girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (180)
  • medya (2)

180. Rahat rahat ağlamak(gizlinot: Neden ailenizle yaşamamalısınız?işte bu yüzden )

7 ağustos 22:53

179. Galiba fazla dramatize olacak ama çocukluğum. 

4 temmuz 22:06

178. gerçekten sorumluluğumun olmadığı, boş, saçma, beleş birgün. mesela sabah 5 te köpeğim tarafından uyandırılmadığım, kedilerim tarafından taciz edilmediğim, bugünde temizlik yapayım demediğim, huzurla uyuduğum, günde yine bir kitap bitirebildiğim, oturduğum yerde terlemediğim bir gün. çok özledim.

4 temmuz 16:09


177. Staj yapan öğrenci olarak (yazar: Sellia) 'ya +1 demek istiyorum. Öğrencilik ne güzel şeymiş. Sıkıntıdan bayılırken, uykun varken, canın istemiyorken derse girmeme özgürlüğü çok özleyeceğim bir şeymiş onu anladım. Bir de özgürce kendi çalışma planını yapabilmek, istediğin ortamda çalışmak çok güzel bir şey. Kalan öğrencilik hayatımda bunların tadını çıkaracağım.

4 temmuz 13:24

176. Uyku, dinlendirici keyifli bir uyku.

1 aydır uyuyamıyorum süslüler. İçten içe sebebinin anksiyete olduğunu biliyorum. Anksiyetemin sebebinin de yeme bozukluğum olduğunu biliyorum. Bu döngüyü kırmam lazım bir şekilde.

İnternetten baktım biraz ne yapmak lazımmış diye. Sonra kendimde düşündüm uykumu ne getirir diye ve şöyle yapmaya karar verdim: bi ağrı kesici alıp duşa gireceğim, sonra da ılık süt içerim (koca bir yalan ama siz inanmış gibi yapın), imajinel meditasyon çalışmaları yaparım sonra mastürbasyon ve uykum gelir herhalde.

Bir de kokulara çok duyarlıyım, annemlerin evinde olduğum için yerimi yadırgıyorum ve uyuyamıyorum, bir sebebi de bu. Bu sefer de uyuyamazsam gidip evimde kullandığım yumuşatıcıdan alacağım. 

4 temmuz 13:00

175. okul hayatı, öğrencilik :(

şu an stajda olduğumdan da özlemiş olabilirim bilemiyorum ama müthiş bi şeymiş öğrenci olmak çalışma hayatı beni pek sarmadı

4 temmuz 12:45

174. 90'lar :) (gizlinot: kalp kalp kalp)

4 temmuz 12:12


173. eskiden tertemiz olan cildim...

şimdi sivilce,sivilce izleri,gözenekler,siyah noktalar,mosmor gözaltı...

daha 14 yaşındayken bunların hiçbiri yoktu 1 yıl sonra birileri beddua etmiş olmalı ki felakete döndü yüzüm.

bazı insanların yüzünde problem olsa da vücudu pürüzsüz oluyor ya da tem tersi ama bende ikisi de felaket halde.ömrümün sonuna kadar sivilce izli bir sırta sahip olacağıma eminim resmen.

3 temmuz 17:40 3 temmuz 17:40

172. arkadaşım. bir anlık salaklık ve gurur uğruna... hala pişmanım.

ve eski ben. umursamaz, rahat ve güçlü iradeli halim.

3 temmuz 16:39

171. dostlarımı , arkadaşlarımı :((

hepsini teker teker ben kaybettim ..

en büyük pişmanlığım dostluklarıma sahip çıkmamaktır.

3 temmuz 15:36