girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (154)
  • medya (2)

154. çalışmayı özledim. akşam işten çıkıp eve giderken iki mağaza gezmeyi özledim. cuma günleri içimi kaplayan huzuru, pazar akşamları üstüme çöken rehaveti özledim.

işsizim sözlük.

12 haziran 21:04

153. eski türkiye, bir 20 yıl öncesi mesela..

6 mayıs 13:44

152. Kız arkadaşımı çok özlüyorum.

6 mayıs 13:16


151. çok saçma biliyorum ama uzun bir süredir yalnız yaşıyorum. sanırım eve girdiğim de annemi ve babamı görmeyi çok özledim. dün bi arkadaşım laf arası annemi aradım mantı yapacak akşama dediğinde içim burkuldu. 6 senedir ayrıyız. ama yine de yanlarına dönmeyi düşünmüyorum

6 mayıs 09:42

150. Benim hiç arkadaşım yok süslüler o yüzden sizi arkadaşım görüp duygularımı sizinle paylaşmak istiyorum.Geçtiğimiz yaz dedemi kaybettim.Vefat etmeden 2 ay önce birbirimize birkaç şehri gezelim diye söz vermiştik.Tam 1 ay sonra fenalaştı,20 gün yoğun bakımın camından bakıp izledim,dua ettim.Doktorlara içeri girmem için dil döktüm 5 dakika bile olsa ellerini tuttum,sevdim.İnsanın sevdiğinin gözünün önünde son nefesini vermesini görmek dünyanın en acı şeyi.Onu çok özlüyorum,onunla geçirdiğim zamanları çok özlüyorum.Her geçen gün canım daha çok acıyor,geçmiyor..

5 mayıs 21:46

149. Uyuyabilmek.

4 mayıs 03:09

148. Eski En yakın arkadaşımı o kadar özlüyorum ki sözlük. Her şeyi paylaşabilmemiz, her yerde eğlenebilmemiz, konuşmadan anlaşmalarımız.en çok da en mutlu, en kızgın, üzgün bütün anılarımızın beraber olması koyuyor, geçmişi silmek zorunda olmam koyuyor, o günleri hiç yaşamadığımı farz etmek zorunda olmam koyuyor.Ama affedemiyorum, affetmeyi çok istiyorum ama affedemiyorum. Ben ona canımı verebilecek kadar değer verirken onun yaptıkları o kadar acıttı ki canımı, en büyük hayal kırıklığım oldu o benim. O kadar güvenimi kırdı ki bize bunu nasıl yaptı hala kızıyorum sözlük. İnsanları tanıyamıyor muyuz yoksa sonradan mı değişiyorlar kestiremiyorum artık. Kimseye en yakınım diyemiyorum. Bu da bana bıraktığı son hediye sanırım.

3 mayıs 22:44


147. Annemi özledim

Herkes ve her şey ustume gelirken gelip sadece bana sarılmasını özledim

Arkadaşımı ozledim.

Sadece birbirimize bakarak anlasmamizi saatlerce sessizlikte beraber oturabilmemizi özledim

3 mayıs 15:46

146. şu sıralar 10'a 11'e kadar uyumayı. alarmıma kadar uyusam da yeter canım oda arkadaşım neden sabahları bu kadar ses çıkarmak konusunda ısrarcısın? sinirden telefonumu illa duvarlara mı fırlatayım tekrardan bunu istemiyoruz dimi ikimiz de:(

3 mayıs 01:26

145. Çocukluğuma geri dönmeyi çok isterdim. Çamurdan yaptığım pasta, börekleri ikram etmek kadar mutlu eden bir şey yoktu. 

2 mayıs 23:51