yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (0)

  1. Genel olarak dayanıklıyımdır,acı eşiğim yüksektir.sivilcelerimle başa çıkmaya çalışırken aspirin&limon karışımı işine karıştım ve o sırada çenemde en az 7-8 tane yara halinde sivilce vardı.ben bu karışımı yüzüme bocadım 30 saniye sonra amanın bu nasıl bir acı yüzümde sivilcesinden tut siyah noktasına kadar her açıklık yanıyordu.beynime kadar tüm kılcal damarlarım yandı sanki.nasıl dertlenmişsem sivilceye bu acıyı 10 dakika kesintisiz çektim.tavsiye edilmez.

  Bir de unutamadığım omurga bitimindeki kemiğin yamulması mı kayması mı öyle bir dertten müzdariptim.bu işi yapan hacı hoca tipli bi komşumuz vardı.ağrı yaptığından bahsettim bahsetmez olaydım o kemiği bir düzeltişi var o yaşadığım 10 saniye ağrıdan transa geçmiştim.

  10 mart 2018 22:33

  2. Siz sevgili süslülere hayatımda yaşadığım en büyük fiziksel acıyı anlatmak isterim. Zamanında ufak bir trafik kazası geçirmiştim ve ufak bir kırığım vardı. O kırık oturturtulurken öyle bir acıyor ki kırılırken bu kadar acımıyor yani düşünün. Yok böyle bir şey gerçekten çığlıklarım bütün hastanede yankılanmıştı. Hatta annem beni o halde görmeye dayanamayıp kapıdan uzaklaşmak zorunda kalmıştı ki soğukkanlı kadındır. Doktoruma da çok mahçup olmuştum çünkü kendisini biraz tırmıklamıştım aklıma geldikçe utanırım.

  11 mart 2018 00:30

  3. diz ağrısı. aman allahım, bu nasıl bir ağrıdır. akşam 9da ağlamaya başlayıp sabah 7de uyuyakalıp susmuştum. camı açıp atlıyorum artık deyip geri kapatışlarım, soğuk suyun bir işe yaramaması, ağrı kesicilerin midemde halay çekmesi. dayanılır şey değil. bu ağrı sadece belinizden aşağısını uyuşturur, komple öldüm gömenim yok modu için ise diş ağrısı diyorum, gerisini siz anladınız.

  11 mart 2018 00:37


  4. Yine bı küçüklük anımdır..Salıncak çarpmıştı dudağım patladı sonra beni kandırıp hastaneye götürdüler.1 kişi ayaklarımdan 1 kişi ellerimden 1 kişi kafamı tuttu doktor da anestezi vermeden dikiş attı ömrüm boyunca unutmayacağım bir andır.Ama aşırı akıllanan ben sonraki yaz ağaçtan düşüp dudağımı aynı yerden patlattım.

  11 mart 2018 00:47

  5. benim acım senin acının yanında nedir ki, benimki seninkini döver gibi bir başlık. yalnız öyle bir diş ağrısı çekiyorum ki, benim acım bana yeter diyorum. küçük emrah gibi çok acı çekiyorum abi biliyor musun diyerek bir büyük olsa içerim, ama onu da yapamıyorum işte. yani fiziksel ve ruhsal olarak çektiğim acının tarifi yok. neyse ben en iyisi biraz acımla baş başa kalayım. herkese acısız geceler, mutlu günler, esenlikler dilerim.

  11 mart 2018 00:59

  6. 2 sene önce göğsüme yeni demlenmiş bir demlik çay döküldü ve yer yer 1. & 2. Derece yanıklarım oluştu. Çayın döküldüğü andan, vücuduma soğuk su tutulduğu ana kadar hiçbir şey hatırlamıyorum diyebilirim.  Derinizin haşlanışını hissetmek gerçekten berbat bir şey. 

  11 mart 2018 01:18 11 mart 2018 01:19

  7. An itibariyle açlık kaynaklı zehir gibi bir mide ağrısı. Son yemeğimi ne zaman yedim hatırlamıyorum :d

  11 mart 2018 01:26


  8. İnfluenza olduğumda yüksek ateş ve kanımdaki enfeksiyon sebebiyle ilk behçet atağımı geçirdim.(gizlinot: Behçet bir tür romatizmal hastalık. Vücut kendi kendini korumaya alıyor ve sebepsiz savunmaya geçiyor. Kendini çeşitli yerlerde tutulumlarla belli ediyor.) Ağız içimde ve vajinamda aftlar çıktı. Genital aftların büyüklüğünü 25 kuruş olarak düşünebilirsiniz. Ne kadar battığını, ne kadar ağrıdığını, nasıl zonkladığını size anlatamam. Çiş yaparken gözlerimden yaşlar akıyordu acıdan...

  Bu biraz girift bir hastalık; romatoloji, dermatoloji ve enfeksiyon birimi konsültasyonlar ile tedavi belirliyor. Hastanede yatarken dermatolog geldi, canım Bekir Bey... muayene etti ve acımın 10 üzerinden 8.5-9 derecesinde bir acı olduğunu söyledi, aftlar o kadar büyüktü :( bunlara nikel tedavisi yapalım dedi, atladım tabii yapalım diye... nereden bileyim ısıtılıp sıvılaştırılan nikel ile aftların üzerinin kaplanacağını! Uygulama Yapılırken çektiğim acıyı asla unutmayacağım; sevgilimin elini morarttım sıkmaktan... dünya üzerinde hiç kimsenin böyle bir acı yaşamasını istemem.

  Tabii bundan bin beter hastalıklar, tedaviler, acılar var; benimki devede kulak... bol sabır ve dayanma gücünüz olsun!

  Herkese şifa ve iyilik dilerim.

  11 mart 2018 01:46

  9. gaz sancısı. ama öyle böyle değil. başladı ve uzun süreceğini biliyordum. eşofmanımın ipini çözmeye gücüm yoktu makasla kestim, sürekli kendimi bir yerden atasım geliyordu. geçmesi için yürünmesi, hareket edilmesi gerekiyor ama acıdan yürüyemiyorsunuz, hareket edemiyorsunuz, uyuyamıyorsunuz bile. acı bir vurup bir geri çekiliyor, vurma zamanlarında konuşurken sesim gidiyordu. 1 günden fazla sürdü, azalarak bitti. en uzun ve en büyük fiziksel acımdır kendisi. daha sonra annem sezaryen yaptığında uzun süre bu acıyı çektiğini söylemişti. ve beni doğurduğu için hala pişman değil :d o acıyı yine çekeceğini bildiği halde bir de kardeşimi doğurmuş, ben anneliğin ne demek olduğunu o an anladım.

  11 mart 2018 01:55

  10. Okudukça gerildim. Hepinize şifalar diliyorum. İnşallah hiçbirimiz tekrar yaşamayız. Benim hatırladığım en pisi diş ağrısıydı acıdan bayıldığımı hatırlıyorum. İltihaplı dişi uyuşturamadı öyle çekti diş hekimi, o anki rahatlığı hatırlıyorum da anam anam. Bir de kolonoskopiye girmeden yapılan lavmandaki o korkunç sıvı benim hemoroidlerle raksedince aman sabahlar olmasındı. Geldi geçti. Evlerden ırak

  11 mart 2018 02:08