girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • medya (0)

1. Genel olarak dayanıklıyımdır,acı eşiğim yüksektir.sivilcelerimle başa çıkmaya çalışırken aspirin&limon karışımı işine karıştım ve o sırada çenemde en az 7-8 tane yara halinde sivilce vardı.ben bu karışımı yüzüme bocadım 30 saniye sonra amanın bu nasıl bir acı yüzümde sivilcesinden tut siyah noktasına kadar her açıklık yanıyordu.beynime kadar tüm kılcal damarlarım yandı sanki.nasıl dertlenmişsem sivilceye bu acıyı 10 dakika kesintisiz çektim.tavsiye edilmez.

Bir de unutamadığım omurga bitimindeki kemiğin yamulması mı kayması mı öyle bir dertten müzdariptim.bu işi yapan hacı hoca tipli bi komşumuz vardı.ağrı yaptığından bahsettim bahsetmez olaydım o kemiği bir düzeltişi var o yaşadığım 10 saniye ağrıdan transa geçmiştim.

10 mart 22:33

2. Siz sevgili süslülere hayatımda yaşadığım en büyük fiziksel acıyı anlatmak isterim. Zamanında ufak bir trafik kazası geçirmiştim ve ufak bir kırığım vardı. O kırık oturturtulurken öyle bir acıyor ki kırılırken bu kadar acımıyor yani düşünün. Yok böyle bir şey gerçekten çığlıklarım bütün hastanede yankılanmıştı. Hatta annem beni o halde görmeye dayanamayıp kapıdan uzaklaşmak zorunda kalmıştı ki soğukkanlı kadındır. Doktoruma da çok mahçup olmuştum çünkü kendisini biraz tırmıklamıştım aklıma geldikçe utanırım.

11 mart 00:30

3. ayağımın üzerine araba çıkıp kayda değer bir süre üstünde kaldığında yaşadığım acı ve diğerleridir. hastaneye gitmedim koşup otobüse yetiştim üstüne.

11 mart 00:38


4. Bacağıma kaynar su dökülmüştü ve alt bacağımdaki derinin tamamı soyulmuştu. Doktor soyarken canımdan can gitti, çektiğim en büyük acı bu sanırım. Hala izi var.

11 mart 01:08

5. çocukken bahçe çitlerinden atlamak suretiyle kolumun paslı sivri ucuna takılması ve kan revan içinde kalmam, ağlayarak eve koşarken yoldaki mangala yine aynı kolumu çarpmam sonucu yanmış ve parçalanmış bi kolla eve gittim, beni o halde gören annem fenalık geçirdi babam ikimizi birden hastaneye götürmüştü :d 10 cm lik bir dikiş izi ve ekrafında yanmadan kaynaklı ufak lekeler kaldı geriye. İzler kolumdayken artık eşek kadar olduğum için boynuma kadar çıktı malesef. Bu da böyle leş bir anımdır, şimdi anlatınca bile canım yandı :(

11 mart 01:18

6. 2 sene önce göğsüme yeni demlenmiş bir demlik çay döküldü ve yer yer 1. & 2. Derece yanıklarım oluştu. Çayın döküldüğü andan, vücuduma soğuk su tutulduğu ana kadar hiçbir şey hatırlamıyorum diyebilirim.  Derinizin haşlanışını hissetmek gerçekten berbat bir şey. 

11 mart 01:18 11 mart 01:19

7. En iç gıcıklayanı da doktorun bartolin kistini boşalmak için vajinanın girişine uyuşturmadan o iğneyi sokmasıdır.

11 mart 01:19


8. Başlıktaki girdileri okudukça sanki kendi başıma gelmiş gibi hissettim . Şuan acı çekiyorum sizin yerinize de . 

11 mart 01:19

9. An itibariyle açlık kaynaklı zehir gibi bir mide ağrısı. Son yemeğimi ne zaman yedim hatırlamıyorum :d

11 mart 01:26

10. O kadar ameliyat geçirdim ama bugün çok ayrı bir işkence oldu benim için. 2 saat yüzüme hiç mola verilmeden İğneli epilasyon yapıldı. bir süre sonra öyle oluyor ki, çok acıyor ama sesini bile çıkartacak durumda olmuyorsun, olamıyorsun. Şu an ıstakoz gibi dolanıyorum etrafta. Hala sızlıyor yüzüm. Niye yanaklara da girelim bu sefer dedim ki ben...

11 mart 01:28