yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3001)
  • medya (209)

  3001. ölüme terkedilmiş bir sözlük.2019dan beri buradayım artık sözlük sadece troll sorulara cevap veren herkesin hakaret ettiği rezil bir yere dönüştü

  19 kasım 15:29 19 kasım 16:55

  3000. Hesap açmadan kullanılmaz hale gelmiş sözlük. 4 5 linke tıklamadan hiçbir şey araştırılmıyor. Daha da kötüsü, soru cevap korkunç itici bir kırmızı renge bürünüyor. Reklam politikası düzeltilmeli ve bu kadar agresif olmamalı. En azından akıştaki korkunç rengi düzeltseler keşke.

  16 kasım 23:31

  2999. Soru cevapta yapıcı, faydalı cevaba teşekkür bile etmiyor bazı soru sahipleri, her ne hikmetse kendine hakaret edene şıp diye cevap veriyor. Valla kusura bakmayın ama siz kaosu seviyorsunuz arkadaşlar.

  15 kasım 18:21


  2998. Sitenin hiçbir konforu kalmamıştır zaten girdi okurken ekran reklamlardan kayıyor şimdi de başlığa tıkladıkça tam ekran reklam gelmekte. Kocaman manşet atıp  haberden katiyen haberdar olamadığımız gazete sayfalarına dönmüştür.

  Uygulamasını yapın indirelim de siz de böyle ucuz reklamlara( gerçek ve mecaz anlam içerir) kaçmayın; biz de rahatça girdimizi yazalım, başlıklarımızı okuyalım

  17 ekim 03:43

  2997. insanların anonim bir şekilde bir önceki soruda ana avrat kavga ederken bir başka soruda ise birbirlerine kız kardeş tavsiyeleri verdiği ilginç bir platform.

  10 eylül 14:58

  2996. eskiden ürün önerisi için direk buraya bakardım ama maalesef artık eskisi kadar güven vermiyor bana.

  yazarların bir çoğu almadığı, kullanmadığı ya da bir kere denediği ürünler hakkında yazıyor.

  hatta bazen öyle girdiler görüyorum ki hayalindeki kadını buraya yansıtıyor.

  seviyem nedir? bilmiyorum. girdi inceleyebiliyor, olmuş mu? olmamış mı? karar verebiliyorum. bazen öyle bir girdilere denk geliyorum ki her şey çok güzel, doğru bir şekilde yazılmış ama birilerine uymadığı için kabine gönderilmiş. bu üzücü.

  9 eylül 09:56

  2995. modların kendi haline bırakıp ortadan kaybolduğu sözlük.

  kıdemli süslü olarak ara ara görevimi yapasım geliyor, şikayetleri inceliyorum. bir ya da birkaç yazar kendince tüm medyayı pornografik içerik, tüm içerikleri de ölçüsüz smiley kullanılmış diye şikayet ediyor.

  bunu hiçbir yönetici görüp bu yazarı ya da yazarları neden engellemiyor? yöneticiler hala aramızda mı?

  ilk üç nesilin yazarlık yaptığı dönem çok keyifliydi, ekonomi o bu derken ürün yorumundan çıktı, soru cevap kızlar soruyor'a döndü. bir de üzerine modlar terk edip gidince manasız bir mecra oldu burası.

  8 eylül 14:18 8 eylül 14:30


  2994. beni çok üzendir. Önceden burda çekilişleri olurdu markaların. O zamnalar markalar influencerlara sadece bedava ürün sunuyordu, tamamen bedava bi yaşam değil en önemlisi gerçek kullanıcı deneyimi önemliydi.

  Ben hala bi ürün alacaksam ilk buraya bakıyorum. Kaldı ki o çekilişler burada da alışverişi artırıyordu. Mesela bi maskara çekilişi vardı ve ben kazanamadım ama gidip maskarayı aldım. Burdan lorealin hyaluronik setini kazanmistim mor olan, bi başka çekilişte de Aloe veralı nemlendiricisini kazanmistim. Hey gidi günler hey. Şimdi kuruttular burayı iyice.

  28 ağustos 15:07

  2993. Renk seçenekleri genişletilsin +1

  Ayrıca saç renklerinde küllü ve kahverengi seçeneklerine yer yok. Açık küllü kahverengi saç koyuluk ve ton olarak kendine özgüdür, açık kestane tanımı tam karşılamıyor. Ten rengi beyazdan buğdaya atlıyor, araya fildişi ve açık buğday eklenebilir. Ya da yabancı kaynaklardaki gibi beyaz-çok açık-açık-orta açık-orta-orta koyu-koyu şeklinde gidebilir. Alt ton seçeneklerine olive, nötr-sıcak ve nötr-soğuk seçenekleri eklenebilir. Kozmetik ve bakım temalı bir sözlükte olması abes değil, temptalia tarzı sitelerde böyle detaylara yer veriliyor.

  12 ağustos 11:26

  2992. Sözlük kurucuları acaba bir defa dahi olsa mobilden girip biraz şu sitede dolaşmayı denediler mi merak ediyorum. Çıkan reklamlardan dolayı sürekli sayfa sizi okuduğunuz yerden bi anda yukarıya atıyor, rezalet bi kullanım deneyimi. Okuduğunuz şey sürekli yarıda kalıyor. Bu yüzden ve son akp reklamı olayından sonra siteyi kullanmayı bir süredir bırakmıştım. Bugün bi tekrar öylesine girdim, hala aynı. Uzun zamandır olan bi problem ama düzeltilmeye tenezzül edilmemiş. Burayı öyle kendi haline bırakıp reklamlardan gelen paraları değerlendirmekle meşgul olsalar gerek :) 

  11 ağustos 20:16