimleri duyurma kampanyası" başlığında Instagram üzerinden satış yaptığım sayfadan bahsetmiştim, o kadar çok ilgi gördü ki sayfam buradan bütün süslülere teşekkür etmek istedim iyi ki varsınız :)

  Süslü sözlük : çok tatlı üyelere sahip sitedir. :)

  1 şubat 11:15

  3057. İyice yavaşlıktan kağnıya dönen sözlüktür. Kiraladıkları site serverına bi bakmaları lazım da Duyan var mı bilmiyorum bu serzenişi.

  31 ocak 23:55