yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3059)
  • medya (191)

  3059. Acilen bünyesine sosyal medyasını yönetecek birilerini kazandırması gerekiyor. Instagram hesabına baktım bu ne güncelsizliktir. Bir sürü yazarı olan bir sözlük ama instagram'da toplasan bin takipçisi yok. Üstelik influencer'ların reklam uğruna ürünleri yalan yanlış tanıttığı bir platformda bu kadar geri kalmışlık da nedir? Aman yarabbi!!! Burada insanlar çıkarsız, hesapsız ürün yorumluyor. Bundan daha güvenilir bir kaynak mı olur? Siz bunu instagram gibi bir ortama taşıyamıyorsanız hem de bu devirde kusura bakmayın ama işinize çok bağlı değilsiniz demektir.

  bugün 02:41

  3058. içinde yaşadığım ülkeyi daha yakından tanımamı sağlayan sözlük. tam bir gerizekalı turnusolu. buraya üye olmadan önce bu kadar yobaz insanla bir arada yaşadığımın farkında bile değildim. senhaladelisin mağara soğuk muydu derseniz soğuktu ama buradan katbekat güzeldi süslüler

  30 nisan 23:27 30 nisan 23:30

  3057. Sözlüğe bir girdim, sözlüğün gündeminden habersiz saf saf okuyorum. Sonra bir leş kokusu geldi oturdu burnuma. Gene inanç kaktırmaları, hakkında hiçbirşey bilinmeyen geçmiş güzellemeleri, kendinden olmayanı ya da kendi gibi düşünmeyeni yerden yere vurmalar, kendi fikirlerine inançlarına saygı beklentisi vs.

  İlk olarak midem bulandı sizden ya. Savunduğunuz şeylerin ne kadar komik ve iğreti olduğunu bilseniz savunmak için aynı temayı kullanır mıydınız acaba?

  Cahillik güzel, hayat pasparlak, kuşlar uçuyor demekki özgürüz değil mi arkadaşlar? Argümanlarınıza tek tek cevap verecek sabrı bünyemde barındırmıyorum sadece sizden tiksindim, midem bulandı, bir parça da acıdım. "şimdi ne güzel savundum düşüncemi, oturup kudursunlar şimdi hehehe dur bakiym kaç kişi beğenmiş" diye sayfa yenileyip durduğunuzu bilmek güldürdü.

  Saygı tek taraflı değildir, bir de zahmet olacak ama pek sevdiğiniz osmanlı hayatını bir açıp okuyun savaşları değil, gündelik yaşantıyı insanların zihniyetini, yaşadığını yediğini içtiğini, neden ermeni veya rum mahalleleri olduğunu, halkın kendisine ben osmanlı torunuyum vs dediğinde başına ne geleceğini vs bunlar ulaşılamayacak şeyler değil. En azından neyi neyle savunduğunuzu bilir bir parça savunmanıza mantık katarsınız belki. Ne biliym sadece tavsiye.

  Bu arada kendi fikrimi de belli ediym bu kadar yazmışken, bende hiç yaşamadığım taş devrine özlem duyuyorum, taş devrini getirin! Şöyle canımı sıkanın kafasını taşla ezesim var!

  30 nisan 22:55


  3056. en son çekilişin neden 26 ocakta yapıldığını merak ettiğim platform(gizlinot: swh)

  çekilişlere katılmak bana çok eğlenceli geliyordu. zaten günlük olarak ürün yorumu vs giriyoruz soru cevap sürekli akıyor fakat artık eskisi gibi değil sanki sözlük ortamı. ben eskiden daha keyif alıyordum ne yalan söyleyeyim

  26 nisan 19:37 26 nisan 19:37

  3055. Burda yazılan bazı cümleler beni çok etkiliyor. Az evvel soru-cevapta dolaşırken bi anonimin (gizlinot: kendisine selam olsun ) cevabı beynimde yankılandı sanki. Tam da bugün bi şeylere başlamayı planlıyordum kafamda. Sürekli ertelediğim şeylere canımı sıkıyordum. Bana göre sihirli cümle etkisi gösteren o cevabı burda da paylaşmak istiyorum. Dönüp dönüp okurum belki.

  “elalemi bırakın. hayatınızı baştan yazmak için 6 ay verin kendinize.”

  25 nisan 04:41

  3054. Girdi sayımın düşmesi nedeniyle konuk statüsüne alınan hesabımın yeniden yazar statüsüne alınması o kadar uzun sürdü ki sözlüğe girmeyi bile unutmuşum.

  Bu süreyi göz önüne alınca soru cevapta trollük yapmak için hesap açanlara daha çok hayret ettim. O kadar süre trollük için beklemek de ayrı sabır

  21 nisan 20:59

  3053. sadece zaman kaybıdır. toksik insanlarla doludur. son zamanlarda muhtemelen 15-18 yaş aralığıyla dolmuş veya zeka yaşı düşük insanlar siteye musallat olmuş bilmiyorum. benden bu kadar hesabımı kapatıyorum.

  20 nisan 17:00


  3052. Özellikle ürün girdilerinde gerçekten çok taklit eden yazarlar var ve arkanızdan daha aynı girdiye yazıp cümleleri bile kopyalıyorlar, biraz özgünlük diyeceğim ama özgün olmayı da geçti artık kendiniz cümle de kuramıyorsanız diyecek bir şey yok.

  20 nisan 00:25

  3051. Kendini troll sanan gerizekalılar tarafından yakında kullanılamaz hale gelecek olan platform. Şunların ipini çekmeyen yönetime de yazıklar olsun. Böyle giderse bir protestoyu hak ediyorlar.

  19 nisan 23:35

  3050. Soru-cevaptan anonimlik kaldirilmali ve kati kurallar gelmeli. Soru olmayan sorular , herkese saldiran boslar , aglama duvari haline getirenler. Yetti be.

  19 nisan 17:17