yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. süslüsözlük kurulduğundan bu yana, eminim ki birçok derde derman olmuştur. eminim ki birçok insan burada deneyimlerini paylaşıp, kullanıcıları da doğru bir şekilde yönlendirmiştir.

  ben de naçizane, aldığım ürünleri yorumlayıp doğru bir şekilde paylaşmak için çabalıyorum. umarım herhangi bir üründe farkındalık yaratabilmişimdir kullanıcılara.

  "buradan nasıl yararlandım, en somut örneği neydi mesela?" sorusuna gelecek olursak, dermatoloğumun verdiği acnemix jel maskesini nasıl kullanacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu mesela. hemen buraya gelmiştim. ve burada insanlar tecrübeleri ile birlikte nasıl kullanacağımıza dair bile bir şeyler paylaşmışlar. burası olmasaydı nasıl kullanabilirdim bilmiyorum fakat birden fazla kat sürünce yüzümü tahriş ettiğini öğrendim mesela. çok teşekkür ediyorum bu yüzden süslüsözlük yazarlarına.

  sadece bu da değil, bunun gibi birçok şey öğrendim ürünlerin kullanımı hakkında. hayat hakkında. başkalarının tecrübelerini görüp, onlardan yararlandığım birçok şey oldu. bu yüzden siz süslülere çok teşekkür ediyorum. hiçbir çıkar karşılığı olmadan burada olduğunuz için. tecrübelerinizi objektif bir şekilde aktardığınız için.

  (yazar: lovelace) uktesiydi, doldu.

  8 mart 2018 11:47 8 mart 2018 11:48

  2. ne hissettiğimi anlattığım uzuuuunca bir girdi yazmıştım ancak kimseyi sözlerimle sıkmak istemediğim için yazdığımı sildim, kısa ve öz bir teşekkür etmek istiyorum;

  mutluluğumu, üzüntümü paylaştığım, yeri geldiğinde aklımı kurcalayan sorularıma cevap bulduğum, süsüme süs, bilgime bilgi kattığım güzel sözlüğün güzel yazarları; tanışmıyor olsak da sanal bir platformda paylaşım yapıyor olsak da birbirimizi hissettiğimizi ve birbirimize dokunduğumuzu çok iyi biliyor, sizleri seviyorum. her şey için teşekkür ediyorum. kadınlar günümüzü de bu vesileyle kutluyorum.

  8 mart 2018 11:53

  3. Burada çok güzel zamanlarım oldu bazen sizin mutluluklarınızı okuyup sevindim bazen üzüntünüze sizinle üzüldüm birbirimizi tanımadan. Her soruma cevap oldunuz süslüler, İyi niyetiniz ve masumiyetiniz ile her zaman yanımda olan olmaya çalışan oldu ve bunun için hepinize minnettarım. Burası benim için bu yüzden çok kıymetli farklı karakterler farklı düşünceler ile tanıştım burada. Ve sorunlarımın çözümüne yardim ettiğiniz zamanlar için hepinize teşekkür ederim ❤

  8 mart 2018 12:06


  4. Süslüler size nasıl teşekkür etsem azdır!!! Dün (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük-dua-istek-listesi?i=750452 ) burda bahsettiğim gibi baya elem bir olay yaşadım ve girdimi görenlerden,okuyanlardan iyi dileklerini istemiştim. Nazar değmesini istemiyorum ama aksine tezimin son ölçümleri kolaylaştı. Bu yüzden her kim ki içinden benim için duasını,güzel dileğini geçirdiyse Allah razı olsun, kalbindeki tüm güzellikleri yaşasın, işleri rastgitsin. Sizi çok seviyorum süslülerim <3

  13 mart 2018 20:59

  5. burada oje kullanımı hakkında bir şeyi merak edip sonra öğrenen bir süslü vardı sözlük sayesinde.

  kendisi önce base coat sonra da top coat sürümü ile ojenin daha canlı duracağını öğrenmiş. kullanıcı adını hatırlamıyorum fakat hemen bizimle paylaşmıştı. o yazdıkları aklımdan çıkmamış olacak ki, dün tırnak için bakım malzemeleri almaya gittiğimde dediklerini aldım.

  ve muazzam etkisi oldu. ojeyi sürmeden önce tırnağıma bakım yağı uyguladım sonra durulayıp base coat yaptım, üstüne iki kat oje sürdükten sonra top coat’ı uyguladım ve gerçekten farklı oldu.

  hem bunu öğrenip aktaran süslüye, hem de o süslümüze aktaran diğer süslülere çok teşekkürler.

  sayenizde akılda kalıcı ve işe yarar bakım tüyoları öğreniyoruz.

  Ek: (yazar: Reblfleur) süslüsünün paylaşımını pinlerime aldığımı hatırladım. Sizler de bakabilirsiniz profiline girip. Çok teşekkürler süslü.

  8 mayıs 2018 02:34 8 mayıs 2018 06:21

  6. Dün gece beni ima ederek bir soru sorulmuş. Burda yoktum ne olduğunu tam bilmiyorum. Düzgün ruj süremediğimden şikayetçi olunmuş. Profesyonel make up artist olduğumu sanıldığını bilmiyordum. Hem de benim nasıl sürdüğüme takılacak birilerinin olduğunu da tahmin edemedim.

  Fotograflarım amatör bunun farkındayım ama hemen sizinle paylaşmak istediğimden çok zaman ayırarak paylaşım yapmıyorum. Soruyu soranı tanımıyorum, nasıl bir üslubu var bilmiyorum. Ona sadece verdiğim rahatsızlığın kusuruna bakmasın bundan sonra daha fazla paylaşım yapmaya çalışıcam haberi olsun diyebiliyorum.

  Asıl benim bu yazıyı yazma sebebim benim için tartışan, bana destek olan süslüler. Hepinize çok teşekkür ederim. Benim için ayırdığınız zamanlar çok kıymetli. Bunca olan kötü şeye rağmen hala birilerinin hiç tanımadığı birini savunması umudumuzun bitmemesinin en büyük kanıtı. Burda olup kendim de hem kendime hem hemcinslerime yapılan bu can sıkıcı şeye karşı çıkmak isterdim ama olsun hepiniz tek tek yapmışşınız bunu.

  Tekrar çok teşekkür ederim süslüler.

  21 eylül 2019 20:48

  7. Her şeye rağmen burada iyi kalpli süslülerin olduğunu bilmek çok güzel. Hoş mesajlarıyla güzel enerjileriyle mutlu eden tüm süslülere teşekkürleer.

  9 mart 2020 01:08