yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3072)
  • medya (204)

  3072. reklamlara izin vermeyeceğim sitedir. banner'ın yıldıracağını düşünüyorsanız çok komiksiniz. içindeki popülasyon sayesinde kazandığınız sponsorlarla ve sol frame'de çıkan reklam başlıklarla yetineceksiniz. zira dört ayda bir girip iki üç trolü uçurmak dışında hiçbir moderasyon hareketi yok.

  21 eylül 10:55

  3071. Arkadaşlar şaka mısınız? Gerçekten şu şikayet gerçek mi? Şu pornografik şikayetine alışmıştım da bir de diğer kısmına açıklama yazmış " memeler " diye? E hani memeler? Manyak mısın sayın şikayet eden? 

  Edit: şikayet eden ve bunu onaylayan kişiler bence kendilerini internetten ve hatta toplumdan tecrit etsinler. Toplum sağlığı ve düzeni için herkes elinden geleni yapmalı diye düşünüyorum. 

  ilgili medya:
  2
  19 eylül 09:31 19 eylül 09:41

  3070. bir girdimin kıro/kezban vb. aşağılayıcı kullanımlar içerdiği gerekçesiyle kabine gittiğini öğrenmiş bulunduğum platform. içinde bu şekilde tek bir kelime geçmemesi dışında sorun yok. troller kol gezerken böyle tutarsız değerlendirmelerin olmasına alıştık tabii.

  1 eylül 01:50


  3069. Arkadaşlar belki çoğunuzun fark etmediği fakat benim son zamanlarda dikkat ettiğim bir unsurdan bahsedeceğim. Buraya ürün fotoğrafı yüklerken kendimizde de duruşunu atacaksak ilk önce o, sonra ürünün kendisi atılıyor ve ürün fotoğrafı olarak baştaki foto gözüküyor. Bu sıralamaya dikkat ederek fotoğraf paylaşalım, naçizane (gizlinot: Burada kimseyi hedef gösterme ya da eleştirme gibi bir amacım yok, sadece bazen benim de yaptığım ve sonradan inceledigimde gözüme batan bir hata )

  21 ağustos 18:28 21 ağustos 18:30

  3068. ne zaman belli bir aradan sonra girsem biraz daha saçma bir yere dönüştüğünü gördüğüm platform. hime cut başlığı altında da birbirinize girmezsiniz ya hu.

  23 temmuz 00:35

  3067. Makyaj, cilt bakımı ve giyim başta olmak üzere; süslü ve konu dışı sekmelerinde yazarların istedikleri konu hakkında ukte verdikleri, başlık açtıkları ve bilgi/düşüncelerini paylaştıkları bu mecrada farklı konular hakkında paylaşım yapmak baya göze batar olmuş.

  18 temmuz 15:08

  3066. Lenfoma kanseriyle ilgili hassas bir soru açmıştım. Bana destek ve ümit veren süslülerim olmuştu. Hepsine tek tek teşekkür ederim, minnet duyuyorum. Bunu tekrardan dile getirme ihtiyacı hissettim.

  Sorudaki yanıtlarım ara ara, tane tane beğeniliyor. Bunun bana kaybımı hatırlattığını, canımı acıttığını ve her kimse yapmamasını istediğimi söylediğim bir girdi girmiştim. Aynı şeye devam edildi.

  Hatta o Girdiden sonra gün aşırı şekilde devam edildi. Her seferinde tek bir yanıtım beğeniliyor. şu aşamaya kadar art niyet güdüldüğünden şüpheliydim. Artık eminim. Bu yüzden, artık bu kaybın canımı acıtmamasına karar verdim. Yasımı bir kenara bırakıyorum.

  Ve sen, acımla uğraşmayı deneyen zavallı mahluk, sana öfkelenemiyorum bile. İsteseydim tüm yanıtlarımı silerdim, ne yapacaktın o zaman? Tüm o fake hesaplarınla hakaret içerikli yanıtlar mı verecektin soruma? Eminim bu girdiden sonra onu da yaparsın sen. Kötülük için orijinal yolların dahi yok, değil mi? Canımı acıtamıyorsun. Elinden geleni ardına koyma cicim..

  17 temmuz 19:32 17 temmuz 19:35


  3065. Bildirim bölümüne tıklayınca bildirimlere yönlendirmeyen, sekmeyi açmayan ve hatta başka sekmr açan sözlük :-/ bi bende mi var bu hata

  17 temmuz 19:26

  3064. Çoğu kozmetik girdilerinin bir halta yaradığını düşünmüyorum.Kalkıp sadece ''beğenmedim bir daha almam'' diyenler var.Alıp almaman senin bileceğin iş tabii ki ama buraya yazıyorsun (gizlinot: Ne manası varsa artık.Aynen kardeşim tek kıstasım da senin beğenip beğenmemendi zaten.Madem beğenmedin altını doldurabilecek argümanları da yaz.) ve insanlar belki gerçek bir kullanıcı yorumu okumak umuduyla bakıyor. (gizlinot: Mesela ben :))

  Ve yazdığın girdi anca bu.E senin o zaman burada işin ne?Ne diye vaktini boşa harcıyorsun bir de üstüne kalabalık yapıyorsun?

  Diğer bir husus da üyelerin yine ezici çoğunluğunun birbirlerini alttan alta yermeleri.Mesela sosyoekonomik seviyelerin belirtildiği başlıklar çok saçma.Yaşların belirtilmesi için açılan başlıklar çok saçma (gizlinot: Bakın altını çizerek belirtmek isterim ki yaşın söylendiği girdi değil.Sırf yaşların söylenmesi için açılan başlık vs.Üstelik hesaplarda yaş belirtilebiliyorken).Kullanıcı memnuniyetleri belirtilmeksizin sadece satın alınan ürünlerin belirtilmesi çok saçma (gizlinot: Ve görgüsüzce).En saçması da bunları denetleyecek sistemin yıllarca bu tip girdilerin önünü kesmek için yetersiz olması.

  Dilerdim ki buraya olumlu şeyler de yazabileyim.Ancak olumlu şeyler olumsuz şeylerin yanında fındık kadar kalıyor.

  5 temmuz 13:00

  3063. Bir yere tıkladığımda beni çoğu zaman bir önceki sayfaya atan sözlük.

  3 temmuz 18:12