girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (503)
  • medya (1)

503. salağa yatan insanlar.

7 ağustos 14:03

502. saygısızlık, her şeyi anlayabilirim, bu hayatta her şey olabilir filan diyorum ama asla bir insanın benimle saygısızca, senli benli ya da laubali konuşmasına katlanamıyorum. herhangi bir saygısızlık anından sonra o kişinin ne dediğini duymamaya başlıyorum, anında sinir katsayım yükseliyor ve genelde de tersliyorum o kişiyi. kendime de hakim olamadığım için kızıyorum o da ayrı.

6 ağustos 14:39

501. Düşüncesizlik. Allah beyin vermiş ama kulanabilene.

5 ağustos 22:18


500. Aptal yerine konulmak.. Bazılarının fesat olunca kendilerini akıllı sanmaları..

5 ağustos 21:17

499. Teşekkür edilmemesine dayanamıyorum. Ben kasiyerden fiş aldığım zaman bile teşekkür ediyorum, belki ondan bu kadar gözüme batıyordur. Burada daha çok göze çarpıyor ama o. Soru cevap aparatında basit bir soru sorulduğunda bile verilen cevaplara teşekkür edilmiyor bazen. Hatta teşekkürü geçtim, hiç dikkate bile alınmamış gibi olabiliyor (gizlinot: Birkaç gün yan sekmede bekletiyorum soruyu zaten, eğer teşekkür gelmezse yazdığım cevabı silmeyi düşünüyorum bundan sonrası için.) Garip geliyor bana bu durum.

Saygı ve mesafeye çok önem veriyorum. Genelde haddimi bilirim, illa ki birine kendisiyle ilgili bir yorum yapacaksam kusura bakmayın derim ve yanlış anlaşılmasın diye abartmıyorum 5 dakikaya yakın cümle kurmaya çalışırım. Bence olmasını gerekeni bu özendir. Karşımızdaki kişinin nasıl anlayacağını veya yaptığımız yorumdan nasıl etkileneceğini bilemeyiz çünkü önceden. Ancak hiç umursamadan "bu böyle, şu şöyle, kesin öyle" denilmesi bana dokunuyor. Genellemeler için de keza öyle yine.

Bunlara birçok insan dikkat ediyor tabii ki de ancak ben bu dediklerimi gördüğüm zaman kendimi sorguluyorum ben mi yanlış yapıyorum diye.

5 ağustos 02:28

498. Çok bilmiş insanlar ve

Her dakika beraber gezip, birbirlerine kardeşim diyen insanların en ufak bir tartışmalarında birbirlerinin arkasından çılgınlar gibi dedikodularını yapmaları. Yani ben sinirleniyorum böyle insanlara. Demekki benimle de en ufak bir tartışmasında gidip arkamdan atıp tutacak?

5 ağustos 02:09 5 ağustos 02:09

497. Aşağılık kompleksi. Kendisi ile olan sorunlarını çözememiş insanlar gerçekten yoruyor. 

5 ağustos 01:59


496. Saygısızlık. Sadece bana değil herhangi bir şeye veya kimseye yapılınca bende nokta koyuluyor. 

Adaletsizlik.

5 ağustos 01:54

495. Akrabalarımın aynı ortamda defalarca bulunduğum başka bir akrabamla!!! aramı yapmaya çalışması. Uzak akraba olması bile umrumda değil anlatamıyorum. O nasıl utanç verici bir durum nasıl sinirleniyorum . 21.yy da sanki başka insan yokmuş gibi. ya havle

4 ağustos 09:03

494. Minicik bişeysin. Neredeyse görünmüyorsun bile. Gövden yeşil ve yarı saydam. Kanatların şeffaf. Uçabiliyorsun.

Sivrisineğe benziyorsun ama o kadar çirkin değilsin, zaten sivrisinek de değilsin. Isırma, kemirme, emme, sokma gibi bi yeteneğin olup olmadığını bilmiyorum. Ama bunları yapabiliyosan lütfen yap..

Yeter ki uçma!!! Sivrisinekten daha tiz ve daha rahatsız edici bir sesi nası çıkarabiliyorsun anlamadım. Neden varsın? Neden evimde ve odamdasın.. nolur git. Belki ailen akrabaların vardır. Öldüremem seni. Lütfen git.

4 ağustos 04:25